Anne olmak hayal mi

canım çok geçmiş olsun, en kısa sürede toparlanırsın inşallah..ne güzel tüm sorunlar giderilmiş gibi duruyor, inşallah bu defa sonucun olumlu olur emeklerinin karşılığını alırsın canım

canım çok geçmiş olsun, en kısa sürede toparlanırsın inşallah..ne güzel tüm sorunlar giderilmiş gibi duruyor, inşallah bu defa sonucun olumlu olur emeklerinin karşılığını alırsın canım

sagol canim benim.. insallah hepimizin emekleri cok yakinda karsiligini gorur.. sukurler olsunki kurtuldum bi sikintidan daha..

canım benim bende glifor içiyorum iyi vermişsin gercekten masallah.yanlız beni zayıflatmadı glifor günde 2 ye cıkar demişti doktor.daha 2 ye cıkaramadım calıstıgım için düzenli içemedim.insallah canım cümlemiz insallah

erkeklerin çoğu bence böyle heran bir zorlukta yarı yolda bırakabilir ama birçok kişinin işi hep rast gittiği için bir sorun yokmuş çok güvenilir eşlerimiz varmış zannediyoruz.
aynen canım hepsi aynı:88::113:

cok sagol kızlar Allah razı olsun bugün otobüsteyken hacettepe yazıyodu adalet sarayının karsısında degilmi canım yüksek ihtisas falan yazıyodu.bende esime cok kızdım ve kızgınlıgımı cok belli ettim bu kez asla gevsemedim msj attım nöbetteydi içimdeki herseyi dedim.simdi baya iyi davranıyor bebek önemli degil ne olursa olsun bırakmam falan baya pişman olmus.bazen tepkini belli etmek ise yarıyormus demek.simdi ilgileniyo baya:98::113::113::113::113::113::119::119::119::111: insallah degişmez insallah hepimiz bebeklerimize kavusuruz hayırlısı ile

Son düzenleme:
slm canım amelyat oldun sanırım cokgecmiş olsun nasıl agrılı bir işlemmi bende olacagım insallah histereskopi

sagoll canimm.. histereskopide fazla birsey yok ama laparaskopi cok sikintili oluyor sonrasinda.. ben ikisini bir arada oldum cnm agir geldi.. sana doktorunmu dedi hist. yi neden olacaksin..

sagoll canimm.. histereskopide fazla birsey yok ama laparaskopi cok sikintili oluyor sonrasinda.. ben ikisini bir arada oldum cnm agir geldi.. sana doktorunmu dedi hist. yi neden olacaksin..

rahmimde perde varmıs canım onu alacaklar.olup kurtulmussun canım hadi insallah tüm acılarına deger bebiş gelir

benimde rahim darmis onu duzelttiler.. tupun biride lapars. de gitti.. kurtuldum Allahtan.. senin doktorun kim cnm nerede olacaksin.

canım bende doktor arayısındayım ankaradayım ben.ama anotominin gittiği doktora gidebilirim.insallah sifa olsun sana canım insallah diğer tüpünle bebişlerin sıra sıra gelir.benimde hep yumurtalarım solda gelişiyor sagdaki calısmıyomu acaba

Arkadaşlar hsg oldum bugün herşey yolunda hiç Bi sorun yok dedi doktor hatta 4 yıl önce tüpün biri tıkalıydı oda açılmış görünüyormuş

geçen günü nette memorialin mail adresini aramıştım bulamadım eğer mail adresini verirsen çok sevinirim canım, bir de oraya gönderirim bi kaç yerden cevap almak iyi olur fikir olur diye düşünüyorum.
unutmuştum seval hanımada göndermişim mail cevap gelmiş ondan da o direk lenfosit önermiş ve ımsi önermiş

anadolu sağlık merkezinin mailinde ise eşimde genetik sorun olduğu için sperm dna hasarına bakmak gereksiz demiş ama kaan aydos dna hasarınada bakılması gerektiğini yazmıştı mailinde .
ayrıca anadolu sağlık merkezide ımsi önermiş ama bu son tedavimiz ımsili olduğu halde çok az embriyo oluşmuştu
diğer tedavilerimizde ımsi olmadığı halde daha fazla embriyomuz oluyodu anlamadım gitti

buralardayım canım çoğu zaman okuyorum yazmadan çıkıyorum
şu azolu olupta hamile kalan arkadaşı gördünmümevlam nelere kadir diledi mi yoktan var ediyo böyle haberler okuyunca çok mutlu oluyorum inş darısı başımıza
yeni tedavin ne zaman inş
sağol gülüm Allah razı olsun,hala her yerim ağrıyor.
sen neredeydin hiç uğramaz oldun kaç zamandır?

memorialın internet sitesinden form doldurup göndermiştim ertesi günü hemen aradılar telden görüştüm doktor hanımla.benimde eşimde genetik sorun var ama banada cgh,pgt önermedi gereksiz dedi,sizin genetik sorun neydi?

bize pgt olacak ama pgt ye girecek kadar sağlıklı embriyomuz olmadığı için olmuyo
eşimde xyy kromozom yapısı var yani y kromozomu fazla süper erkeksendromuymuş bunun adı ama koskoca kk da sadece 1 arkadaş biliyorum bizimle sorunu aynı olan o da normal yolla hamile kalmış

uğra ya arada fikir alışverişi oluyo çok iyi oluyor bence.sorma kuzum maşallah onlara,iki gündür eşimde bende şaşkınlıktan durup durup onlardan bahsediyoruz😃çok mutlu oldum Allah güle oynaya büyütmeyi de nasip etsin inşallah.
biz ağustosta başlıycaz Kaan hoca o zaman izin verdi bize.iğnelerimiz bitecekmiş.Sahiden sperm dna hasar testi neden yaptırmak istiyor ki?

iyi akşamlar kızlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…