Anne olmak hayal mi

tamam yan etksi olursa bırakacağımmm
bazılarında olmuyormuş belki bendede olmaz
aminnn canımmm inşallahhh
inşallah olmaz bünyen zaten hasas.

Allah bağışlasın yavrularını ne mutludurlar şimdi darısı başımıza inşallah.Benim iğnemde var bende sana ayırdım,belki kendim getiririm sana

inşallah olmaz bünyen zaten hasas.

Allah bağışlasın yavrularını ne mutludurlar şimdi darısı başımıza inşallah.Benim iğnemde var bende sana ayırdım,belki kendim getiririm sana
o arkadaşımda yıllardır uğraşıyordu çok mutlu olmuştu bende çok sevindim gerçekten herşeyin bi vakti var demekki
canım arkadaşım beni nasıl da düşünür evet zaten bunalım ayatkınım pskolojiyide etkiliyormuş bu ilaç
bakarım bi yan etki olursa bırakırım

evet sıcak olur faturasıda sıcak olur
aslında yazlı kışlı bi miktar ödeme olsa bizim öyleydi mesala
ama annemlerin öyle değil sadce kışın ama evleri çok sıcakkk oluyorrr
saol canımmm kış bi geçsin elden aldığımız borçlar bitsinde
elbet olacak tedavi

canımmm ben bi sofrayı kuarayım eşim geliyormuşşş
sofaryı toplayımmm geliyorummmmmm
sen yazmadın bugün neler yaptınnn

tabiki düşünürüm sen olmasan kimle dertleşirim.

bizim binanında nerdeyse hepsi infertil galiba.2+1 ya

canımmm ben bi sofrayı kuarayım eşim geliyormuşşş
sofaryı toplayımmm geliyorummmmmm
sen yazmadın bugün neler yaptınnn
hepsi bilmem kaç yıllık evli ama çocukları yok,eşim sormuş herkes üzgün bi şekilde yok diyormuş.

hiç arkadaşa uğradım biraz.

temiz çıkmasına sevindim canımm
hemen adet olunca gitseydin olmadı diğer aya gidersin
sıkma canını
bende ne yapayım işte yarın biraz temizlik yapayım diyorum camlar falan silinecek
Olmaz diye gitmedim kuzum şanssızlık yani 1 ay daha boşa geçecek bayram temizliği diyosun benim evdede yapılacak aynisindan birde bievden haber bekliyoruz bakalım yanında sınav var hiç cslismadim doğru düzgün yaaw

canım ne ilacı kullanıyorsun hayırdır..

başka işler çıktı temizlik yapamaıyorum
camlara demir yaptrcağız sen yapma temizlik zaten her an taşına bilirsiniz gerek yok şöyle sil süpür tamamdır
kpss ye mi gireceksin eşimde girecek hayırlısı bakalımmm
çalışmadan zor tabi şansınız tüksek olsun ne deyimm

böyle tesadüf olmaz yani çoğunluğun çoçuğu yok yani
zaten çoçuklu aileler
mecbur kalmadkça 2+1 pek tercih etmiyorrr
öyle bizim gibiler bide bekarlar oturur ancak.komşularlada artık tüp bebek merkezlerinde karşılaşırız,birbirimize doktor ilaç tavsiyelerinde bulunuruz.

canım ne ilacı kullanıyorsun hayırdır..
yüzümde çok sivilce var zaten tüylerde bi yandanda çıkan sivilceler artık iz yapyıyor
doktra gittim aknetrent yazdı pazartesi kan sonucuna göre başlıyacağımm
sen nasılsın gecen aycanla kulaklarınız çınlattıkkk

öyle bizim gibiler bide bekarlar oturur ancak.komşularlada artık tüp bebek merkezlerinde karşılaşırız,birbirimize doktor ilaç tavsiyelerinde bulunuruz.

benim evimde 2+1 canım.. biri benim odam diğeri bebişin odası olur.. yeter cnm 2+1 bu devirde kendi evimiz olsunda:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…