Anne olmak hayal mi

tabi canım bide daha çok yeni olur inşallah senim bence fazla kafana takıyorsun biraz rahat olsan
düşünmesen bi sorunuzda yok ne güzel

evet canım biz ilk günden beri istediğimiz için fazla takıyoruz etraftada korundugu halde hamile kalanlar oldugu için etkilenmemek elde değil neyse 2 ay ara vercem 20 lik dişler çekilcek ameliyatla 12 haziranda bu arada kafamdanda biraz uzaklaşmış olur

açık lise canım çoçuk gelişimi ben 2 yıl bebek baktım bari dedim bu işi seviyorum okuyum çalışırım kreşte falan
evde hem sıkılmam arkadaşlar dersler vakit geçiyor

hmm anladım datlım bende anotomı olunca adın tıp falan sandım :))

en düşük dersim müzik78 düşecek diğerleri 80 90 düşer zaten haftaya da gideceğim okul bitiyor kuzum
hay maşallah çok güzel.ortalaman çok iyi olacak üniversite yolu gözüküyor artık.
yok hormonklar ulrson bakıldı adetlerimde düzünli eşimdede spermiyogram testi yapıldı bi sorun çıkmadı
istersen Bi genetik testi,bide hsg çektir nolur nolmaz.
valla nedesem yalan doktor sıylemede 2 herhalde ama teste degere göre bellı olur

testtede (inşallah) tutunurlarsa anlayamazsın ancak birkaç hafta sonra ultrasonla keseyi görmeye gidince anlarsın.

inşallah canm bu 6 benm bu sefer yarı yolda koymasn rabmm ınan dayanmaya gucum yokk

hmm anladım datlım bende anotomı olunca adın tıp falan sandım :))

keşke nerde
kardeşim buldu anotomiyi benim adım şifa burda bile bir sürü şifa var değişik olsun dedikkkk
tabi ne güzel kafan dağılır sen böyle dersen biz ne yapalım 5 sene dile kolayyyyy
üzülüncde değişen birşey olmuyorrrr

evet düşünüyorummm canım aslında aklıma seninle bir kere konuşmuştuk ya ozaman yattı dedim neden olmasın ki
hele bi lise bitsin zamn neler gösteriyor kps falan açlışırım olmadı

hmm oda iyyimişş :)yanlış hatırlamıyorsam ankara daydın demi kuzum .. benim komşumunda 10 sene olmuş olmuyormuş dertleşiyoruz süreklii kadında kendini temizliğe vermiş temizlik hastası süreklii işe gidiyo napsın allahımm herkesee nasip etsinn belletmesinn hayırlısıylaa inşallahhhhhhhhh

evet düşünüyorummm canım aslında aklıma seninle bir kere konuşmuştuk ya ozaman yattı dedim neden olmasın ki
hele bi lise bitsin zamn neler gösteriyor kps falan açlışırım olmadı

Ben üniversiteyi 22 yaşımda kazandım😆
üniversite hastanesinde çekiyolarmı canım

evet çekiyorlar tabi ama sıra olabilir orda bir ay sonraya gün veren yerler var.

amiiin canım evet ankaradayım ben doğma büyüme
bende bi ara takmıştım temizliğe şimdi bıraktım hatta pasaklı oldummmmm
ankardan yakınımda bi arakadaş bulamadım kiiiiiii:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…