ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

bacım benim ilk eşimden kürtajlarım vardı o yüzden rahim hazar görmüş dedi dogal yolla olmaz dedi tüp onuda biz yaptıramıyoruz durum bu canım
RABBIM olmazlari oldurandir insallahhh ablam insallah olur dogal.
cogu kisiye ayni seyler soyleniyor.tup bebege rabet arttsin diye bu kolay yolu seciyorlar.
biraz oluruna birak yazdan sonra yine baslarsin.insallah olur duamdasin.maddi ve manevi guc versin YARADAN...

Merhaba GURBET KUSU GURBET KUSU 2. tüp bebek denememde pozitifi gördüm ama 6. haftaya girerken bebeğim beni bıraktı :KK43: şuan düşük yapıyorum. Kanamam bittikten sonra size katılmak isterim eğer kabul ederseniz Allah dualarınızı kabul etsin
CNM tabiki katilabilirsin.dualarimizla gelicek miniklerimiz.
cook gecmis olsun.RABBIM BETERINDEN KORUSUN.GUC VE SABIR VERSIN.
MADDI VE MANEVI DAYANMA GUCU VERSIN KURBAN OLDUGUM RABBIM...

canlarim kizlar hepinize bomba gibi gunaydin hepinizden Allah yuzkere binkere milyon kere razi olsun..benim icin pazar gunu okudunuz sonradanda olsa beni araniza aldiniz kiminize okudum kiminize okuyamadim ama siz bana okudunuz..her ibadetimden sonra hepinize dua ettim ediyorum..ve simdi biraz moral vermek icin sizinle bu haberi paylasmak istiyorum..hamileyim kizlaaaaaaarrrr..pazartesi gunu sizin dualarinizdan sonra o kustugum testlerde pozitifi gordum dun kan testiyle dogrulattim bugunde degerlerimin artisina bakilicak tekrar kan vericem..siz bana umut oldunuz bu yolda kendimi yalniz hissetmememi sagladiniz hepiniz hakkinizi helal edin yalvaririm..bu yolda dualarimla yaninizdayim..tevekkul=huzur arkadaslarim canlarim hepinizi cok seviyorum rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin insallah..
cnm gozun aydin allahim kucagina saglikla almayi nasip etsin insallah...

Bende meryem süresini okudum otlara sonra cok büyük olmayan surahiye bi parca koydum akşam bugun öglede cıkardım şimdide içtim az bi hareket bende de oldu basdönmesi falan az birley ama inş faydasını görürüm ama 16 günüm deyim yumurtlama gecmediyse
yook ben okadar geç deil adetin üçüncü günü başladım içmeye meryem süresinide okudum bir parça deil hepini ıslattım

canlarim kizlar hepinize bomba gibi gunaydin hepinizden Allah yuzkere binkere milyon kere razi olsun..benim icin pazar gunu okudunuz sonradanda olsa beni araniza aldiniz kiminize okudum kiminize okuyamadim ama siz bana okudunuz..her ibadetimden sonra hepinize dua ettim ediyorum..ve simdi biraz moral vermek icin sizinle bu haberi paylasmak istiyorum..hamileyim kizlaaaaaaarrrr..pazartesi gunu sizin dualarinizdan sonra o kustugum testlerde pozitifi gordum dun kan testiyle dogrulattim bugunde degerlerimin artisina bakilicak tekrar kan vericem..siz bana umut oldunuz bu yolda kendimi yalniz hissetmememi sagladiniz hepiniz hakkinizi helal edin yalvaririm..bu yolda dualarimla yaninizdayim..tevekkul=huzur arkadaslarim canlarim hepinizi cok seviyorum rabbim hepimize hayirli evlatlar nasip etsin insallah..
Cnm senin adina cok sevindim rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah diger arkadaslara ve banada nasip eder insallah

Her gün 21 kere ” Ya Halik, Ya Bari,Ya Müsavvir Celle Celalühü “diye zikreden ummadığı nimetlere kavuşur.

5 Vakit namazlardan sonra 336 kere ” Ya Müsavvir Celle celalühü ” diye zikreden muradına erer.

Tevbe suresi 129.ayete bir bakın derim canım
Tevbe 129.ayeti “Bismillahirrahmanirrahim Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym”

Manası: “(Ey Muhammed!) Yüz çevirirlerse de ki: Allah bana yeter. O’ndan başka ilâh yoktur. Ben sadece O’na güvenip dayanırım. O yüce Arş’ın sahibidir.(Diyanet çevirisi) Kenz’ül Havas’ın yazarı Seyyid Süleymanel-Hüseyni şöyle yazmış: Her gün yedi defa bu ayeti okuyan kimse Cenab-ı Hakk’ın dünya ve ahirette lütuf ve inayetine mazhar olur. Her zorluktan kurtulur. Meşru olan her isteğine kavuşur. Bazı havas uleması, her gün sabah namazından sonra bu ayetin 11 defa okunmasını tavsiye etmişlerdir. Buna devam eden çok büyük yarar sağlar.Bu sebeple dilini bu ayete alıştırıp, sabah akşam, her ne zaman olursa,sayısız olarak okunmalıdır.
Allah razi olsun cnm paylasimin icin.
gunluk sayi olarak kac tane okunur bilemedim ezberleyebilirmiyiz acaba?

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik, Ya Bari, Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder..

“O Allah ki, Halık’tır, Bari’dir, Musavvir’dir. En güzel isimler O’nundur.” (Haşr;24)
Bir bebek düşünün. Bu bebek daha önce yoktu. Onun bir başka yerde var olduğuna dair bir işaret de yoktu. Buna rağmen o, annesinin bile fark edemediği bir zamanda onun rahminde meydana geldi. Annesi onun varlığını ancak birkaç ay geçtikten sonra fark edebildi. Ve aylar geçtikten sonra anne doğum yaptı; o bebek dünyaya geldi.
Bu bebek dünyaya geldiğinde herkes gördü ki onun; görmesi için gözleri, duyması için kulakları, konuşması için ağzı, tutması ve dokunması için elleri, yürümesi için ayakları var… Bunlarla beraber yemeği sindirmesi için midesi, besinleri depolaması için karaciğeri ve bütün bunları yöneten beyni var… Yaşamı boyunca ona lazım olacak her şeye sahip.
Ve yine herkes gördü ki; bu bebek daha önce doğan hiçbir bebeğe benzemiyor. Onun yüzü, gözleri, kaşları, dudakları diğer bebeklerden farklı.
İşte arkadaşlar; onu yoktan var eden, yaşamı için en güzel ve gerekli organlarla donatan ve ona farklı bir suret veren, yüce Rabbimiz Allah-u Teala’dır.

Allah; Halık’tır. Halık: Yaratan, yoktan var eden, demektir.
Allah; Bari’dir. Bari: Eksiksiz yaratan, demektir.
Allah; Musavvir’dir. Musavvir: Şekil ve suret veren, demektir.
Tekrar edelim mi?
Halık: Yaratan, yoktan var eden.
Bari: Eksiksiz yaratan.
Musavvir: Şekil ve suret veren.

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik, Ya Bari, Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder..

“O Allah ki, Halık’tır, Bari’dir, Musavvir’dir. En güzel isimler O’nundur.” (Haşr;24)
Bir bebek düşünün. Bu bebek daha önce yoktu. Onun bir başka yerde var olduğuna dair bir işaret de yoktu. Buna rağmen o, annesinin bile fark edemediği bir zamanda onun rahminde meydana geldi. Annesi onun varlığını ancak birkaç ay geçtikten sonra fark edebildi. Ve aylar geçtikten sonra anne doğum yaptı; o bebek dünyaya geldi.
Bu bebek dünyaya geldiğinde herkes gördü ki onun; görmesi için gözleri, duyması için kulakları, konuşması için ağzı, tutması ve dokunması için elleri, yürümesi için ayakları var… Bunlarla beraber yemeği sindirmesi için midesi, besinleri depolaması için karaciğeri ve bütün bunları yöneten beyni var… Yaşamı boyunca ona lazım olacak her şeye sahip.
Ve yine herkes gördü ki; bu bebek daha önce doğan hiçbir bebeğe benzemiyor. Onun yüzü, gözleri, kaşları, dudakları diğer bebeklerden farklı.
İşte arkadaşlar; onu yoktan var eden, yaşamı için en güzel ve gerekli organlarla donatan ve ona farklı bir suret veren, yüce Rabbimiz Allah-u Teala’dır.

Allah; Halık’tır. Halık: Yaratan, yoktan var eden, demektir.
Allah; Bari’dir. Bari: Eksiksiz yaratan, demektir.
Allah; Musavvir’dir. Musavvir: Şekil ve suret veren, demektir.
Tekrar edelim mi?
Halık: Yaratan, yoktan var eden.
Bari: Eksiksiz yaratan.
Musavvir: Şekil ve suret veren.
Bnce bu isimleri okuyalim sayiya baglumi okucaz

Diğer arkadaşlar da isterse olabilir canım. Kolay ezberleniyor. Topluluk ne karar alırsa ben uyarım. Günlük belli sayı yok,istenirse esmalar ile beraber günde 7 kere okuyabiliriz.

Diğer arkadaşlar da isterse olabilir canım. Kolay ezberleniyor. Topluluk ne karar alırsa ben uyarım. Günlük belli sayı yok,istenirse esmalar ile beraber günde 7 kere okuyabiliriz.

X