Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aaa sen daha önce hiç ultrasona girmemiş miydin canım ? çikolata kisti ile bu kadar kısa sürede hamile kalabilmen valla çok süper inşallah bir sıkıntı olmaz bu konularda uzmanımız U Uzaygemisi35 seni ona yönlendiriyorum :)

hadi inşallah diyelim o zaman inşallah bizi bu ay şaşırtırlar :)

cnm daha once gıtmısmıydın doktora varmıydı boyle bısey. kese görünmüş şükür bırsey olmaz demiş zaten ıcını ferah tut sen hcbıse olmaz

Valla ilk defa duydum şok oldum bende çikolata kisti ne hiç bilmiyorum bile birşey olur mu ya çok korktum doktor kist hamilelerde %90 da küçülüyor dedi ins öyle olur

Ne demek canım, bizim halimizi bizden başka kimse anlayamaz. Gelişmelerden mutlaka haberdar et, aklımdasın umarım rahim filmi de tertemiz çıkar

Ay kızlar babam kanserden vefat etti kist lafını duyunca neye uğradığımi sasrdm çok korktum bide 11 cm çok büyük dedi
Doğumda gider o hayırlsyla takma doktorda bişe olmaz demiş zaten benım teyzem 40 kiloydu genc kızlıgından berı kıstlerle ugrasıyordu durmadan doktorlardaydı ıkı tane normal doğum çatır çatır doğurdu hıc bse olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…