Anne olmak hayal mi

vayy hoşgeldin

ağzına sağlık kükre normalde onlar kükrer fırsatını bulunca acısını çıkaralım bari😈

inşallah doğrudur

aynen canm bana dıyo sen erkek ben kadın olsam cekılmez bır adam olacakmıssın benı boşarmıssın bende dedm sen bır patatesı kızarrtama ben senı avrat dıy tutarmıym dem

aynen canm bana dıyo sen erkek ben kadın olsam cekılmez bır adam olacakmıssın benı boşarmıssın bende dedm sen bır patatesı kızarrtama ben senı avrat dıy tutarmıym dem

aman erkek millleti işte aynı kafada hepsi iştye
benimkide ben yemek temizlik mecbur yapacak mışım benim işim miş
bende diyorum sen öyle sannnnnn

hoşbuldum
sen çıkınca bende yemek yapmak için çıktımmm
çıkmamıştım daha 😊 neyse şimdide ben kaçıyım benimki geliyor yemek yicez

😆😆😆😆 helal olsun!

aman erkek millleti işte aynı kafada hepsi iştye
benimkide ben yemek temizlik mecbur yapacak mışım benim işim miş
bende diyorum sen öyle sannnnnn

öyle tabi 2 liranın hesabını yapıyorlar düşünsene

canmm benm durumu bılıyon valla kendı yapacak mecbur benm hamılelk olduktan sonra kanama dusuktehlıkesı duduk oluyo ondan o yat dıyo bana olmazsada zaten dıkıs atılınca zaten mecbur yatacam yanı hep yatacam ebnn

İnşallah yemekten sonra dönücem bayanlar.buda arkası yarınlı diziler gibi oldu emme😃

canmm benm durumu bılıyon valla kendı yapacak mecbur benm hamılelk olduktan sonra kanama dusuktehlıkesı duduk oluyo ondan o yat dıyo bana olmazsada zaten dıkıs atılınca zaten mecbur yatacam yanı hep yatacam ebnn

benim eşimin amca oğlunun kaç kere bebeğini erken doğum oluyrdu 5 yada 6 aylıkken
dikişde atılıyordu ama gene olmadı
nasıl bakıyırdu kocası hamur bile yapardı
sonra 3 sene ara verdiler gene dikiş atıldı
yattı hep tabi yine ve 9 ay doldu:) hatta sezeryan ile olduuuuu
eşime diyorum onu örnek al bebek gibi bakardı eşine

yaa kadında adamda ne kadar yıpranmıstır cok sukurkı kucakları boş kalmamıs allahım hepımıze saglıklı bır hamılelık nasıp etsın ınsallah

yaa kadında adamda ne kadar yıpranmıstır cok sukurkı kucakları boş kalmamıs allahım hepımıze saglıklı bır hamılelık nasıp etsın ınsallah

amin canım tabi çok zor günler geçirdiler
inşallah bizde kavuşuruz senin düşük olma nedeni ne

canım o kadar güzel yazmışsın ki buradaki herkesin duygularına tercuman olmuşsun

ayy yazıkk ya ne kadar üzülmüş yıpranmıştır..
sonunda mutlu son olmuş Allahtan..
canım benim bende eşime ne örnekler verdim ama ne hamuru ıspanağa bir tatlı kaşığı tuz at desem bir yemek kaşığı atıyor:))
bu son tedavide 12 gün çamaşır yıkamadımda evde dağ oluşmuştu.. eşim hergün yarın makinaya atarım dedi böyle böyle hiç atmadan 12 günü bitirdi.. bir haftadır aralıksız çamaşır yıkıyorum:))

canım o kadar güzel yazmışsın ki buradaki herkesin duygularına tercuman olmuşsun

ben yazmadım ama okurken çok kötü oldum paylaşmak istedim sanki içimdekileri okumuş gibi hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz ayn ıacıyı yüreğimizde hissediyoruzzzzz
inşallah bizde anne oluruzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…