Anne olmak hayal mi

bakıyorummm pek iddalı sınnn artıkkk katılsan birinci olurudnnn heraldeee
ayy ben katılsammm o özlemden çok kavga ederimm:confused:
haklsızlığa hiç gelemem bennnnn bakma böyle sessiz durduğumaaa
tabi iddialıyım alımsa alım çalımsa çalım ayyyhoooyyt bana bişey oluyo çok yüksekten attım galiba ay başım dönüyo.

bamyamı güzel afiyet olsun ben bugün kendi evimde takılıyım biraz

inşallahhh canımmm benimm yine olur inşallahhh seninn ne güzel hamile kalabiliyorsunn
stres yapma yeterki düşüğün arkası gelir derrr eskilerrr
inşallah canım aşılamayla oldu biliyorsun rahmim toplansa kalınlaşsa biraz yine aşılama olacağım ama rahmm inceldi kanammdan dolayı baya oyüzden beklemedeyim gülüm
2.aşılamam olucam rahmim kalınlaşsında biraz oda tutarsa işte allah bilir tutup tutmayacağını inşallah yine olur tutar busefer devam eder hepimiz anne oluruz inşalalh bacım sen naptın en son kilovermeye çalışyrdun yanlış hatırlamıyorsm

aycan anatomi hadi kizlar bizde ikinci turuna katilalim birbirimizi yolalim:))
nasıl turr canımmm nalt katılalımmmm
aycan anatomi hadi kizlar bizde ikinci turuna katilalim birbirimizi yolalim:))
ayyy beni almazlarrr cvucut hatlarımmm uymuyo:KK22:siz manken gibisiniz gidinnn ben sizi desteklerimmmm:KK5:

inşallah canım aşılamayla oldu biliyorsun rahmim toplansa kalınlaşsa biraz yine aşılama olacağım ama rahmm inceldi kanammdan dolayı baya oyüzden beklemedeyim gülüm
2.aşılamam olucam rahmim kalınlaşsında biraz oda tutarsa işte allah bilir tutup tutmayacağını inşallah yine olur tutar busefer devam eder hepimiz anne oluruz inşalalh bacım sen naptın en son kilovermeye çalışyrdun yanlış hatırlamıyorsm
evet canımmm diet yapıyorummm bakalımmm inaşallahhh biz ev aldıkkk en az bir sene tedavi olamam borçlerımız varrr
vucut kendini toplasınnn rahim kalınlaşırr sıkıntı değil o inşallah canım aşılama olmadan olurrr
aşılama şansı çok düşük zaten eğer aşılam ile olduysa normal yollada şansın tüksek demek tirr

evet canımmm diet yapıyorummm bakalımmm inaşallahhh biz ev aldıkkk en az bir sene tedavi olamam borçlerımız varrr
vucut kendini toplasınnn rahim kalınlaşırr sıkıntı değil o inşallah canım aşılama olmadan olurrr
aşılama şansı çok düşük zaten eğer aşılam ile olduysa normal yollada şansın tüksek demek tirr
Merhaba arkadaşım ilk sayfadaki yazını okudum ne eksik ne fazla duygularımı anlatmışsın bu kadar etkilenp aglayacagimi bilmiyordum

5 yıllık veliyim 2 negatif tüp yaptrdımm
sen canım
3,5yıl dolmak üzere geçen yıl ağustosta ameliyat oldum myom alındı sonrası aylarca ilaç aylarca iğne önümüzdeki ay aşılama yapılacak çok yoruldum ama Rabbimden ümit kesilmez diye uğraşıyorum

3,5yıl dolmak üzere geçen yıl ağustosta ameliyat oldum myom alındı sonrası aylarca ilaç aylarca iğne önümüzdeki ay aşılama yapılacak çok yoruldum ama Rabbimden ümit kesilmez diye uğraşıyorum
hepimizin zaman zamn bıktığı çok yorulduğu oluyorrr
umarım en kısa zamnda olurr aşılam kolay zatennn tüp gibi yorucu değill
zaten amilyatada daha çok olmamışş engel oyda bi kaç aya kalırsın inaşllahhh

yok canım bi hafiflik gelmiş üstüne daha iyiya hep böyle olsun.. ahh birde bana gelse:)) banada bi ağırlık geldi daralacam nerdeyse..
Herşey elimizde hiç bişeyi kafaya takmamak lazımki kendimizi kuş gibi hafif rahat hissedelim.Herşeyi Allaha havale et elinden gelmeyen şeyleri kafana takıp kendini hasta edeceğine bırak hayatı akışına.Hayattan nasıl tad alabilirim ömrümü nasıl güzel geçirebilirim diye düşün.Hayatta bizim için en önemli kişi yine kendimiz olmalıyız.gerisi yalan.

X