Anne olmak hayal mi

Allah sevdiği kullarını çok istedikleri şeylerle imtihan edermiş. Kulum bana isyan mı edecek yoksa şükür edip hayırlı olan neyse onu mu isteyecek diye. Yüce yaratandan ümit kesilmez canım kardeşim yumurtaya kuru ağaç yapraklarına bile can veren rabbim eminim ki seni de görüp gözetecektir. Can'ını hiç sıkma ve dualara sığın.

evet canım kışgeldi geri sen dün camları silmiştin sanırımmmm

ilk ve son yagmur denilebilir alanyaya,ben ne zmn camları silsem yagmur yagar zaten :26:
dün kayınvalideye dedimki bak simdi camları sildim aksam yagar görürsün gülmüstük

ilk ve son yagmur denilebilir alanyaya,ben ne zmn camları silsem yagmur yagar zaten :26:
dün kayınvalideye dedimki bak simdi camları sildim aksam yagar görürsün gülmüstük

bende silecem bugünlerde silmedim o yüzden
koca bi temizlik beni bekliyooo
ama yapacak adam yokkkkk

saol canım inşallah bende anne olurum RABBİM dualırımı kabul eder
umudum var herzaman

sağol canım sen nasılsın?anotomiye selam verip kaçacak mıydın bırakmam valla bende buradayım sürekli.

tanışıyoruz canım.

yok dadlum ya bugun cok yalnız hissediorum kendimi nedense bunalım havası

ne güzel evi bende çok seviyorum 3 ay oldu bende başlayalı zor çalışmak gerçi şimdi hazır yemeğe gidiyorum evli olanlara allah yardım etsin hele birde çocuk varsa :)

keşke herşey iş gibi olsa
bi şekilde hallediliyo sadece yemek sıkıntı birazz
çoçuk olsa da beni yorsa tek razıyımmmm

saol canım inşallah bende anne olurum RABBİM dualırımı kabul eder
umudum var herzaman

Annelik duygusunu tatmak isteyen her bayana rabbim o tatlı duyguyu tattırsın. Bundan sonra dualarımıza sizi de dahil edeceğiz efendim Müslümanın Müslümana duası kabul olurmuş dua listeme eklendiniz :)Sayın anatomi hanım :)

o kadar mutlu oldum anlatamam çok çok saol
adım şifa
kul kula sebep olurmuşşş
Rabbim güzel gönlüne göre versinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…