Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canim dedigimiz yerlerde anestezi yok , c kollu cihaz deniyor muayene gibi sana kadıköy yakin olur sanomed goruntuleme merkezi direk isim veriyorum cevat bey 😍
Hadi ya. Çektirirsem zaten oraya gideceğim de anestezisiz olmadığını bilmiyordum. Kısa vadeli planlarım arasında hala yok da işte doktor oranın kağıdına yazıp verdi git çektir diye. Gördükçe aklıma geliyor. Ben hala eşimin tedavisinin bir sonucunu görelim kafasındayım. Bakarsın kendiliğinden oluverir falan. Umut dünyası 😃

Kızlar ya ben regli biteli daha 10 gün oldu bugün tekrar oldum çarşambaya doktora randevu aldim ben test yapiyordum ne zaman yumurtlayacam diye bide baktim regli olmuşum neden olur ki off cok erken

Merhaba bat 14 Şubat ve ben de bu ay eğer gebe değilsem ki umutsuz gibiyim rahim film çekilicem ..açıkçası kendi doktoruma gitmek konusunda kararsızım .sizin gittiğiniz bu yer özel hastane mi izmir Konak mi memnun kaldınız mı
Kocaeli/İzmit Konak Hastanesi Özel... İzmir Konak değil..

Merhaba bat 14 Şubat ve ben de bu ay eğer gebe değilsem ki umutsuz gibiyim rahim film çekilicem ..açıkçası kendi doktoruma gitmek konusunda kararsızım .sizin gittiğiniz bu yer özel hastane mi izmir Konak mi memnun kaldınız mı
Eğer kendi doktorunuzdan memnun değilseniz tabi gitmeyin ama süreci o takip edicekse bence ona gidin..

kızlar iyi geceler benim bugün lekelenmem oldu bi kaç kez,yumurtam tahminimce bugün çatladı ama hiç ara kanama yaşamazdım,bugünüde değerlendirelim dedik ilişkiden sonra eşim de farketti..Yumurtalar çatladığı zaman kanama yapar mı? (tam kırmızı değil açık kahve )

Hadi ya. Çektirirsem zaten oraya gideceğim de anestezisiz olmadığını bilmiyordum. Kısa vadeli planlarım arasında hala yok da işte doktor oranın kağıdına yazıp verdi git çektir diye. Gördükçe aklıma geliyor. Ben hala eşimin tedavisinin bir sonucunu görelim kafasındayım. Bakarsın kendiliğinden oluverir falan. Umut dünyası 😃
İnsallah canım 🤩

Benim doktor Mehmet Resit Asoglu canim, bizde sorun benim amh 0.9, esimin morfoloji 2, benim de bir kizim var 6 yasinda, o kndiliginden olmustu supriz sekilde, biz de ilincisi de boyle kolay olur sanip hc ustune dusmemstk hata etmsiz, arada ekstra bir sey cikmadi canim suana kdr cok sukur, igneler pahali bayagi o da kisinin dozuna dolayisiyla kutu sayisina gore degisiyor
Merhaba sizin yazdıklarınızı okuyunca bizimle aynı durumunuz 6 yaşındaki kızımıza kardeş istiyoruz 3 senedir olmuyor.3 başarısız tup bebek denememiz var.ispartada yaşıyoruz bir şekilde gelmeyi istiyorum nasıl olur napalim bilmiyorum ama.sosyal medyadan mehmet hocanı tavrı hoşuma gitti. Sizde memnun kaldinizmi.bahceciden ilk ay hemen tedaviye başlıyorlardı.sorun yok bizde ama olmuyor.siz sehir disindanmi gidiyorsunuz.

Benim doktor Mehmet Resit Asoglu canim, bizde sorun benim amh 0.9, esimin morfoloji 2, benim de bir kizim var 6 yasinda, o kndiliginden olmustu supriz sekilde, biz de ilincisi de boyle kolay olur sanip hc ustune dusmemstk hata etmsiz, arada ekstra bir sey cikmadi canim suana kdr cok sukur, igneler pahali bayagi o da kisinin dozuna dolayisiyla kutu sayisina gore degisiyor

Benide eklenmisiniz bat 22.02.2021
Dün ekledim sizi
minseo minseo canım bende çekildim hafif narkoz aldım. Bu arada stajer 2 tane erkek öğrenci girmişti aneztezi içinmiş, bende o ara soyunma kabininden gördüm..Bayan hemşireyi çağırdım, utanıyorum dedim ki gerçekten tamamen bayılacağım için bi tedirginlik kapladı titreme gelmişti. Hiç ikiletmeden bayan hemşire hepsini dışarı çıkarttı:) Hayatımda hiç okadar sevinmedim. İşlem sırasında uyandım gibi oldum çok hızlı bi şekilde karnımın içinde bişeyler dolanıyor gibiydi 2 bayan hemşire ve 1 kadın doğum doktorumu gördüm yeniden uyudum.. hepsi 15 dk sürmüş kapıdaki eşim dedi. Hiç korkulacak bişey yokmuş.. 990 tl ye çektirdim..İzmit Konak Doktorum Erkan TÜRKÖZ...
Benim eşim anestezist canım o başımda olacağı için çekincem yok ama çekilmek için klomenin etkisinin bitmesini bekliyorum 1 2 ay bi geçsin öyle bakcam olmazsa 😇

Bugün diye kalmış aklımda. Dualarım seninle 🙏🙏

Canım bence çok stres oluyorsun bak senin bir sorunun yok bile ne sorunları olanlar kendiliğinden hamile kalabiliyorlar. Sen kafandan at bu düşünceleri. Doktor da biraz telaş yaptırmış sana ama o da kendiliğinden gelişebilir demiş. Ayrıca ben bu forumda doktorun hiç yumurta yok dediği ay hamile kalan bile gördüm. Bir anda büyüyüp sonradan olmuş olabilir. Sakin ol ve olumlu düşün yürüyüş yap mümkün mertebe yumurtlamaya iyi geliyormuş

Canım bence bir şey olmaz sonuçta bebek rahme tutunduktan sonra konumuna vs göre ilişki yasağı koyabiliyor doktorlar ama aslında regl tarihine kadar farkında olmadan neler neler yapılıyor o tarihe kadar içilen alkol için bile bazen doktorlar öyle diyor sorun olmaz diye. Tabi ki ilk üç ay çok daha kritik ama bence sıkıntı olmaz yani olursa da zaten olacağı vardır
TEŞEKKÜRLER CANIM BENİM :KK200:

Siz ne yapsanız da oralara yetişemeyeceğiniz için kuzum hiçbişey olmaz merak etme ☺️ sağlıklı gebelik olduğu sürece halter de kaldırsan bişey olmaz. Hatta gebelikte cinsel ilişkinin faydaları var. Gerilme yin akışına bırakın
TEŞEKKÜR EDERİMMM :KK36:

X