ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

canlarim kizlar hepinize bomba gibi gunaydin hepinizden Allah yuzkere binkere milyon kere razi olsun..benim icin pazar gunu okudunuz sonradanda olsa beni araniza aldiniz kiminize okudum kiminize okuyamadim ama siz bana okudunuz..her ibadetimden sonra hepinize dua ettim ediyorum..ve simdi biraz moral vermek icin sizinle bu haberi paylasmak istiyorum..hamileyim kizlaaaaaaarrrr..pazartesi gunu sizin dualarinizdan sonra o kustugum testlerde pozitifi gordum dun kan testiyle dogrulattim bugunde degerlerimin artisina bakilicak tekrar kan vericem..siz bana umut oldunuz bu yolda kendimi yalniz hissetmememi sagladiniz hepiniz hakkinizi helal edin yalvaririm..bu yolda dualarimla yaninizdayim..tevekkul=huzur arkadaslarim canlarim hepinizi cok seviyorum rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin insallah..

ayyy ne guzel bir haber sabah sabah cok sevindim kuzucummmm. Allah tamamına erdirsin, darisi bizlere insAllah

Arkadaşlarım, ben evli değilim, o yüzden hamilelik konularıyla şu an ilgim olmasa da buradan arkadaşlar diğer dua konularında hem bana dua ettiler, hem çok güzel dua arkadaşları edindim. O yüzden ismen bildiğim, nicklerinden tanıdığım tüm herkesin hamile olduğu haberini almayı çok isterim. Dün şöyle bir yazı gördüm Facebook'ta. Normalde bu tarz paylaşımlara inanmam, telefonuma kaydetmem ama yağmurun bile bir şifası vardır, Rabbimin bir armağanıdır diye düşünerek sizlerin faydalanabileceğinizi düşündüm. Belki göz atmak istersiniz. Rabbim sizlere sağlıklı, sıhhatli çoluk çocuklar nasip eylesin.

Eklentiler

• IMG_8092.PNG
    277 KB · Görüntüleme: 80
Sağol canım detayları kanamam bittiğinde öğrenirim neyi nasıl yapmam gerektiğini. O kadar ihtiyacım var ki manen bu desteğe
Bir liste yapıyoruz. O gün herkes o kişiye okuyor. eN SON herkes içinden geleni okudu. Kimisi Salavat, kimisi Yasin kimisi Tevhid. bİR öncesinde de günde 250 salavat okuyup sırayla bir kişiye hediye ediyorduk. Şu an son okumamız bitti Yeni listeye başlayacağız.

Allah kabul etsin hepsini... Yeni liste oluşana kadar benim de kanamam biter katılırım

Allah kabul etsin hepsini... Yeni liste oluşana kadar benim de kanamam biter katılırım
Kanaman varsa, Tevhid, Salavat, Esma, Tefriciye okuyabiliyorsun canım. Sadece Namaz ve Kuran yasak. Kanama da olsa ibadetten ve zikirden geri kalmamız bizleri ruhi bunalıma sokabilir. O yüzden devam

Son durum fiyasko evelsigun aksam dustu simdide kahverengi kirli akinti devam ediyo pazartesi kontrole gitcem degerler sifirlanmadiysa parca felan kaldiysa kurtaj edecekler durum bu
canım çokkkkk gecmiş olsun bu ay ne kötü gecti hepimiz icin ALLAH büyük bacım
bende özel dr a gittim dr bna dogal yolla hiç bekleme olmaz direk tüp dedi ama biz yaptıramıcaz canım günlerdir yerdemiyim göktemi bilmiyorum
ALLAH yar ve yardımcımız olsun vla seni anlıyorum dularımdasın

Neden doğal yollarla olmaz diyor canım? Sorun nedir?

Ay gözün aydın cnm , rabbim kucanı almayı nasip etain inş

Bende meryem süresini okudum otlara sonra cok büyük olmayan surahiye bi parca koydum akşam bugun öglede cıkardım şimdide içtim az bi hareket bende de oldu basdönmesi falan az birley ama inş faydasını görürüm ama 16 günüm deyim yumurtlama gecmediyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…