Anne olmak hayal mi

kusura bakmayın ilişkinin son anındamı yüz üstü yoksa bitincemi hemen döneceğizzzz

eger cok afedersiniz köpek pozisyonıu denen şekilde ilişkiye girebiliosanız cok iyi olur ben öyle yapmıstım hemen o sekilde yattım tabi akma olabilio ama dert etmeyin aksın tabi yapamıosanız normal pozisyonda yapıp hemen ters dönersiniğz ama diger şekilde cok daha ii olur

Cok sagol canim deedihin gibi yaptim bugun bakalim sagkli siğatli dogur insallah

Son düzenleme:
belkide hemen baslamaz cnm on gorusme yapmabilseydiniz iyi olurdu aslinda..
şimdilik bilemiyorum bu yaz bir sürü işim var ama belki giderim.
hani derler kafa göz dalacam etrafta baya böyle insanlarrr varrrr
bende en çok kusur kimde diye yada sorun kimde sorularından nefret ediyorummmm
aycanım girmedi eşinde tlf galiba
telefonu elimde tutacak takatim yoktu ağrılardan,sanırım rahmimi delmiş doktor.filmime bakıp internetten araştırdım.bakalım bugün gitmezsem yarın başka bir doktora göstereceğim.zaten nerde olmayacak bir mucize varsa beni bulur.yalnız iyisi değil kötüsü.

çakşır kökünü alıp kendin yaparsan fiyatı daha uygun olur.

rahmi mi delmişşşş:26::26::26: hemen git canım ya o kdar kişi çektiriyor birşey olmuyor beni,m adet ağrısı gibi ağrım olmuş

Son düzenleme:

rahmi mi delmişşşş hemen git canım ya o kdar kişi çektiriyor birşey olmuyor beni,m adet ağrısı gibi ağrım olmuş

:26::26: hangi mesaja kuzum :44::44:

senim topikte neyse hani resim koyacaktın güzel resmini görecektim
bugün eşim çalışıyor evde yalnızım her zaman ki gibi
havada yağmurluuu bu hafta sıkıcı geçti
sizin ordada yağmur var mı

senim topikte neyse hani resim koyacaktın güzel resmini görecektim
bugün eşim çalışıyor evde yalnızım her zaman ki gibi
havada yağmurluuu bu hafta sıkıcı geçti
sizin ordada yağmur var mı

Allah Allah kuzu görmemisimdir ..
aksam foto koydum görmedin mi gene ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…