ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

GURBET KUSU canım

Ilayumut
R rhbtmu
@hsevda

arkadaşlarım için 20'şer fatiha, ihlas, felak, nas, ayetel kursi, 100 'er adet salavat, 100 'er adet rabbi hebli minessalihin ve 336 'şar adet ya musavvir okudum.
Kusura bakmayın canlar yoğunluktan ancak okuyabildim. Rabbim kabul etsin. Tum arkadaşlarıma cifter cifter evlatlar nasip etsin Rabbim. Inşallah içinde bana da :) Allah razı olsun hepinizden

BENDE PEK ILGILENEMEDIM.BIRAZ MORALE IHTIYACIM VAR KIZLAR.
LISTEMIZ HAYIRLISIYLA BITTI.SIMDI SON 3 KISININ OKUNANLARINI TOPARLIYCAM.

Ayyyy inşallahhhh canımcım rabbim hepimize hayallerimizi yaşamayı nasip etsin inşallahhhhh
ne güzel bu hayaller :) hayal de dua dır diye görmüştüm bi yerde. hem hayalimiz hem dualarımız kabul olur inşallah Allahım imşallah
2 az 4 cok 3 iyidir kizlar bebek sahibi olabilseydim 3 tane olmasini cok isterdim
AMINNNN INSALLAHHHH...
kizlar gercekten isteyip elde edememek cok zor ve yorucu bi surec.
tedavi gormek.cevredekilerin sorularina cevap vermek.
etrafindaki hamilelere ve cocuklulara nsl davranacagini bilememek....
o kadar yipratiyor ki insani bu duygular.RABBIM YA BU DUYGUYU HAYIRLISIYLA NASIP ET
YADA NASIBIMDE YOKSA KALBIMDEKI ISTEGI SÖKÜP AL NOLUR YARABBIMM....

CUMARTESI 16/04/2016 (AYTEN ilaymilya icin okuyoruz)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi= 65 /*Ihlas suresi=125
*Felak suresi= 65 /*Kevser suresi=100

*Nas suresi= 115 /*Fatiha=45
*Insirah= 15 /*Kenzul Ars=2

*Salavat= 2.450 /*Tevhid=1.700
*Rabbi yesir=20 /*Amenerresulu=3

*Tefriciye= 70 /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke=1
*Yasin=2 /*Amme=1
*Rabbi hebli mines salihin=925+101
*ESMA-UL HUSNA= 707+707+550 ya varis,500 ya aziz,336+500 ya musavvir,500 ya fettah,600 ya latif
*HZ.yunus duasi=100 /*tevbe 129. ayet=100

RABBIM
GUZEL ISIMLERININ HURMETINE BIZLERI SEVINDIR.
HAYIRLI, SAGLIKLI ,GUZEL EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH...

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 (vildan)=1 kenzulars,100 tevhid ,100 rabbhebli,10 ihlas okundu.
@htcmhmt3238 =20'ser fatiha ihlas nas felak tefriciye rabbiyesir aytlkrsi okundu.(+1)
K kartanem2 (sultan)=500'er rabbihebli, salavat,tevhit,ya latif,ya aziz,ya fettah,
ya musavvir 707 ya varis okundu.(*)
BEYAZ KURT == 1000 tevhid, 1000 salavat,50 tefriciye okundu.(*)
mrym5579 ===== 707 ya varis ,100 salavat okundu(*)
GURBET KUSU (ayse) ==100 kevser,3 amenerresulu okundu.
Avrenim (ebru) =20'ser felak, nas, ayetel kursi okundu.(*)
evTik = 50'ser ihlas nas,100'er hz yunus duasi,tevbe 129. ayet okundu.(**)
saydin78 =20'ser fatiha,ihlas nas felak ayetelkursi,100'er rabbi salavat,336 ya musavvir okundu.
Hasretim30 =20 ihlas,500 salavat,300 ya varis, 100 ya latif okundu.
Ilayumut =100 rabbihebli,250 salavat,250 ya varis okundu.
R rhbtmu =1 tebareke amme yasin, 125 rabbihebli okundu.
@hsevda = 1 yasin, 101 rabli hebli, 10 insirah okundu.

PAZAR 17/04/2016 ( R rhbtmu icin okuyoruz)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi= 40 /*Ihlas suresi=120
*Felak suresi=40 /*Kevser suresi=100

*Nas suresi= 90 /*Fatiha=40
*Insirah= 5 /*Kenzul Ars=1

*Salavat= 1.450 /*Tevhid=200
*Rabbi yesir=20 /*Amenerresulu=5

*Tefriciye= 70 /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke=1
*Yasin=1 /*Amme=1
*Rabbi hebli mines salihin=825+450
*ESMA-UL HUSNA= 707+707 ya varis,500 ya aziz,336+500 ya musavvir,500 ya fettah,700 ya latif,100 ya fettah,300 ya varis
*HZ.yunus duasi=100 /*tevbe 129. ayet=100/hz.zekeriya duasi=100

RABBIM

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 (vildan)=100 tevhit, 100 rabbihebli, 100 ya fettah ,1 kenzulars, 10 ihlas okundu.
@htcmhmt3238 =20'ser fatiha ihlas nas felak tefriciye rabbiyesir aytlkrsi okundu.
K kartanem2 (sultan)=500'er rabbihebli, salavat,tevhit,ya latif,ya aziz,ya fettah,
ya musavvir 707 ya varis okundu.(*)
BEYAZ KURT ==== 50 tefriciye okundu.(**)
mrym5579 ===== 707 ya varis ,100 salavat okundu(**)
GURBET KUSU (ayse) =100 kevser,5 insirah,5 amenerresulu okundu.
Avrenim (ebru) =20'ser felak, nas, ayetel kursi okundu.(**)
saydin78 =20'ser fatiha,ihlas nas felak ayetelkursi,100'er rabbi salavat,336 ya musavvir okundu.
Hasretim30 =20 ihlas,500 salavat,300 ya varis,100 ya latif okundu.
Ilayumut =250 salavat ,250 rabbihebli,100 hz zekeriya duası 100 tevhid okundu.
R rhbtmu = 1 yasin,1 tebareke,1 amme okundu.
@hsevda =

PAZARTESI 18/04/2016 (@hsevda icin okuyoruz)
***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi= 60 /*Ihlas suresi=120
*Felak suresi= 60 /*Kevser suresi=100

*Nas suresi= 110 /*Fatiha=40
*Insirah= 5 /*Kenzul Ars=1

*Salavat= 1.200 /*Tevhid=950
*Rabbi yesir= 20 /*Amenerresulu=5

*Tefriciye=70 /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke=1
*Yasin= 1 /*Amme=1
*Rabbi hebli mines salihin=1.100
*ESMA-UL HUSNA=707+707+600 ya varis,500 ya aziz,336+600 ya musavvir,600 ya fettah,600 ya latif,
*HZ.yunus duasi=100 /*tevbe 129. ayet=100/hz.zekeriya duasi=100

RABBIM

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 (vildan)=100 tevhit, 100 rabbihebli, 100 ya fettah ,1 kenzulars, 10 ihlas okundu.(**)
@htcmhmt3238 =20'ser fatiha ihlas nas felak tefriciye rabbiyesir aytlkrsi okundu.(**)
ya musavvir 707 ya varis okundu.(**)
BEYAZ KURT ==== 50 tefriciye okundu.(**)
mrym5579 ===== 707 ya varis ,100 salavat okundu(**)
GURBET KUSU (ayse) = 100 kevser,5 insirah,5 amenerresulu okundu.
Avrenim (ebru) =20'ser felak, nas, ayetel kursi okundu.(**)
Hasretim30 =20 ihlas,500 salavat,300 ya varis,100 ya latif okundu.
Ilayumut =300 ya varis 500 salavat 500 rabbi hebli 350 tevhid 100 ya musavvir okundu.
R rhbtmu =1 yasin,1 tebareke,1 amme okundu.
@hsevda =

YUCE RABBIM BUGUNE KADAR OKUMUS OLDUGUMUZ DUALARIMIZI KABUL EYLE.
OKUNANLARI GUNAHLARIMAZA KEFARET SAY .EVLATLARIMIZA VESILE KIL.

CEKILEN SALAVATLARI HEDIYE EYLEDIK IKI CIHAN SERVERI RESULUN HZ.MUHAMMED MUSTAFA 'YI HABERDAR EYLE.KIYAMET GUNU SANCAGI ALTINDA OLAN KULLARINDAN EYLE BIZLERI INSALLAH.

OKUDUKLARIMIZI BEDENIMIZE SIFA VE SAGLIK ILE MUKAFATLANDIR.
TEK DILEGIMIZ HAYIRLI, SAGLIKLI, IMANLI EVLATLARIMIZ OLSUN.SEN OL DERSEN OLUR
BUNU BILIRIZ YARATAN SENSIN BIZLEREDE OL DE OLUVERSIN INSALLAH.

HER DAIM YUVAMIZA SAGLIK ,SIHHAT ,MUTLULUK ,HUZUR ,HELAL KAZANC VE HAYIRLI EVLAT NASIP EYLE.
DUASI KABUL OLUNAN KULLARININ ARASINA BIZLERIDE AL.ONUMUZE CIKAN ENGELLERI ASMAMIZ ICIN GUC VE SABIR DILIYORUZ RABBIM SEN NASIP EYLE INSALLAH... AMIN...

(okuyup amin diyelim kizlar hepimiz icin INSAALLAHHH... )
(HAKKINIZI HELAL EDIN ...)

Aminnn canim ellerine agzina yuregine saglik. Hepinizden Allah razi olsun kizlar

Ilayumut R rhbtmu @hsevda bayanlar listenizi toparladim.okunanlari RABBIM KABUL EYLESIN.
INSALLAH YUVANIZA HAYIRLI, SAGLIKLI, GUZEL AHLAKLI EVLATLARINIZ NASIP OLSUN.
Cumlemize inşallah kuzummmmm okuyan herkesten allah razı olsun rabbim hepimize anne olmayı nasip etsin inşallahhhhh kardeşlerim

bilemiyorum kizlar ne okusak fikri olan varsa yazsin
Tevbe suresi 129.ayete bir bakın derim canım
Tevbe 129.ayeti “Bismillahirrahmanirrahim Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym”

Manası: “(Ey Muhammed!) Yüz çevirirlerse de ki: Allah bana yeter. O’ndan başka ilâh yoktur. Ben sadece O’na güvenip dayanırım. O yüce Arş’ın sahibidir.(Diyanet çevirisi) Kenz’ül Havas’ın yazarı Seyyid Süleymanel-Hüseyni şöyle yazmış: Her gün yedi defa bu ayeti okuyan kimse Cenab-ı Hakk’ın dünya ve ahirette lütuf ve inayetine mazhar olur. Her zorluktan kurtulur. Meşru olan her isteğine kavuşur. Bazı havas uleması, her gün sabah namazından sonra bu ayetin 11 defa okunmasını tavsiye etmişlerdir. Buna devam eden çok büyük yarar sağlar.Bu sebeple dilini bu ayete alıştırıp, sabah akşam, her ne zaman olursa,sayısız olarak okunmalıdır.

Amin , helal olsun cnm cok emegin bar bizde sen hakkını helal et, devam etmicezmi tekrar cnm

Kızlar meeyem ana otu bilen varmı bana geldi meryeö süresini okudum bugun basladım inş faydasını görürüm
inşallah görürsün ben farkettim onun faydasını iki türlüsü var bir çalı gibi ince ince dallı birde yumru cevizden büyük çok sert bişey ikiside aynı bitkiymiş biri ilk baharda biri son baharda toplanırmış bana yumruk gibi olanıgeldi hacdan birinci aşılamamda kullandım kırdım balyozla(okadar sert odunumsu)bir sürahi suya koydum komple kabuğunu içini iki gün içtim suyu iğrençti koktu döktüm üçtane irili ufaklı yumurtam oldu ikinci aşılamada kullanmadım bir büyük bir ufak zor büyüdü ufak kayboldu üçüncu aşılamamdada surahi deil büyük bir bardağa suya koydum sabah içtim su tazeleyip aksam ictim tekrar tazeleyip sabah şeklinde iki günde üç yumurta gelişti sağlısollu halada hareket var devamı geliyor dedi dr ve çok erken diye şaşırdı dedim bardağa ıslatınca doz aşımı oldu heralde günde iki deil bire indirdim ve bardağın yarısını içtim diğer yarısını eşime içirmeye başladım su sürekli tazelendiği için kötü kokmadı rahat içtim7 gün4tane büyük yumurta gelişti geriden gelen ufaklarda vardı on dört on beş günde yaptıkları aşılamayı 12 günde yaptılar tuttu ama düşük oldu o başka ama denemiş oldum meryem ana otunuda ve etkisine inandımvicudum uçuş uçuş baş dönmelerim ayağımın altından yolucuyordu sanki çok şaşırtıcı burnumun ucu resmen uyuşuyordu sanki örümcek gezer gibi hücreleri hareketlendiriyor baskılıyormuş küçük bir parçasınıda bir bez parçasına sarıp üzerime iğneledim hamileliği öğrenince çıkardım öyle yapmak gerekirmiş kanal 7de cevat akşit hoca anlatmıştı faydasını ve kullanımını ve kullandıktan sonra atmayacaksın kurutup kaldıracaksın tekrar tekrar kullanabiliyorsun biraz uzun bir açiklama oldu idare edinlızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…