Anne olmak hayal mi

selammm!!!!! pardon girer girmez soru soracağım ama neden imkansız diyordu eğer özel değilse...????bana da imkansız diyorlar tüp bebek dediler

0 sperm olduğu için doğal olmaz. tüp bebekle %99 olur demişti. bende hiç sorun yok sadece eşimde var. sperm buluruz demişti. ramazandan sonraya gidecektim .

erkeklerin çoğu bence böyle heran bir zorlukta yarı yolda bırakabilir ama birçok kişinin işi hep rast gittiği için bir sorun yokmuş çok güvenilir eşlerimiz varmış zannediyoruz.

yok hiç ilaç olarak tedavi yok. sadece gittik gün aldık ne zaman gelelim diye

o zaman tahlilerinizi tekrarlayın aydan aya değişiyor.demekki eşin normale dönmüş,stresten yediklerinden bile etkileniyor hadi gözün aydın canım.

cok sagol canım Allah razı olsun bin kez.insallah sende cabucak kavus yavruna tamam canım.insallah gitmek istiyorum.cok sagol gayet yardımcı oldun

ben ankarda yaşıyorum bir şeye ihtiyacın olursa çekinme söyle
ayrıca eşinede çok kızdım üzülme takma onun söylediklerini yaşın daha çok genç bende bekarrken yoıktu düzenli adetde olurdum sonradan oldu şimdi sadece ilaç ile oluyorum
eşimde de sorun yokkkk o diyor başkası ile evlensem Allah vermezse zaten olmaz olcaksa senden olsunnnn
eşler bazen düşüncesiz emin ol senin bu kadar üzüldüğünün farkında değildir şu an
inşallah kavuşacağız sıkma canını

inşallah canım bebğe birşey olmaz ensuda iyidir dinlenr yazar yarın
sen seher bebişlerini neden kaybediyor biliyor musun

aycanın dediği o kadar hastaya yapılıyor ufacık bi yerden giriyorlar korkma canım benim dualrımız seninle
bebişler bu sefer sımsıkı tutunacak engel kalmayacak

sağolun canlarım benimm.. laparaskopide sol tüpümde yağışıklık şişlik ve rahme sızan enfeksiyon olduğu için sol tüpüm alındı sağ tüpümde sorun yokmuş canım o duruyor.. histereskopide ise rahmimdeki şekil bozukluğu düzeltildi ve tavan darlığı genişletildi.
laparaskopi çok kötü çok zor ve çok acili bi operasyonmuş üç tane delik açıldı göbekten sonrası çok ağrılı geçti belki bende müdahalede yapıldıya ondan olabilir.. şimdi evdeyim dün akşam çıktım..

öncelikle geçmiş olsun canım tez zamanda iyileş
bi tüpünü almışlar üzüldüm sağlıksızsa ne işe yarardı iyi olmuşşş ne güzel rahimde düzelmiş umarım artık bebeişlerin tutar bu sıkıntıları güzel günler için çekmiş olursunnnnn
sen dinlen canım sonra bol bol konuşuruz

hayırlı olsun inşallah çok çok geçmiş olsun meraktan öldük sabahtan beri

telefonla arasan öğrenemezmisin çok merak ediyorum😊

geldim çok şükür. hamileyim arkadaşım.değerim 110 çıktı. hala inanamıyorum. yaklaşık 3 haftalık dedi.

umut tüp bebek gitmiştim önceden doktorumu aradım söyledim. yarın gel dedi. şuan havalardayım.

😆 harikaaaaa! Allah tamamına erdirsin inşallah.bu sonucu götür o doktorun gözüne sok Allah rızası için.

😆 harikaaaaa! Allah tamamına erdirsin inşallah.bu sonucu götür o doktorun gözüne sok Allah rızası için.

aradım tel . yarın gelin tekrar bakalım diyor. ama ben başka yerde de test yaptırrmıştım ordada 0 çıkmıştı sperm . nasip gerçekten

aradım tel . yarın gelin tekrar bakalım diyor. ama ben başka yerde de test yaptırrmıştım ordada 0 çıkmıştı sperm . nasip gerçekten

😃 kısmet tabi Allah verirse nolursa olsun olur ama acaba eşin preparata dikkat etmedi mi acaba çünkü parfüm bile sıkmamak gerekiyormuş örnek verirken.amaaaaan neyse boş veeeeer çok tebrik ederim gözün aydın artık minnoşunu düşün sadece.

hayırlı olsunnn çokkk sevindimmmmm Rabbim çok büyük darısı bize
dualrıNA BİZİDE SÖYLE LÜTFENNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…