Anne olmak hayal mi

Amin teşekkür ederim. Ağrım da çok zaten. Başka doktora da gideceğim. Aslında çok bilgili bir doktor ama çok yoğun, geçiştiriyor öyle. Telefonla tahlil sonucunu söylüyorum iyi diyor. İyi de bu ağrıyı yapan ne. Bir aylık gebelik böyle oldu, Allah daha ileri dönemde düşük yapanlara yardım etsin.

bende daha önce dış gebelik geçirdim kanamam fazla olmuştu
başka bi doktra görünün kesinlikle
tabi çok üzücü bi durumm
Rabbim yardımcınız olsunn

inşallah bu sefer olurrr canımmm
umutsuz olmaaa:KK48:
bu sefer olcak diyerek başlaa
zamanın uzamasının da belki vardır bi sebebii

Muhakkak vardır bir hayır canım doğru diyorsun :) 4 sıfır sonuçtan sonra pozitif olmak zor ama denemeden de hiç olmuyor umudumuz yüce mevladan işimiz ona emanet olmuş bilmek gerek aslında :KK66:

Muhakkak vardır bir hayır canım doğru diyorsun :) 4 sıfır sonuçtan sonra pozitif olmak zor ama denemeden de hiç olmuyor umudumuz yüce mevladan işimiz ona emanet olmuş bilmek gerek aslında :KK66:

çok haklısın canımmm umut olmasa zaten yaşayamayızzz
bende hep bu sefer olacak diyeee
kendimi oyalıyorummm
mucizemiz gerçekleşir inşallah

git bekleme bakılsın tupculer malesef böylee canmm

ewet cnm bende sonrasindaki kanamalarla ilgili cok sorun yasadim bi kez 2 ay kanamam surmustu tup doktorumu kac kez aramis kac kez yanina gitmistim adamda her an dis gebelikten mide kanamasi gecirebilirsin demisti sonrada sen eve git biraz daha bekle demisti.. hepsiii ayniii.. transferi ettinmi is bitti...

Selam arkadaşlar ağustosta dondurulmuşlarimla deneme yapmayı düşünüyorum başka bir dr.la.tedavi planliyordum ancak bu ay ramazan Bayramına denk geldi diğer ayda benim regli zamanım dr. Sehir dışında olduğu bir zamana denk geliyor :KK43: o yüzden eski merkezde olan iki yumosum vardı onları deneyeyim diyorum yaz tatilim heba oldu değerlendirmedim :KK43: bizimki Nasrettin Hoca misali "ya tutarsa" :s ama inşaallah tutacak herbirimizin ki...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tutacakk canim insallah bu sefer guzel haberlerle geleceksin..

1 yillik evliyim 24 yasindayim sen ne kadar suredir evlisin tanismayi bende cok isterim

ewet cnm bende sonrasindaki kanamalarla ilgili cok sorun yasadim bi kez 2 ay kanamam surmustu tup doktorumu kac kez aramis kac kez yanina gitmistim adamda her an dis gebelikten mide kanamasi gecirebilirsin demisti sonrada sen eve git biraz daha bekle demisti.. hepsiii ayniii.. transferi ettinmi is bitti...

aynen canm maleseff öyleler

inşallah canım.
eşyaları yenilemiyoruz sadece fırını.avizem pek yoktu zaten onun için.perdeleride rustiğe dönüştürmeyi düşünüyorum.perdecide tadilat yaptıracağım.
ben buradayım sahura kadar bekleriz😊

canm nerdesn ne yaptın evını susledınmııı merak ettm bayagdır bende yoktum sende yoksn

canım sen daha yeni evliymişsinn
neden bu kadar çabuk tüp denediniz:26:
bende 26 yaşındayımm 5yıllık evliyim
ankarad yaşıyorumm

Tatlım ben tüp denemedim ama bi yilda olmayinca dr gittim ilac verdi enfeksiyon var dedi Allah sabırlık versin cümlemize inşallah bi gün mucize kucagimizda olur Ben hatayliyim bu arada arkadasim tup denedi yilma sakin olurmu arkadasim 9 yil sonunda kucaginda bi bebis tasiyor

Tatlım ben tüp denemedim ama bi yilda olmayinca dr gittim ilac verdi enfeksiyon var dedi Allah sabırlık versin cümlemize inşallah bi gün mucize kucagimizda olur Ben hatayliyim bu arada arkadasim tup denedi yilma sakin olurmu arkadasim 9 yil sonunda kucaginda bi bebis tasiyor

afedersin yanlış anlamışımm
ne güzel sorun yokmuş daha yeni olur inşallah en kısa zamanda
tüp falan çok zorrr umarımmm canımmm benimmm

X