ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

Canım dediğim gibi proplem yumurtalarımın boş çıkması bir sebep de yok bulunamadı. genetik test,hormon tahlilleri de yapıldı Allah'a şükür bişey çıkmadı bizde anlayamadık neden öyle çıkıyor.Bende polikistikover var ama yumurtanın boş çıkması ona bağlı değil dediler.Yumurtalık rezervim hakkında da hiçbirşey demediler. Bizde Ankara'da GATA'da denedik bütün Tüpbebek tedavilerimizi. Senin dediğin hangi hastane bide niye ucuz acaba bilemedim. Biz artık benim gibi olupta tedavi gören yada Tüpbebek yaptırıp tutan varmı acaba ona göre araştırıp bilgi edinip deneyelim istiyoruz .ama ne olur Nasıl olur bilemiyorum çok zor durumdayım dayanamıyorum artık etrafımdaki bebekleri,hamileleri gördükçe içim gidiyor çok acı çekiyorum kesinlikle kıskanmıyorum ama çok imreniyorum. Rabbim büyük cnm inş. Bizimde olur birgün hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin Rabbim Amin...
Mrh cnm inan hepimiz ayni durumdayiz ayni duygulari paylasiyoruz rabbim bizede nasip edecek inan bizlerinde sinavi boyleymis demekki.bn memorial hastahanesinde tedaviye baslamustim okadar cok test istedilerki o yuzden memlekete dondum tum testlerimi yaptirmak icin neyse testler yapildi devlet has. Dr dediki neden memorialda tedavi oluyorsun iyi bir hastahane ama oralar para tuzagi dedi bnde onceden haberim olsaydi ankarayi tercih ederdim dedim dr yok hastahaneni degistirmen icin demiyorum dedi bilgin olsun diye soyluyorum dedi.ankarada zekai tahir burak hastahanesi imis hatta baska yerlerde5.6 bin tl ymis ankaradaki 1000 tl ye yapiyorlarmis hatta bu dr un bi hastasi gitmis ankaradakine maddi durumu iyi degil diye cok az bi fiyata yapmislar nerdeyse bedava yapmislar istersen bide orayla gorus rabbim sana ve tum bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin o guzel duyguyu annelik duygusunu bizde tadariz insallah.

Mrh cnm inan hepimiz ayni durumdayiz ayni duygulari paylasiyoruz rabbim bizede nasip edecek inan bizlerinde sinavi boyleymis demekki.bn memorial hastahanesinde tedaviye baslamustim okadar cok test istedilerki o yuzden memlekete dondum tum testlerimi yaptirmak icin neyse testler yapildi devlet has. Dr dediki neden memorialda tedavi oluyorsun iyi bir hastahane ama oralar para tuzagi dedi bnde onceden haberim olsaydi ankarayi tercih ederdim dedim dr yok hastahaneni degistirmen icin demiyorum dedi bilgin olsun diye soyluyorum dedi.ankarada zekai tahir burak hastahanesi imis hatta baska yerlerde5.6 bin tl ymis ankaradaki 1000 tl ye yapiyorlarmis hatta bu dr un bi hastasi gitmis ankaradakine maddi durumu iyi degil diye cok az bi fiyata yapmislar nerdeyse bedava yapmislar istersen bide orayla gorus rabbim sana ve tum bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin o guzel duyguyu annelik duygusunu bizde tadariz insallah.
Merhaba cnm evet kesinlikle haklısın. Ancak bizim gibi durumda evlat hasreti çekenler anlar bizi zaten.İnşallah dediğin gibi Rabbim bizede nasip eder en kısa zamanda.Cnm bende memorial hastanesini çok istiyordum ama çok pahalı olduğu için gidemiyorduk beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim. Benim durumum gibi hiç rastgelmedim ben ilk defa kendimde duydum yumurtanın boş çıkmasını ben transfer olcak tutmazsa diye çok korkuyordum daha beteri varmış insan başına gelmeyince bilmiyor maalesef. Sağlık olsun hayırlısı olsun diyecek bişey yok.Allah var gam yok Rabbim büyük inş. Olcak cnm.Zekai tahir Burak hastanesinide bir araştırıyım görüşüyüm benim durumum Hakkı'nda ne diyecekler. Bize gatadaki doktor en son yumurta donasyonu önerdi o gün yıkıldım resmen:KK43:demekki benim durumum okadar vahim ve kötü dedim. O günleri düşündükçe aynı anı tekrar yaşıyorum çok kötüydü. Ama ben herşeye rağmen umutluyum cnm rabbime güvendiğim için kim ne derse desin boş. Allah ol derse olur inş. Cnm Allah yar ve yardımcımız olsun inş. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda o dünya meyvasından bizede tattırsın inş. Allah'a emanet ol cnm çok teşekkür ederim.

Merhaba cnm evet kesinlikle haklısın. Ancak bizim gibi durumda evlat hasreti çekenler anlar bizi zaten.İnşallah dediğin gibi Rabbim bizede nasip eder en kısa zamanda.Cnm bende memorial hastanesini çok istiyordum ama çok pahalı olduğu için gidemiyorduk beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim. Benim durumum gibi hiç rastgelmedim ben ilk defa kendimde duydum yumurtanın boş çıkmasını ben transfer olcak tutmazsa diye çok korkuyordum daha beteri varmış insan başına gelmeyince bilmiyor maalesef. Sağlık olsun hayırlısı olsun diyecek bişey yok.Allah var gam yok Rabbim büyük inş. Olcak cnm.Zekai tahir Burak hastanesinide bir araştırıyım görüşüyüm benim durumum Hakkı'nda ne diyecekler. Bize gatadaki doktor en son yumurta donasyonu önerdi o gün yıkıldım resmen:KK43:demekki benim durumum okadar vahim ve kötü dedim. O günleri düşündükçe aynı anı tekrar yaşıyorum çok kötüydü. Ama ben herşeye rağmen umutluyum cnm rabbime güvendiğim için kim ne derse desin boş. Allah ol derse olur inş. Cnm Allah yar ve yardımcımız olsun inş. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda o dünya meyvasından bizede tattırsın inş. Allah'a emanet ol cnm çok teşekkür ederim.
Cnm herseyin basi moral guzel dusun olumsuz dusunme anliyorum seni insan bazi olumsuz sonuclardan dolayi umitsizlige dusuyor ama saglam dur dedigin gibi rabbim buyuk olmazlari olduran o degilmi Allah in izniyle o da olur uzulme bir dr soyledikleriyle buyuk kararlar alma bi kac tanesiylede gorus lutfen bi kac kiside duymustum tedavi surecinde fatma ana eli otu var onun suyunu iciyorlarmis iyi geldinidi soyluyorlar.

Cnm herseyin basi moral guzel dusun olumsuz dusunme anliyorum seni insan bazi olumsuz sonuclardan dolayi umitsizlige dusuyor ama saglam dur dedigin gibi rabbim buyuk olmazlari olduran o degilmi Allah in izniyle o da olur uzulme bir dr soyledikleriyle buyuk kararlar alma bi kac tanesiylede gorus lutfen bi kac kiside duymustum tedavi surecinde fatma ana eli otu var onun suyunu iciyorlarmis iyi geldinidi soyluyorlar.
Teşekkür ederim cnm benim aynen öyle. Bende senin gibi düşünüyorum zaten.Bende duymuştum Fatma ana eli otunu.Allah büyük cnm dua ediyorum şimdilik elimden gelen bu umutluyum.

devlet desteği le raporlu yapamıyor musunuz? geçenlerde arkadaşlar söylüyordu facebookta tedavi grubunda, transfer yapılmayınca hakkın yanmıyormuş. 3 hak varya devlet destekli. rapor çıkartıp deneyebilirsiniz.
Rabbim aratmasın inşallah daha fazla.

devlet desteği le raporlu yapamıyor musunuz? geçenlerde arkadaşlar söylüyordu facebookta tedavi grubunda, transfer yapılmayınca hakkın yanmıyormuş. 3 hak varya devlet destekli. rapor çıkartıp deneyebilirsiniz.
Rabbim aratmasın inşallah daha fazla.
Cnm hiç bilmiyorum ben transfer olmazsa bile Hakkı'n yanıyor diye biliyorum bizim devlette bir Hakkı'mız daha var,ikisi devlette oldu biri aynı doktorun özelinde oldu. Ama denemeye çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan çok kötü dönemler geçirdim yeni yeni kendime geliyorum tedavi olmayınca yinede umutlu oluyorum tedavi olurken moralim bozuluyor umudum bitiyor istediğim gibi gitmiyor çünkü:KK43:Ama yinede denemek istiyoruz iyi bir doktor hastane bulabilirsek tabi. Çok teşekkür ederim cnm Rabbim büyük olacak inş. İnanıyorum Allah'a emanet ol cnm.

GUNLUK 250 "YA HALIK, YA BARI, YA MUSAVVIR" OKUYALIM...

*15/07/2016 CUMA SEYHAN ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

1):anneadayı: evTik evTik (burcu) ............(*bitirdi*)
2):anneadayı: Lale kozan Lale kozan (veysiye).....(*bitirdi*)
3 ) azap_cicegi azap_cicegi (dilek)..... (SILINDI)
4 ) G guzbahar .........................(*bitirdi*)
5 ) Smile Forever Smile Forever (selin) ........ilk 19 okundu
6 ) mrym5579 mrym5579 ...............(tum listeyi aldi)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)...........ilk 21 okundu
8 ) R Ruzgarmasal ..........(*bitirdi*)
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ................ilk 21 okundu
10 ) GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse)...250 okundu
11):anneadayı: @isra_06 ..............250 okundu
12) feride67 feride67 (vildan)........(*bitirdi*)
13) Ilayumut Ilayumut (ayten).......250 okundu
14) M MrtHatice ...................(*bitirdi*)
15) whiterose00 whiterose00 ...............(bitirdi*)
16) Luna28 Luna28 (aysun) ............(*bitirdi*)
17) Hasretim30 Hasretim30 (esin) .........(*bitirdi*)
18) EsEs50 EsEs50 .................(tum listeyi aldi)
19) :anneadayı: seyhancvn seyhancvn (seyhan)..(*bitirdi*)
20) :anneadayı: @Ecrin ensar bebek_elif .(bitirdi)
21) Avrenim Avrenim (ebru) .................(*bitirdi*)
22) agustos72 agustos72 ...................250 okundu
23) eilenn eilenn (aylin)...................(*bitirdi*)

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE BIZLERE...
*LUTFEN HER GUN BILDIRI YAPALIM KIZLAR...
*TUM LISTEYI ALANLAR BITIRIP BILDIRIN HABERSIZ BIRAKMAYIN ...

*16/07/2016 CUMARTESI ELIF ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

5 ) Smile Forever Smile Forever (selin) ........ilk 19 okundu
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)...........ilk 21 okundu
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ................ilk 21 okundu
22) agustos72 agustos72 ...................

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE BIZLERE...

*17/07/2016 PAZAR EBRU ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

5 ) Smile Forever Smile Forever (selin) ...........(*bitirdi*)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)............250 okundu
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ..............21 kisi okundu
22) agustos72 agustos72 ......................

*18/07/2016 PAZARTESI AGUSTOS ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

5 ) Smile Forever Smile Forever (selin) .............(*bitirdi*)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)............250 okundu
8 ) R Ruzgarmasal ..................(*bitirdi*)
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ..............21 kisi okundu
11):anneadayı: @isra_06 ................250 okundu
12) feride67 feride67 (vildan)...........(*bitirdi*)
13) Ilayumut Ilayumut (ayten)........
14) M MrtHatice ....................(*bitirdi*)
15) whiterose00 whiterose00 ................(bitirdi*)
21) Avrenim Avrenim (ebru) ................(*bitirdi*)
22) agustos72 agustos72 .......................

X