Anne Olmak için Hz.Yunus Aleyhisselamın Duası

Telefondan girince maddeler tam olmadı 12 kişiyiz

Bütün listeye okudum canım Rabbim kabul etsin inşallah niyetlerimizi tez vakitte hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Liste bitti canım. Allah tez zamanda bizi bebişlerimize kavuştursun inşallah

[/QUOTE]
Tüm listeyi okudum. Allahım kabul eder inşallah dualarımızı ve hepimize isteyen herekese hayırlı sağlıklı sıhhatli bebişler nasip eder inşallahhh

Canım hamile kaldıpın ay neler yaptn takviye almşsn demişsin acaba neler aldn bize önereceğin bir şey var öı

Canım hamile kaldıpın ay neler yaptn takviye almşsn demişsin acaba neler aldn bize önereceğin bir şey var öı

Canım eşimin de benimde D vitamini ve B12miz düşük çıktı. Dahiliyeci bu vitaminlerin spermin yapı taşı olduğunu soyledi. Dvit3 ampul ve apikobal verdi ikimize de.. 3 aya düzelir dedi ve gerçekten 3. Ay hamile kaldım. Her hangi bir kür uygulamadım çünkü prolaktinim de 24lerdeydi.
Tavsiyem eslerinize spermiyogramdan önce kan tahlili yaptırın. Bu vitaminlerin azlığı kısırlık yaptığı gibi DNA hasarına da yol aciyormus. Benim 1 kaybim da belki bu nedenle oldu.
Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah.

Allah razı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsn

Salihacım listeyi tamamladımbende. Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…