ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

İnşallah canım. Her hayalkırıklığına uğradığımız ay, aslında kaderimizde yazılı olan o müjdeli aya biraz daha yaklaşıyoruz değil mi .

İnşallah canım. Her hayalkırıklığına uğradığımız ay, aslında kaderimizde yazılı olan o müjdeli aya biraz daha yaklaşıyoruz değil mi .
Aynen bitanem hergün bir adım daha yaklasıyoruz. yeterki biz usanmadan sıkılmadan icten dualarımıza devam edelim. Imtihanımız guzel mutlu günlere gebe insAllah

s.a dua bacılarım nasıl anlatayım bilemiyorum
yazdıklarınızı hepinizin okudum
her okudugumda agladım
c.tesi kan verdim
merkezin yanında bi dükkan vardı bebek bornozu satılıyodu
kadın bnu alın size ugur getirecek dedi
eşim aldı inş dedi
neyse eve geldim 2.30 hemşiere aradı
teli nasıl actımı bilemedim
kocaman cıktı sesi beynimi tırmalayan
dilek hanım üzgünüm müjdeli haber vermk isterdik
ama malesxef
NEGATİF NEGATİFFFFFFFFFFFF degi
sadece yinede bi umut zar zor kac cıktı dedim
000000000000000000 SIFIRRRRRRRRRRR sıfarrrrrrrrrrrrrrrrr dedi
yıkıldım önce oda cötü başıma sonra ank
her yer kapkara oldu
eşim sürekli arıyoı acamıyodum
akşm eşim geldi
halimden anladı
boynuma sarıldı hün gür hüngür agladık
beni teseli etme peşindeydi bni teselli etme yanıyom ben kavruluyom ben dedim
cigerlerim yanıyo bogazım bi şi vardı yumruk gibi nefes alamıyodum
eşim dediki
sen yine iyisin ya benim yıkılmam senin yine bi evladın var ya ben bide benim acımdan bak dedi
bu bni iyice bitrdi veremedim eşime bi evlat veremedim keşke yaşım genç olsaydı umudum bitti tükendi
hemşie dedi mehmet bey sizi arıyack niye dedim zar zor gecmiş olsun dilemk icin dedi
yawww bna dr demişti ki embiriyolar saglıksız kalitesiz
madem kalitesiz niye yaptı bu beynimi yiyo biritiyo
biz bu tüp bebk için arabayı sattık biz pazara dahi gitmedik ben kuruyla idare ederim dedim markete gitmedik idare ederim dedim dogal gazım kesildi idare ederim dedim biz bu parayı öle birktirdik halada bnkaya 1200 borç var
belliki bazıları için 11 bin ufak bi para ama bizim için çokk para tm bu para gitti ama tutsaydı acımazdım egerki bile bile dr mahsuz koyduysa yada fos olmayan boş embiriyo koyduysa
ALLAHA havele ediyom öteki dünyada iki elim yakasında
elini tutup yalvarmıştım hocam önce ALLLAHA sonra sana diye boş embiriyo koyduysa beni boşa umutlndrdysa öteki dünyada alacam olsun
2-3 gündür hayalt gibiyim yerde migöktemi bilmiyom hiçç iyi degilim
t.bebekte morel çok önmliydi
benim tedavim kaos gibi gecti destkcim yoktu eşim sadece o vardı ne ana ne bacı
kimsem yoktuuu
yawww kızlarr yanıyommm yaa icimde köz sönmüyoo sönmüyoo nefes alamıyommm boguluyomm
keşke yaşım genç olsa hiç bişi teseli etmiyo beni haşaaaaaaaaaaa bin haşaaa ALLAHA isyan etmiyorum etmemde verende o vermeyende ALLAH dan gelen başım üstüne amaaa yanıyom bennn yanıyommm yanıyooo

Canm bnm yazdklarni okurken ben bile ağladım ;-( dicek laf yok ne desem boş ama betern beteri var bak eşin hersye rağmen destek oluyo bi evladnda varms nolr böyle düşün :-(

Canm bnm yazdklarni okurken ben bile ağladım ;-( dicek laf yok ne desem boş ama betern beteri var bak eşin hersye rağmen destek oluyo bi evladnda varms nolr böyle düşün :-(
Çok şükür eşim kayınvalidem görümcelerim hatta eltim bile destek oluyor. Çok şükür Ya onlar da yarama tuz bassaydı ne yapardım

Cok gecmiş olsun cnm , gercekten cok duygulandırdın beni cok zor bende 9 sene oldu bebek için bekliyorum 4 aydır doktora git gel olmadı bıraktım kendimi biraz dinleyip tup bebek gidicem ama olur olmaz rabbim bilir ne desek bos acılarını cok iyi anlıyoruz cnm rabbim sana güc versin kendi yanından versin inş tez vakitte

9 senedir isyan edip, Allah yolundan ayrılmamışsın hamdolsun.

Cnm cok geçmiş olsun,umudunu kaybetme herşeyde bir hayır vardır ,rabbim kendi yanından versin inş yüzümüzü güldürsün

Rahatım o konuda allaha şükür tabi arada cok üzülüyorum ama rabbime bırakıyorum , eylül gibi tüp bebek düşünüyorum bende , senin kac sene oldu cnm
2 sene oldu canım. Senin kadar metanetli olamadım ben 2 senede. Hala her ay içim yanıyor. Ben de yaz gibi tüp bebeğe başlayacağım inşallah. Ev sahibi ile de aramız yok; evi de taşımam lazım. Masrafımız çok olacak. Allah kerimdir.

Cok uzuldum zor bi durum insallah tedavi bile olmadan olacak bebegin tup bebek tedavisi olan kisilerde sonra kendiligindende olabiliyor rabbim sanada nasip eder ins.aslinda hepimiz asagi yukari ayni duygulari yasiyoruz bende 9 senedir olmuyor bebek icin son care tup bebek kaldi onlada olmazsa ne yaparim bilmiyorum o kadar sinirim bozulduki ruyamda bile hamilelik testi yapiyorum.hepimiz o guzel duyguyu annelik duygusunu nasip etsin rabbim

İnsanlar umutlarını yitirip, bu fikri kafalarından çıkardıklarında hamile kalıyorlarmış. Herhalde Allah göstermesin yine de, biz de tüp bebek tutmazsa, umudumuzu keser, kafamızdan çıkarırız değil mi

Rabbim o gunlere birakmaz ins umutlarimizi kesmeden her birimize nasip etsin cok istiyoruuuumm.

K kartanem2 canım benim Rabbim yardımcın olsun kuzucum. Dr.unla konuştun mu? Ne dedi canım? Artma ihtimali var mı değerinin bitanem? Umarım artar kuzucum. Dualarım seninle sizlerle...
saol tatlım allah razı olsun değerlerde
düşüse geçmiş dedi dr pazartesine kadar kendiliğinden düşerse düşücek kanama olmassa yani (düşük) haftaya pazartesi gel dediler kana bakılır sıfırlanmışmı diye dediler açıklayıcı bişey yok düşük oluyo büyük ihtimal dendi okadar durum netleşir o zamana dediler hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…