ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

Benim etrafımda da sürekli gebe kalan arkadaslarım var,biri doğuruyor sonra diğeri hamile kalıyor vallahi hepsine öyle imreniyorum ki
bayramda bile hiç gezemiyorum bu yüzden. bi eve giriyorsun full bebek, çocuk. insan çok kötü oluyor. Ki ben çok soğukkanlı bir tipim düşün yani. Rabbim kabul etmeyeceği duaya amin dedirtmezmiş canım. Anneliğe iyice hazırlandık bu süreçte; inşallah çok iyi anneler olacağız.

Seni çok iyi anlıyorum canım benim.Bizim evlendiğimizde görümcem evliydi 1 yaşlarında oğlu vardı. Oğlu 7-8 yaşlarına geldiğinde tekrar hamile kalmış ve ben 4 aylık olunca duydum,onu da tesadüf duydum başka bir ortamda ve başkasından.Saklamış benden göya ben üzülmeyim diye saklamış. Ama çok zoruma gitti o kadar çok ağladımki sanki o Bebek doğunca bilmeyecekmiyim bu saklanacak bişeymi.şimdi o Bebek doğdu 6 yaşında ve benim hala olmadı 11 yıldır bekliyorum cnm yaşım oldu 32 çok zor, canım çok yanıyor,çok acı çekiyorum Zaman geçtikce daha çok korkuyorum,daha çok istiyorum, rabbime güveniyorum, olacak inş.isteyen herkese sanada,banada Rabbim en kısa zamanda o güzel duyguyu bizede tattırsın Amin...:dua:
üzülme canım ya. görümcen gerçekten sen üzülme diye bir süre saklamıştır belki de. Ya çocuk hasretini bildikleri halde bebeklerini senin yanında bağıra çağıra seven insanlar olsaydı karşında :KK43: ya bebeklerinin ultrason fotolarını gözüne sokan iş arkadaşların olsaydı :KK43: Bu, bizim sınavımız. Biz bu sınavı geçeceğiz inşallah

Hayırlı Cumalar arkadaşlar , Allah'ın selâmı üzerinize olsun , size duâ getirdim
İnne rabbeke hüvel hallakûl alîm 1267
Fellahü hüvel veliyyü ve hüve yuhyi 289
Rabbüke yehlukû më yeşau ve yehter 1940
Ceale beyneküm meveddeten ve Rahmeten 1339
Hüvallahül halikül bariu 1054
Sizin için Salavat-ı Şerife de okudum Rabbim kabûl etsin , duâlarınıza icabet etsin .

Hayırlı Cumalar arkadaşlar , Allah'ın selâmı üzerinize olsun , size duâ getirdim
İnne rabbeke hüvel hallakûl alîm 1267
Fellahü hüvel veliyyü ve hüve yuhyi 289
Rabbüke yehlukû më yeşau ve yehter 1940
Ceale beyneküm meveddeten ve Rahmeten 1339
Hüvallahül halikül bariu 1054
Sizin için Salavat-ı Şerife de okudum Rabbim kabûl etsin , duâlarınıza icabet etsin .
ablam sagol allahim gonlune gore versin temiz yurekli ablamm:KK200::KK200::KK200::KK200:

GUNLUK 250 "YA HALIK, YA BARI, YA MUSAVVIR" OKUYALIM...

*14/07/2016 PERSEMBE ESES50 ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

1):anneadayı: evTik evTik (burcu) ............(*bitirdi*)
2):anneadayı: Lale kozan Lale kozan (veysiye).....(*bitirdi*)
3 ) azap_cicegi azap_cicegi (dilek)..... (SILINDI)
4 ) G guzbahar .........................(*bitirdi*)
5 ) Smile Forever Smile Forever (selin)..(13.14.15.16.17 okunmadi)
6 ) mrym5579 mrym5579 ...............(tum listeyi aldi)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)............250 okundu
8 ) R Ruzgarmasal ..(13.14.15.16.17 okunmadi)
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ..(11.12.13.14.15.16.17 okunmadi)
10 ) GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse)...250 okundu
11):anneadayı: @isra_06 ..............250 okundu
12) feride67 feride67 (vildan)........250 okundu
13) @Ilaymilya (ayten).......
14) M MrtHatice ...................(*bitirdi*)
15) whiterose00 whiterose00 ...............(bitirdi*)
16) Luna28 Luna28 (aysun) ............(*bitirdi*)
17) Hasretim30 Hasretim30 (esin) .........(*bitirdi*)
18) EsEs50 EsEs50 .................(tum listeyi aldi)
19) :anneadayı: seyhancvn seyhancvn (seyhan)..(*bitirdi*)
20) :anneadayı: @Ecrin ensar bebek_elif .(bitirdi)
21) Avrenim Avrenim (ebru) .................(*bitirdi*)
22) agustos72 agustos72 ...................
23) eilenn eilenn (aylin)...................(*bitirdi*)

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE BIZLERE...
*LUTFEN HER GUN BILDIRI YAPALIM KIZLAR...
*TUM LISTEYI ALANLAR BITIRIP BILDIRIN HABERSIZ BIRAKMAYIN ...

cnm hangi tedavileri denedin tup bebek yapmayi dusunuyormusun?
Canım önce ilaç tedavisi oldum.sonra 2 aşılama 3 tüp bebek denedik ama maalesef sonu hüsran. Tüpbebek tedavilerimde transfer bile yapılamadı çünkü yumurtalarım hep boş çıktı:KK43:daha önce hiç duymamıştım böyle bişey ben tutacakmı tutmayacakmı diye korkup düşünürken daha kötü bişeyle karşılaştım yıkıldım resmen. Tekrar denemeye korkuyorum hem maddi hemde manevi çok yıprandık.Ama Allah büyük olmaz diye bişey yok inş. Olacak umutluyum yada öyle olmak istediğim için umutluyum bilmiyorum :KK43: Rabbim ol derse olur onu bildiğim için içim rahat inş. Ol der ve olur birgün isteyen herkese inş. Canım Rabbim yar ve yardımcımız olsun Rabbim bizede tattırsın artık o en güzel duyguyu hayırlısıyla en kısa zamanda Amin...

Canım önce ilaç tedavisi oldum.sonra 2 aşılama 3 tüp bebek denedik ama maalesef sonu hüsran. Tüpbebek tedavilerimde transfer bile yapılamadı çünkü yumurtalarım hep boş çıktı:KK43:daha önce hiç duymamıştım böyle bişey ben tutacakmı tutmayacakmı diye korkup düşünürken daha kötü bişeyle karşılaştım yıkıldım resmen. Tekrar denemeye korkuyorum hem maddi hemde manevi çok yıprandık.Ama Allah büyük olmaz diye bişey yok inş. Olacak umutluyum yada öyle olmak istediğim için umutluyum bilmiyorum :KK43: Rabbim ol derse olur onu bildiğim için içim rahat inş. Ol der ve olur birgün isteyen herkese inş. Canım Rabbim yar ve yardımcımız olsun Rabbim bizede tattırsın artık o en güzel duyguyu hayırlısıyla en kısa zamanda Amin...
Ozel degilse probleminiz ne bide yumurtalik rezervi ile ilgili bisey dedilermi sana ankarada bi hastahane varmis tup bebwk orada ucuzmus dun gorustugum bi dr dedi

Ozel degilse probleminiz ne bide yumurtalik rezervi ile ilgili bisey dedilermi sana ankarada bi hastahane varmis tup bebwk orada ucuzmus dun gorustugum bi dr dedi
Canım dediğim gibi proplem yumurtalarımın boş çıkması bir sebep de yok bulunamadı. genetik test,hormon tahlilleri de yapıldı Allah'a şükür bişey çıkmadı bizde anlayamadık neden öyle çıkıyor.Bende polikistikover var ama yumurtanın boş çıkması ona bağlı değil dediler.Yumurtalık rezervim hakkında da hiçbirşey demediler. Bizde Ankara'da GATA'da denedik bütün Tüpbebek tedavilerimizi. Senin dediğin hangi hastane bide niye ucuz acaba bilemedim. Biz artık benim gibi olupta tedavi gören yada Tüpbebek yaptırıp tutan varmı acaba ona göre araştırıp bilgi edinip deneyelim istiyoruz .ama ne olur Nasıl olur bilemiyorum çok zor durumdayım dayanamıyorum artık etrafımdaki bebekleri,hamileleri gördükçe içim gidiyor çok acı çekiyorum kesinlikle kıskanmıyorum ama çok imreniyorum. Rabbim büyük cnm inş. Bizimde olur birgün hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin Rabbim Amin...

X