ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

Canım Rabbim yardım etsin. Çok üzüldüm çok sevinmistim senin için. Rabbim mucizeler nasip etsin ınşallah. İçine f aralık versin.dualarimdasin
saol canım napalım bizim yazımız imtaanımızda bu demekki emrine şükür beterin beteri var mevla kaldıramayacağımız yükle sınamasın

s.a dua bacılarım nasıl anlatayım bilemiyorum
yazdıklarınızı hepinizin okudum
her okudugumda agladım
c.tesi kan verdim
merkezin yanında bi dükkan vardı bebek bornozu satılıyodu
kadın bnu alın size ugur getirecek dedi
eşim aldı inş dedi
neyse eve geldim 2.30 hemşiere aradı
teli nasıl actımı bilemedim
kocaman cıktı sesi beynimi tırmalayan
dilek hanım üzgünüm müjdeli haber vermk isterdik
ama malesxef
NEGATİF NEGATİFFFFFFFFFFFF degi
sadece yinede bi umut zar zor kac cıktı dedim
000000000000000000 SIFIRRRRRRRRRRR sıfarrrrrrrrrrrrrrrrr dedi
yıkıldım önce oda cötü başıma sonra ank
her yer kapkara oldu
eşim sürekli arıyoı acamıyodum
akşm eşim geldi
halimden anladı
boynuma sarıldı hün gür hüngür agladık
beni teseli etme peşindeydi bni teselli etme yanıyom ben kavruluyom ben dedim
cigerlerim yanıyo bogazım bi şi vardı yumruk gibi nefes alamıyodum
eşim dediki
sen yine iyisin ya benim yıkılmam senin yine bi evladın var ya ben bide benim acımdan bak dedi
bu bni iyice bitrdi veremedim eşime bi evlat veremedim keşke yaşım genç olsaydı umudum bitti tükendi
hemşie dedi mehmet bey sizi arıyack niye dedim zar zor gecmiş olsun dilemk icin dedi
yawww bna dr demişti ki embiriyolar saglıksız kalitesiz
madem kalitesiz niye yaptı bu beynimi yiyo biritiyo
biz bu tüp bebk için arabayı sattık biz pazara dahi gitmedik ben kuruyla idare ederim dedim markete gitmedik idare ederim dedim dogal gazım kesildi idare ederim dedim biz bu parayı öle birktirdik halada bnkaya 1200 borç var
belliki bazıları için 11 bin ufak bi para ama bizim için çokk para tm bu para gitti ama tutsaydı acımazdım egerki bile bile dr mahsuz koyduysa yada fos olmayan boş embiriyo koyduysa
ALLAHA havele ediyom öteki dünyada iki elim yakasında
elini tutup yalvarmıştım hocam önce ALLLAHA sonra sana diye boş embiriyo koyduysa beni boşa umutlndrdysa öteki dünyada alacam olsun
2-3 gündür hayalt gibiyim yerde migöktemi bilmiyom hiçç iyi degilim
t.bebekte morel çok önmliydi
benim tedavim kaos gibi gecti destkcim yoktu eşim sadece o vardı ne ana ne bacı
kimsem yoktuuu
yawww kızlarr yanıyommm yaa icimde köz sönmüyoo sönmüyoo nefes alamıyommm boguluyomm
keşke yaşım genç olsa hiç bişi teseli etmiyo beni haşaaaaaaaaaaa bin haşaaa ALLAHA isyan etmiyorum etmemde verende o vermeyende ALLAH dan gelen başım üstüne amaaa yanıyom bennn yanıyommm yanıyooo
canım benim napalım mevla yaşayan evlatlarımıza sağlık versin çok şükürki bizlere tattırdı hiç tatmayan kardeşlerimiz napsın birazda onların yerine koyalım kendimizi ve tevekkül edelim zorlu bir sınavdan geçiyoruz mevla neylerse güzel eyler benimde değerler takıldı daha yükselmiyor bu gün düşmeye başladı değerler gelişim durdu dr düşşük yapıyorsun dedi ama kanama felan yok hala haftaya pazartesine kadar düşmezse gel dediler elden bişey gelmiyor

100 ya varis 100 salavat okudum dünkü arkadaşa bugün için de 1 yasin okudum rabbim kabul etsin inşallahhhhh

saol tatlım allah razı olsun değerlerde
düşüse geçmiş dedi dr pazartesine kadar kendiliğinden düşerse düşücek kanama olmassa yani (düşük) haftaya pazartesi gel dediler kana bakılır sıfırlanmışmı diye dediler açıklayıcı bişey yok düşük oluyo büyük ihtimal dendi okadar durum netleşir o zamana dediler hakkımızda hayırlısı
Hayirlisi bitanemm. Hepimiz hakkinda hayirlisi olsun

azap_cicegi azap_cicegi abla moral vermek lazım ama bizde de kalmadı ki. bak bi evladın var bidaha olabilir hiç belli olmaz. 7-8 kere tüp bebek deneyip kendiliğinden hamile kalanda çok. yeter ki beynini boşaltmaya çalış. ki senin kendiliğinden de olmuştu beraber düşük yapmıştık. Bol bol dua edelim inşallah bizde güzel günler göreceğiz.

GURBET KUSU GURBET KUSU Avrenim Avrenim ebru için 1 yasin 100ayetel kürsi 100 ihlas 100 nas 100 rabbi hepli minessalihin mevla gönül muradını versin bu arada bu gün akşam kan verdim cumadan bu güne katlama olmamış gelişim durmuş 242 den 258 e çıkmış :KK43: 450lerin üstüne çıkması lazımdı yarın tedavi gördüğüm hastaneye gidicem bakalım nolacak hayırlısı allahtan
ablam rabbim yardim etsin insallah yukselir sagliklica.olmazsaa vardir bundada bir hayir.
zamani degilmis diyip yola devam edicez yapcak bisey yok yaradanin takdiri boyle iste sinavimiz agir:KK43:

Kızlar dua kardeslerim ben negatif sonuç aldım. Bebek sayfasını kapatmaya çalışıyorum. Rabbim yardım etsin.kalbim çok acıyor ama eşime söz vermiştim bu son diye. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağım bilmiyorum nasıl dayanacagim.
ablamm RABBIM GUC, SABIR VE TEVEKKUL NASIP ETSIN ne desek bos biliyorum
hic bir soz icimizdekileri degistirmiyor.o aci ,o istek ,o hayal kirikliklari,cektiklerimiz cok agir coookkkk
sonucuna agladimm uzuldum inanki cok isterdim iyi sonuclarimiz olsun bu ay hep huzun oldu.
cok uzgunum hepimiz adina....:KK43: off caresizlikten daha zor bi duygu varmi acabaaa:KK61::KK61:

s.a dua bacılarım nasıl anlatayım bilemiyorum
yazdıklarınızı hepinizin okudum
her okudugumda agladım
c.tesi kan verdim
merkezin yanında bi dükkan vardı bebek bornozu satılıyodu
kadın bnu alın size ugur getirecek dedi
eşim aldı inş dedi
neyse eve geldim 2.30 hemşiere aradı
teli nasıl actımı bilemedim
kocaman cıktı sesi beynimi tırmalayan
dilek hanım üzgünüm müjdeli haber vermk isterdik
ama malesxef
NEGATİF NEGATİFFFFFFFFFFFF degi
sadece yinede bi umut zar zor kac cıktı dedim
000000000000000000 SIFIRRRRRRRRRRR sıfarrrrrrrrrrrrrrrrr dedi
yıkıldım önce oda cötü başıma sonra ank
her yer kapkara oldu
eşim sürekli arıyoı acamıyodum
akşm eşim geldi
halimden anladı
boynuma sarıldı hün gür hüngür agladık
beni teseli etme peşindeydi bni teselli etme yanıyom ben kavruluyom ben dedim
cigerlerim yanıyo bogazım bi şi vardı yumruk gibi nefes alamıyodum
eşim dediki
sen yine iyisin ya benim yıkılmam senin yine bi evladın var ya ben bide benim acımdan bak dedi
bu bni iyice bitrdi veremedim eşime bi evlat veremedim keşke yaşım genç olsaydı umudum bitti tükendi
hemşie dedi mehmet bey sizi arıyack niye dedim zar zor gecmiş olsun dilemk icin dedi
yawww bna dr demişti ki embiriyolar saglıksız kalitesiz
madem kalitesiz niye yaptı bu beynimi yiyo biritiyo
biz bu tüp bebk için arabayı sattık biz pazara dahi gitmedik ben kuruyla idare ederim dedim markete gitmedik idare ederim dedim dogal gazım kesildi idare ederim dedim biz bu parayı öle birktirdik halada bnkaya 1200 borç var
belliki bazıları için 11 bin ufak bi para ama bizim için çokk para tm bu para gitti ama tutsaydı acımazdım egerki bile bile dr mahsuz koyduysa yada fos olmayan boş embiriyo koyduysa
ALLAHA havele ediyom öteki dünyada iki elim yakasında
elini tutup yalvarmıştım hocam önce ALLLAHA sonra sana diye boş embiriyo koyduysa beni boşa umutlndrdysa öteki dünyada alacam olsun
2-3 gündür hayalt gibiyim yerde migöktemi bilmiyom hiçç iyi degilim
t.bebekte morel çok önmliydi
benim tedavim kaos gibi gecti destkcim yoktu eşim sadece o vardı ne ana ne bacı
kimsem yoktuuu
yawww kızlarr yanıyommm yaa icimde köz sönmüyoo sönmüyoo nefes alamıyommm boguluyomm
keşke yaşım genç olsa hiç bişi teseli etmiyo beni haşaaaaaaaaaaa bin haşaaa ALLAHA isyan etmiyorum etmemde verende o vermeyende ALLAH dan gelen başım üstüne amaaa yanıyom bennn yanıyommm yanıyooo
dilegimmmm abllammm ayni duygulari 15 gun once yasadim coookk iyi anliyom seni.
rabbim guc veriyor sabir veriyor insallah toparlanicaksin maddi manevi cok zor bi surecteyiz .
yasinida hic problem etme ne mucizeler var YARADAN OL derrse oluyor demekki zamani degilmis.
esinin hisleride cok zor ona destek olmak sana dusuyor.bir evladin var onu bagislasin rabbim.
insallah esinede nasip olur evlat duygusu insallahhhh dogal yolla gelir mucizenn......

PAZAR 10/04/2016 (EBRU icin okuduk)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
:nazar::nazar:***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi=140 /*Ihlas suresi= 330
*Felak suresi= 50 /*Kevser suresi=40

*Nas suresi= 190 /*Fatiha=75
*Insirah= /*Kenzul Ars= 1

*Salavat= 1.050 /*Tevhid=100
*Rabbi yesir=20 /*Amenerresulu=

*Tefriciye= 20 /Vakia=
*Fetih= /*Tebareke=
*Yasin=1 /*Amme=
*Rabbi hebli mines salihin=500
*ESMA-UL HUSNA= 707 ya varis,450 ya varis,707 ya varis.100 ya latif,100 ya evvel
*HZ.yunus duasi=100 /*tevbe 129. ayet=100

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
RABBIM
GUZEL ISIMLERININ HURMETINE BIZLERI SEVINDIR.
HAYIRLI, SAGLIKLI ,GUZEL EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH...

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 feride67 (vildan)=10'ar ihlas felak kevser,100'er salavat tevhid okundu.
@htcmhmt3238 =20'ser fatiha ihlas nas felak,tefriciye, rabbiyesir,aytlkrsi okundu.
K kartanem2 (sultan)=1 yasin,100er ihlas nas, rabbihebli ,ayetelkursi okundu.
BEYAZ KURT BEYAZ KURT =====1 kenzul ars okundu.
mrym5579 mrym5579 === 707 ya varis ,100 salavat okundu(*)
GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse) =30 fatiha,30 ihlas,30 kevser okundu.
Avrenim Avrenim (ebru) =20'ser felak, nas, ayetel kursi okundu.
evTik evTik = 50'ser ihlas nas,100'er hz yunus duasi,tevbe 129. ayet okundu.(*)
azap_cicegi azap_cicegi =
saydin78 saydin78 ==250 salavat, 250 rabihebli,707 ya varis okundu.
Hasretim30 Hasretim30 =20 ihlas,500 salavat,300 ya varis,100 ya latif okundu.
Ilayumut Ilayumut =100 ya varis,100 salavat okundu.
R rhbtmu =25 fatiha,50 ya varis,100er ihlas, ya evvel,150 rabbihebli okundu.
@hsevda =

PAZARTESI 11/04/2016 (EVTIK /BURCU icin okuyoruz)
ANNE OLMAK ISTEYENLER BIRLIKTE BILDIGIMIZ BUTUN SURELERI OKUYABILIRIZ.EVLATLARIMIZ DUALARIMIZLA GELICEK INSALLAH...
:nazar::nazar:***KUMBARAMIZ;;;

*Ayetel kursi=40 /*Ihlas suresi= 70
*Felak suresi= 40 /*Kevser suresi=

*Nas suresi=90 /*Fatiha=60
*Insirah= /*Kenzul Ars=

*Salavat= /*Tevhid=
*Rabbi yesir= 20 /*Amenerresulu=2

*Tefriciye= 20 /Vakia=
*Fetih=1 /*Tebareke=
*Yasin=1 /*Amme=
*Rabbi hebli mines salihin=250
*ESMA-UL HUSNA= 707 ya varis,100 ya varis
*HZ.yunus duasi=100 /*tevbe 129. ayet=100

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
RABBIM
GUZEL ISIMLERININ HURMETINE BIZLERI SEVINDIR.
HAYIRLI, SAGLIKLI ,GUZEL EVLATLAR NASIP EYLE INSALLAH...

***YENI LISTEMIZ;;;

feride67 feride67 (vildan)=
@htcmhmt3238 =20'ser fatiha ihlas nas felak tefriciye,ayetelkursi,rbbyesir okundu.
K kartanem2 (sultan)=
BEYAZ KURT BEYAZ KURT == 1 fetih ,2 amenerresulu okundu.
mrym5579 mrym5579 === 707 ya varis ,100 salavat okundu(*)
GURBET KUSU GURBET KUSU (ayse) =
Avrenim Avrenim (ebru) =20'ser felak, nas, ayetel kursi okundu.(*)
evTik evTik = 50'ser ihlas nas,100'er hz yunus duasi,tevbe 129. ayet okundu.(*)
azap_cicegi azap_cicegi =
saydin78 saydin78 ==
Hasretim30 Hasretim30 =
Ilayumut Ilayumut === 1 yasin okundu.
R rhbtmu =200 salavat,60 fatiha,250 rabbihebli,100 ya varis okundu.
@hsevda =

2 sene oldu canım. Senin kadar metanetli olamadım ben 2 senede. Hala her ay içim yanıyor. Ben de yaz gibi tüp bebeğe başlayacağım inşallah. Ev sahibi ile de aramız yok; evi de taşımam lazım. Masrafımız çok olacak. Allah kerimdir.
cnm yasin kac ? 2 yil tup bebek icin erken degilmi .problemini ogrendinmi?neler denedin?
yas ve problem tup bebegi gerektiriyorsa yaparsin tabi .insallah gerek kalmaz da dogal olur hepimizin.

X