ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

İnşallah tutucak olumlu düşünmek bazn cok zor ama hep olucakmis gbi düşün cnm rahim filmi cektirdnmi
bütün testlerim tamam. özele gittiğim için doktor ne zaMAN istersen tüpe geçelim dedi. Ama ben ev aldığım için tüm paramı harcadım. Aşılama bile yaptıracak param kalmadı. devlete de gitmiyorum şimdi herşey sil baştan kaldıramam. bi arabamız var. eşimi ikna edebilirsem satacağım. sonuçta araba her zaman alınır.

kızlar benim bu ara bütün bebeklere içim gidiyor :KK43: kafasını ısırasım geliyor. Çok acı çekiyorum. El içine çıkamaz oldum.
Ayni benm gbisin yani ben dha yeni ameliyat oldm kistlerm temizlendi ondan öncede agrilrdan hic gözümü acamadm nyse bugn eşimin teyzesi aradı gorumcem 1.5 ay önce evlndi onlara gelmis eltileri vs sende gel dedi bende değişiklik olur diye gittim gorumcem hamileymis inanin hic kiskanmadm ama icin sizladi sanki bide tezesinin gelini vardi oda benden bi sende sonra evlendi oda hamile bide bebkler vardi hep bebek aserme muhabbetleri cok canm aciyo artk hic belli etmedm ama eve gelnce ağladım agladm dua ettm hep bana ve isteyen herkese evlat sahibi yap dye

bütün testlerim tamam. özele gittiğim için doktor ne zaMAN istersen tüpe geçelim dedi. Ama ben ev aldığım için tüm paramı harcadım. Aşılama bile yaptıracak param kalmadı. devlete de gitmiyorum şimdi herşey sil baştan kaldıramam. bi arabamız var. eşimi ikna edebilirsem satacağım. sonuçta araba her zaman alınır.
Kendni hazır hissttigin zamn tedaviye başla bence Rabbm hepimize sabir versin bizm arabamz olsa bnde bi saniye bile dusunmeden arabami satardm bu hasret cok zor

Ayni benm gbisin yani ben dha yeni ameliyat oldm kistlerm temizlendi ondan öncede agrilrdan hic gözümü acamadm nyse bugn eşimin teyzesi aradı gorumcem 1.5 ay önce evlndi onlara gelmis eltileri vs sende gel dedi bende değişiklik olur diye gittim gorumcem hamileymis inanin hic kiskanmadm ama icin sizladi sanki bide tezesinin gelini vardi oda benden bi sende sonra evlendi oda hamile bide bebkler vardi hep bebek aserme muhabbetleri cok canm aciyo artk hic belli etmedm ama eve gelnce ağladım agladm dua ettm hep bana ve isteyen herkese evlat sahibi yap dye
Seni çok iyi anlıyorum canım benim.Bizim evlendiğimizde görümcem evliydi 1 yaşlarında oğlu vardı. Oğlu 7-8 yaşlarına geldiğinde tekrar hamile kalmış ve ben 4 aylık olunca duydum,onu da tesadüf duydum başka bir ortamda ve başkasından.Saklamış benden göya ben üzülmeyim diye saklamış. Ama çok zoruma gitti o kadar çok ağladımki sanki o Bebek doğunca bilmeyecekmiyim bu saklanacak bişeymi.şimdi o Bebek doğdu 6 yaşında ve benim hala olmadı 11 yıldır bekliyorum cnm yaşım oldu 32 çok zor, canım çok yanıyor,çok acı çekiyorum Zaman geçtikce daha çok korkuyorum,daha çok istiyorum, rabbime güveniyorum, olacak inş.isteyen herkese sanada,banada Rabbim en kısa zamanda o güzel duyguyu bizede tattırsın Amin...:dua:

Seni çok iyi anlıyorum canım benim.Bizim evlendiğimizde görümcem evliydi 1 yaşlarında oğlu vardı. Oğlu 7-8 yaşlarına geldiğinde tekrar hamile kalmış ve ben 4 aylık olunca duydum,onu da tesadüf duydum başka bir ortamda ve başkasından.Saklamış benden göya ben üzülmeyim diye saklamış. Ama çok zoruma gitti o kadar çok ağladımki sanki o Bebek doğunca bilmeyecekmiyim bu saklanacak bişeymi.şimdi o Bebek doğdu 6 yaşında ve benim hala olmadı 11 yıldır bekliyorum cnm yaşım oldu 32 çok zor, canım çok yanıyor,çok acı çekiyorum Zaman geçtikce daha çok korkuyorum,daha çok istiyorum, rabbime güveniyorum, olacak inş.isteyen herkese sanada,banada Rabbim en kısa zamanda o güzel duyguyu bizede tattırsın Amin...:dua:
Amin cnm bnm cok zor şeyler yasiyoruz ama bugunumze şükür Aynı duyguyu yaşayanlar birbrmze destek oluyoruz burda yoksa kimse anlamiyo sanki. biz kalpten istedikce Rabbim dualrmzi kabul edicek inşallah ben inanıyorum.

cnm hangi tedavileri denedin tup bebek yapmayi dusunuyormusun?

GUNLUK 250 "YA HALIK, YA BARI, YA MUSAVVIR" OKUYALIM...

* CARSAMBA ESIN ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

1):anneadayı: evTik evTik (burcu) ............(*bitirdi*)
2):anneadayı: Lale kozan Lale kozan (veysiye).....(*bitirdi*)
3 ) azap_cicegi azap_cicegi (dilek)..... (SILINDI)
4 ) G guzbahar .........................(*bitirdi*)
5 ) @Selinokay (selin)....(13.14.15. okunmadi)
6 ) mrym5579 mrym5579 ...............(tum listeyi aldi)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)............250 okundu(+1)
8 ) R Ruzgarmasal .....(13.14.15.16 okunmadi)
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ....(11.12.13.14.15.16 okunmadi)
10 ) GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse)...250 okundu
11):anneadayı: Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya ..............250 okundu(+1)
12) feride67 feride67 (vildan)........250 okundu
13) @Ilaymilya (ayten).......250 okundu
14) M MrtHatice ..................(*bitirdi*)
15) whiterose00 whiterose00 ..............(bitirdi*)
16) Luna28 Luna28 (aysun) ............(*bitirdi*)
17) Hasretim30 Hasretim30 (esin) .........(*bitirdi*)
18) EsEs50 EsEs50 .................(tum listeyi aldi)
19) :anneadayı: seyhancvn seyhancvn (seyhan)..(*bitirdi*)
20) :anneadayı: @Ecrin ensar bebek_elif .(bitirdi)
21) Avrenim Avrenim (ebru) .................(*bitirdi*)
22) agustos72 agustos72 ...................250 okundu
23) eilenn eilenn (aylin)...................(*bitirdi*)

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE BIZLERE...
*LUTFEN HER GUN BILDIRI YAPALIM KIZLAR...
*TUM LISTEYI ALANLAR BITIRIP BILDIRIN HABERSIZ BIRAKMAYIN ...

GUNLUK 250 "YA HALIK, YA BARI, YA MUSAVVIR" OKUYALIM...

*14/07/2016 PERSEMBE ESES50 ICIN OKUYORUZ...

LISTEMIZ;;;

1):anneadayı: evTik evTik (burcu) ............(*bitirdi*)
2):anneadayı: Lale kozan Lale kozan (veysiye).....(*bitirdi*)
3 ) azap_cicegi azap_cicegi (dilek)..... (SILINDI)
4 ) G guzbahar .........................(*bitirdi*)
5 ) @Selinokay (selin)..(13.14.15.16.17 okunmadi)
6 ) mrym5579 mrym5579 ...............(tum listeyi aldi)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif)............250 okundu
8 ) R Ruzgarmasal ..(13.14.15.16.17 okunmadi)
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ..(11.12.13.14.15.16.17 okunmadi)
10 ) GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse)...250 okundu
11):anneadayı: Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya ..............250 okundu
12) feride67 feride67 (vildan)........
13) @Ilaymilya (ayten).......
14) M MrtHatice ...................(*bitirdi*)
15) whiterose00 whiterose00 ...............(bitirdi*)
16) Luna28 Luna28 (aysun) ............(*bitirdi*)
17) Hasretim30 Hasretim30 (esin) .........(*bitirdi*)
18) EsEs50 EsEs50 .................(tum listeyi aldi)
19) :anneadayı: seyhancvn seyhancvn (seyhan)..(*bitirdi*)
20) :anneadayı: @Ecrin ensar bebek_elif .(bitirdi)
21) Avrenim Avrenim (ebru) .................(*bitirdi*)
22) agustos72 agustos72 ...................
23) eilenn eilenn (aylin)...................(*bitirdi*)

RABBIM OKUNAN ISIMLERININ HURMETINE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP EYLE BIZLERE...
*LUTFEN HER GUN BILDIRI YAPALIM KIZLAR...
*TUM LISTEYI ALANLAR BITIRIP BILDIRIN HABERSIZ BIRAKMAYIN ...

X