Anne olmak hayal mi

anladım canım özeline mi gitsem diye düsünüyorum.200 ü gözden cıkarırım napıyım bi defa paralı giderim olmazsa sonra normal.anladım canım benpkoluyum sende pkoluydun demi hatırlıyorum bu hocayı önermiştin bana.bide pkoda uzman hoca gercekten az.bu hoca pkoda bilgili degilmi canım insallah seninde olurbi gidip görüseyim canım Allah yolladı belki senide o doktora gitmem için.

alıntı yaptım ark kusura bakma ama baya kafaya taktım . konu açtım yeni ama yazan olmadı daha. azosperm olum hamile kalan var mıdır. 4 test aldım hepsi çift çizgi çıktı. olabilir mi . yarın kan testi vereceğim ama baya heyecanlandım

niye olmasın canım.hamiş kalanda var.insallahsende hamişssindir .yüzde 99 hamilesin bence cift cizgi cıktıysa.hadi gözün aydın canım

özele gerek yok canım zaten özeli yok randevu al sabah erkenden git
tezini pco üzerine yapmış ben araştrmıştım
çok genç bi hoca zaten ilk gördüğümde şaşırmıştım
ben 3. tüpüde orda düşünüyorum en azından güvenilir bi yer git bi görüş önce ne diyecek ne karar verecek ona göre devam edersin Rabbim cümlemize versin canım evet bizdeki tek sorun bende pco var malesef

niye olmasın canım.hamiş kalanda var.insallahsende hamişssindir .yüzde 99 hamilesin bence cift cizgi cıktıysa.hadi gözün aydın canım

inşallah . çok heyecanlıyım. çok geçikmişti önceden de hep test aldığımda tekti. bu sefer farklı . ama hiç belirti flan yok. 2 gün gecikti .doktor doğal imkansız demişti. nasip .

ne kusuru canım 4testde yanlış olacak değil ya bence hamilesin bir an öncekan testi yaptır şimdiden hayırlı olsun

eşim azospermdi sayımız sıfırdı tedaviyle biraz çıktı ancak tüp bebek deneyebiliyoruz.Ama sen hamilesin hemen yarın kanda baktırsana nasıl sabrediyosun
canım sagol o nerde olmuski sorayım onada.hangi hastanede olmus.1250 cok fazla 800 gene daha iyi
İstanbulda yaptırdı.

eşim azospermdi sayımız sıfırdı tedaviyle biraz çıktı ancak tüp bebek deneyebiliyoruz.Ama sen hamilesin hemen yarın kanda baktırsana nasıl sabrediyosun

İstanbulda yaptırdı.

yarın ilk işim kan testi olacak .şaşkınım sadece . testi öylesine almıştım . bir tane aldım. çift çıkınca 3 tane farklı aldım. onlarda aynı. doktor doğal imkansız diyorlardı.

kul kula sebep olurmuş canım inşallah şifa ordadır

yarın ilk işim kan testi olacak .şaşkınım sadece . testi öylesine almıştım . bir tane aldım. çift çıkınca 3 tane farklı aldım. onlarda aynı. doktor doğal imkansız diyorlardı.

nasıl imkansız ya saçmalamasınlar ben burda kaç tane duydum senin gibi hamile kalıp doğuran😊

inşallah . çok heyecanlıyım. çok geçikmişti önceden de hep test aldığımda tekti. bu sefer farklı . ama hiç belirti flan yok. 2 gün gecikti .doktor doğal imkansız demişti. nasip .

canım ne güzel umut oldun bize Allahın mucizesi Allah neye kadir degil.insallah hamilsesindir bence hamilesin

gürkan hocanın özeli yokmu canım.ne zamandan randevu almam gerek canım kac gün önceden.cok sordum kusuruma bakma ankaralı degilim ankarayı cok iyi bilmiyorumdahaklısın canım.bende tıp merkezine gitmiştim bakmadı bile üniversite hastanesine git dedi ugrasmak istemedi.benim esimdede varikosel var oda amelyat olması gerek.

bir hafta on gün önce randevu al bi doktr daha var özellikle gürkan hocayı iste biraz beklersin muane için ama sakın bıkıp giteme ben öyle yapacaktımda:) evraklarını unutma canımolurmu lütfen sor ne istersen yardımcı olursam sevinirim
üniversite hastanesi bu konularda daha başarılıhocadan çekinme özeller gibi seni pufpuflamıyor ama her soruna detaylı cvp veriyor

selammm!!!!! pardon girer girmez soru soracağım ama neden imkansız diyordu eğer özel değilse...????bana da imkansız diyorlar tüp bebek dediler

...........................................................................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…