Anne olmak hayal mi

nasıl oluyormuş ya valla şaka gibi canım bir kere daha böyle olmadı mı ya

yok o sefer karyotipti kanınız ûremedi tekrar gerekiyor demişlerdi.bu immünolojiye gitmiştim istediğim testler yoktu da doktor yinede şunlara da bakalım demişti romatizmayla ilgili testler istemişti.

yok o sefer karyotipti kanınız ûremedi tekrar gerekiyor demişlerdi.bu immünolojiye gitmiştim istediğim testler yoktu da doktor yinede şunlara da bakalım demişti romatizmayla ilgili testler istemişti.

anladım neyse nasıl kayboluyorsa aetık ihmal etme bari gitte tekrar kan ver

evet canım dün gittim eşimin akdeniz anemisi için sonuçlarını aldım işte
bugün ne yemek yapacaksın

😄 bugüün taze fasulye,pilav düşünüyorum.bi internete bakayım belki değiştiririm sen düşündün mü?

patets var dünden pirinç pilavı kabak var dün patlıcan yedik işte

eğer yemeğiyse yanına patates köftesi olabilir.patatesi kaynatıp karabiber falan yoğurup içine peynirli maydanoz koyup kapatıyosun una yumurtaya bulayıp kızartıyorsun

eğer yemeğiyse yanına patates köftesi olabilir.patatesi kaynatıp karabiber falan yoğurup içine peynirli maydanoz koyup kapatıyosun una yumurtaya bulayıp kızartıyorsun

yok kabak dolması değil sebze olarak evde kabak var dedim kızarma yapmaya karar verdim eşimden 1 saat önce eve geliyorum yetişir diye düşünüyorum
saol canım yardımın için patetes li herşeyi severim ben

yok kabak dolması değil sebze olarak evde kabak var dedim kızarma yapmaya karar verdim eşimden 1 saat önce eve geliyorum yetişir diye düşünüyorum
saol canım yardımın için patetes li herşeyi severim ben

afiyet bal şeker olsun

X