Anne olmak hayal mi

aycan21;35405255]tabi bu ortalamayla azıcık çalışsan kazanırsın.bitse hemen atanırsın zaten.bugün de ben sana soruyum ne pişirsem akşama?sen yaptın mı?

belki inanmazsın hiççççç bişeyyyy
ve aklımdada birşey yok bıktım ya yemek işindennnn bennnnn:47

Son düzenleme:
nasıl oluyor bilmiyorum ama sanırım artık randevusuz bakılmıyorrr yada baya erkenden gitmen lazımmm

yok kuzum ben akşama kadar muayene yapılıyo diş için ilk muayene bölümü var ordan doğru diğer bölümlere yönlendiriyolar randevu alıp yapılıyor dişin

tam soracktım sen ne yapacaksın diyeeee

yayla çorbası yapım diyorum patlıcan la patatesım var birazda kıyma aldırıp eşime turlumu yapıp yanınada bı pılavmı yapsam yada karnıyarıkmı yapsam bunlar geçiyor aklımdan bılemedım :))

yayla çorbası yapım diyorum patlıcan la patatesım var birazda kıyma aldırıp eşime turlumu yapıp yanınada bı pılavmı yapsam yada karnıyarıkmı yapsam bunlar geçiyor aklımdan bılemedım :))

iyi sende bi fikir belirmiş
bende bi çorba yapayım gerisi gelirrr artııkkk ben kaçar sonra görüşürüz öptmmmmm
mutfağa yol alayımmm biiii

e anlatın kızlarrrrrrrr başka şeylerden konuşalımmmm
birazda
benim acelem var dondurucudan bişey çıkaracaksam hemen çıkarmam lazım anca çözünür bana yemek düşünün

5.gn embrıosu canmmm
iyi Allah bağışlasın tamamına erdirsin.
ne olsa yerdin öyle soruyum o zaman😊
ben yatıyom bacm 7 gundur kocam yapıyor ama bugunn menusu bellı mantar sote piav salata
mantar sote olabilir etli yapmakmı lazım bunu etsiz olmuyomu,kıymayla falan?

yayla çorbasına bayılıyorum ama yapsam sadece ben yerim 😳 benimki yemez.başka ne yapılabilir Bi yardım edin ya😄

iyi sende bi fikir belirmiş
bende bi çorba yapayım gerisi gelirrr artııkkk ben kaçar sonra görüşürüz öptmmmmm
mutfağa yol alayımmm biiii

hamarat hatun en tez canlı senmişsin bana yemek bulacaktık ama😊

canm etlı tavukluda oluyor sadede oluyor et yada tavugu hafıf haslayıp yag ıle kavur sonra soganları sogan salatası yapar gıbı uzun uzun dogra at bıberlerı ırı ırı dogra at salça ekle kavur mantarını ırı ırı dogra at bıraz kavur sonra hafıf su ekle super oluyor canmm benmm

aa aşkolsun sote biliyorum ama et yok evde kemikli et var,kıyma var.sade yapıyım bari napak😉

hamarat hatun en tez canlı senmişsin bana yemek bulacaktık ama😊

benimde dünden kalan türlüm vardı yanınada pilav yaparım artık cacıkla yeter sanırım.. içimden birşey yapmakta gelmiyor:))
öğlen ıspanak temizliyordum minik bi sülük çıktı bir kilo ıspanağı çöpe attım midem bulandı.. en sevdiğim yemekti ıspanak artık nezaman yesem aklıma gelecek..

aa aşkolsun sote biliyorum ama et yok evde kemikli et var,kıyma var.sade yapıyım bari napak😉

hahhaaha kız sana tarıf ettım daha ne ıstıyon yaaa ask olsun yazmıs nebılım ben sorunca yazdım sadede guzel oluyoo anaaa domates de ekle onu unutmusun benn

kız tuzlu sırkelı suya ıslasaydın ya nıye attın anaaam yazıkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…