ANNE OLMAK ISTEYENLER DUALARDA BULUSALIM HEP BERABER

GURBET KUSU Avrenim ebru için 1 yasin 100ayetel kürsi 100 ihlas 100 nas 100 rabbi hepli minessalihin mevla gönül muradını versin bu arada bu gün akşam kan verdim cumadan bu güne katlama olmamış gelişim durmuş 242 den 258 e çıkmış 450lerin üstüne çıkması lazımdı yarın tedavi gördüğüm hastaneye gidicem bakalım nolacak hayırlısı allahtan

Üzüldüm cnm ya ama herseyn hayrlsi nolur benm kadr takma kafana benm strestn ağrı girdi basima gene

ben de varım.. Rabbim razı olsun, dualarımızı kabul etsin inşallah..

Kızlar dua kardeslerim ben negatif sonuç aldım. Bebek sayfasını kapatmaya çalışıyorum. Rabbim yardım etsin.kalbim çok acıyor ama eşime söz vermiştim bu son diye. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağım bilmiyorum nasıl dayanacagim.

G guzbahar canım çok üzüldüm sonucuna bu durumu 3 kez yaşayan birisi olarak öyle iyi anlıyorum ki seni Rabbim size sağlık sıhhat huzur uzun ömürler versin bitanem. Ama Rabbim öyle büyük ki hiç ummadığımız anda gönderecek mucizelerimizi inanıyorum. Rabbime sığınıyorum. Rabbine güvenen sığınan hiç yarı yolda kalmış mı? hayır asla... Allah'ım sabrını versin bitanem üzülme. Rabbim bilir her şeyin en iyisini en uygun zamanını. Bekleyeceğiz ve takdiri neyse onu yaşayacağız bitanem...

Canım Rabbim yardım etsin. Çok üzüldüm çok sevinmistim senin için. Rabbim mucizeler nasip etsin ınşallah. İçine f aralık versin.dualarimdasin

Allah razı olsun canım. İnşallah ınşallah. Rabbim nasip eder mucizelerini. İnan ki yazamıyorum şu an aglamaktan. Asla isyan değil. Takdiri kabullenmek sadece. Bebeğimi kaybedince de asla isyan etmedim. Rabbim vermisti rabbim aldı. Şimdide bu yazıyı yazan o. Hikmetinden sual olunmaz. Beni anladığını biliyorum canim. Kalplerimiz aynı acılarla yogruluyor. Rabbim inşallah bize de mucizeler nasip eder

canım negatif tüp bebek denemesinden sonra kendiliğinden hamile kalan 2 tanıdığım var; Allah şahidim olsun ki seni kandırmak için söylemiyorum. Rabbim yazmışsa olacaktır.

Canim benimmm aglama kiyamammmm. O oyle buyuk ki kuzum oyle cok inaniyorum ki, O bizleri yarı yolda bırakmaz. Verir dermanımızı

Canim benimmm aglama kiyamammmm. O oyle buyuk ki kuzum oyle cok inaniyorum ki, O bizleri yarı yolda bırakmaz. Verir dermanımızı
Ben de bu hafta sonu yine klasikleşmiş hayalkırıklığımı yaşadım; ama tabi ki negatif tüp bebek deneyimi olan arkadaşlarınki kadar büyük bir hayalkırıklığı değil; benim onların acısını idrak edebilmem mümkün değil

Canim benim her acî her hayal kırıklıgı umarım hepimiz icin en yakın zamanda mutluluga sevince dönüşür. Umutsuzluk umitsizlik yok. Allah'ım var, derman var. Sabır var sonunda selamet var. Bizler insAllah Rabbimin izniyle feraha çıkacagız, duaya sarılacagız ki kulum beni bırakmadı desin Rabbim. Hepimizin elbet bir gün inanıyorum ki yüzümüz gülecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…