Anne olmak hayal mi

yüzümde çok sivilce var zaten tüylerde bi yandanda çıkan sivilceler artık iz yapyıyor :KK43:
doktra gittim aknetrent yazdı pazartesi kan sonucuna göre başlıyacağımm
sen nasılsın gecen aycanla kulaklarınız çınlattıkkk

cnm özellikle şu sivilce ilaçlarının yumurta kalitesine yan etkisi olabiliyor ona dikkat et..
tedavi dönemine 3-4 ay kala bırakırsan daha iyi olur..
çınlatın cnm ben habire uyuyorum uzanıyorum yatıyorum yaza kaç kilo girerim bilinmez..
millet hamilelikte spor yapıyor ben kolumu bile kaldıramıyorum:))

benim evimde 2+1 canım.. biri benim odam diğeri bebişin odası olur.. yeter cnm 2+1 bu devirde kendi evimiz olsunda:))
aa yetiyo zatende ben kaderdaşlarımla aynı binada toplanmışız ona şaşırdım çok komik mi desem bi garip ironik

aynen ya yeterki bebiş olsun da benimde 2+1 salonda oturma odası olurrr
ne olacak sankiiiii daha iyi hatta

aynne canım artık zaten kilitlenen misafire saklanan salon kavramı yeni çekirdek ailelerde yok oldu..
en iyisi heryeri sonuna kadar kullanmak..

yolunda gülüm eve yerleşip düzenimizi oturtuncada transfere gideceğim.esas senin sesin soluğun çıkmıyor kaç gündür sen nasılsın bebik nasıl?

canım benim başım inanılmaz ağrıyor hep böyle sürmez umarım..
2 ekimde pıt pıtlara gideğim onu bekliyorum inşallah bir aksilik olmaz..
seninde buz bebişlerin oldu maşallah..

cnm özellikle şu sivilce ilaçlarının yumurta kalitesine yan etkisi olabiliyor ona dikkat et..
tedavi dönemine 3-4 ay kala bırakırsan daha iyi olur..
çınlatın cnm ben habire uyuyorum uzanıyorum yatıyorum yaza kaç kilo girerim bilinmez..
millet hamilelikte spor yapıyor ben kolumu bile kaldıramıyorum:))
bende hamile ikeen çok uyuyordummmm
ilk zamanlar normal aman zaten manken gibisin azıcık kilodan zarar gelmez:)
zaten şuan tedavi yok diye kullanıyorummm 6ay sürecek tedavim
benim kızım aycanında oğlu olacak bu arada senin henüz hissetmiyorummmm:)

aa yetiyo zatende ben kaderdaşlarımla aynı binada toplanmışız ona şaşırdım çok komik mi desem bi garip ironik

:)) daha iyiya canım hepsi genç yaşta çocuklu çoluklu olsaydı onlar habire toplanıp okul çocuk muhabbeti yapacaktı sen tek kalacaktın..böyle birbirinize yol gösterir aynı dönemlerde hamiş olursunuz.. çocuklarınızda beraber büyür inşallah..

geçtiiii gergi tavan yaptırdı benim saf eşim avizeye gerek kalmadı,bir tanede internetten aldım.
sen pencerelerinin demirini ne zaman yaptırıyorsun,seni bulamayız artık o gün.
bugün eşim yapacak yarın da belki babam ile takarlarrr
evet hırsızdan korkum kalmaycak bak ben boşuna endişe etmiyormuşum 2. katta hırsız girmiş evin dış kapısını kırmışşşş düşün gündüz vakti bide
ay çok daha güzel olmuşşşş
evine gecince resim bekliyorummmmm bakkkkk

yaa canım inşallah gönlümüzden geçen olur..
dün gece bi rüya gördüm buzdolabımda pespembe bir pasta varmış.. pasta hem pembe hemde vişneliymiş.. ama heryeri pembe heryeri vişneliymiş.. birsürü kişi beni ziyarete gelmiş bende kesip kesip herkeze dağıtıyordum.. acaba kızımmı olacak diye düşündüm.. :))

öyle eskiden salonlar süs gibi dururdu şimdi zaten mutfak salon beraber hap bir arad olmak içinnn

yaa canım inşallah gönlümüzden geçen olur..
dün gece bi rüya gördüm buzdolabımda pespembe bir pasta varmış.. pasta hem pembe hemde vişneliymiş.. ama heryeri pembe heryeri vişneliymiş.. birsürü kişi beni ziyarete gelmiş bende kesip kesip herkeze dağıtıyordum.. acaba kızımmı olacak diye düşündüm.. :))
olabilirrrrr pembiş olduğuna göre ziyarete gelenler bizzi ben pasta çok severimmm zatennnn
:KK73::KK73::KK73:
sağlıklı sıhatli olsunda:KK74:

canım benim başım inanılmaz ağrıyor hep böyle sürmez umarım..
2 ekimde pıt pıtlara gideğim onu bekliyorum inşallah bir aksilik olmaz..
seninde buz bebişlerin oldu maşallah..
bol su iç kocakarı ilacı ama işe yarıyor,su ihtiyacı olduğu zamanlarda baş ağrırmış.

demek bebikin sesini ilk defa duyacaksın çok sevindim Allah onu annesine babasına sonrada bize bağışlasın inşallah yarabbiiiiim!

evet bende donmuş yavyumu alıp ısıtacağım bir ay sonra,tamda kışın ortasına geliyor artık o bana ben ona sokulup ısınacağız.

öyle eskiden salonlar süs gibi dururdu şimdi zaten mutfak salon beraber hap bir arad olmak içinnn

evet cnm böyle daha sıcak aile ortamı oluyor... eskiden mobilya almak eşya almak çok zordu cnm eskimesin diye düşünülüyordu, misafir temiz görmeliydi.... şimdi artık taksitlede olsa yenileniyor herşey.. yaşam şartlarıda etken oldu..
birde artık insanlar kendi rahatını daha çok düşünüyor.. çünkü zaten yaşam çok zorlayıcı oldu..

yav anoş allahın gücüne gitmesin sonra,sefiller bir tane olsun diye yırtınıyorsunuz buldunuzda kızı erkeğimi seçiyosunuz gibi

X