Anne olmak hayal mi

Selam kızlar Nasılsıniz anatomi kuzum adet oldun malesef bu ay da olmadı :KK43:(

takipteydim canım hatta bi daha kan vrecektin sanırım ama gerek kalmadı galiba
sonuç kötü olunca sormadım
inşallah diğer ya canım bu ay çok düşündün sanırım adetinde geçikti

selam kızlarrr nasılsınızzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sağol canım hoşgeldin sen nasılsın?
Selam kızlar Nasılsıniz anatomi kuzum adet oldun malesef bu ay da olmadı :KK43:(
a.s. Rahatsızlığın neydi?
bende seni canım son zamanlarda seni ihmal ediyorum kusura bakma evet sonunda cevapları buldum kaç sattir aradım:KK19::KK19::KK19:
sen nasılsın neler yapıyorsun

yok canım sen ders çalış daha önemli,nasıl geçmiş kaç alırsın?

takipteydim canım hatta bi daha kan vrecektin sanırım ama gerek kalmadı galiba
sonuç kötü olunca sormadım
inşallah diğer ya canım bu ay çok düşündün sanırım adetinde geçikti

Evet adet geciktikce umitlendik :KK43:( napalım ama en azından eşimde de bendede bi sorun yok ona seviniyoruz :KK43:(

sağol canım hoşgeldin sen nasılsın?

a.s. Rahatsızlığın neydi?

yok canım sen ders çalış daha önemli,nasıl geçmiş kaç alırsın?

en düşük dersim müzik78 düşecek diğerleri 80 90 düşer zaten haftaya da gideceğim okul bitiyor kuzum

Evet adet geciktikce umitlendik :KK43:( napalım ama en azından eşimde de bendede bi sorun yok ona seviniyoruz :KK43:(
tabi canım bide daha çok yeni olur inşallah senim bence fazla kafana takıyorsun biraz rahat olsan
düşünmesen bi sorunuzda yok ne güzel

bende ıyıyım yatıyorm tup bebek yaptırdım bugun 7.gunum canmm ıdrar yaptm sılık cıktı:KK17:

canım 7. gün test için erken
kaçınçı gün embroyusuydu

ama sılık cıktı canmm valla suan saskını aglamak ıstıyorm zaten dun gecede tutmadı dıye cok agladm ben belırtım yok hıc

üzülme moralini bozmahemen kiminde hiç belirti olmuyor bünye meselesi birazda
ben artık kan gününü bekliyeceğim evdeki test sadece morel bozuyor başka birşey değil

X