Anne olmak hayal mi

inşallah tutmuştur,sonra bizede neler yaptığını anlat tüp bebeğe başlayınca olurmu😊

mantı makarna ,kıymalı mantar sote ama çok tuzlu yaptım galiba😃 bakalım ne diyecek bizim gurme,keşke yakınımda olsaydın bütün yemek,iş her şeyini yapardım

ayy canmm allah razı olsun allah sennde gönlune göre versin canmm saolun kocam var yapıyoo ben tarıf edıyom ıdre edıyoz ıstee:KK54:

ayy canmm allah razı olsun allah sennde gönlune göre versin canmm saolun kocam var yapıyoo ben tarıf edıyom ıdre edıyoz ıstee:KK54:

senin ne düşündüğünü çok iyi anlıyorum çünkü ev tozlansa sinir olursun istediğin gibi yemek yaptıramazsın.senin gönlüne göre bebiş versin rabbim inşallah.

senin ne düşündüğünü çok iyi anlıyorum çünkü ev tozlansa sinir olursun istediğin gibi yemek yaptıramazsın.senin gönlüne göre bebiş versin rabbim inşallah.

gerçekten öyle olumsuz hıcbırseye dayanamıyorm herşey cok guzel olsun ıstıyomm o gun bır kızdı bu evı en son ben supurdum dıyee hemen supuruldüü:KK47::KK53:
ben geldim şekerlerrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ne pişirdin kıııızzz

gerçekten öyle olumsuz hıcbırseye dayanamıyorm herşey cok guzel olsun ıstıyomm o gun bır kızdı bu evı en son ben supurdum dıyee hemen supuruldüü:KK47::KK53:

ne pişirdin kıııızzz

mercimek çorbası bide türlü yaptım bulaşık makinasını falan boşalttım
sen ne yaptın menüüüü

ben geldim şekerlerrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
vayy hoşgeldin
ne pişirdin kıııızzz
ağzına sağlık kükre normalde onlar kükrer fırsatını bulunca acısını çıkaralım bari😈
valla bu bu hale herhalde 1 saatte geldii

inşallah doğrudur

canım 10. gün tekrar yaparsın testler yanıltıcı yada tarihi geçmiş olabiliyor
benim kardeşim ecznede çalıştı tarihi silip yeni den yazıyorlarmış

annaaaa:KK53:gerçektenmı ınanmıyorm onada hıle karıstı yanı yok ben yarın kan testı yapacam garantıı

X