Anksiyete

caglaaktkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
2
0
23
Merhaba arkadaşlar bir hafta önce işten çıktım normalde de evde zaman geçirmeyi severim sıkılmam
Eşimle 3 günlük tatile gittik halasının yanına yüzdük falan vs. Ama Türkiye deki son gündemdeki şeylerden dolayı görmememiz gereken fotoğraflardan dolayı içim ürperdi. Birkaç gündür içim daralıyor zor nefes alıylrum hiç uyumuyorum hem de hiç dün 0 uykuyla vakit geçirdim eşime uyku ilacı aldırttım gece en fazla 2 saat dalmışımdır uyuyamıyorum kalbim çarpıyor gözlerimi kapatıyorum bir şeyler tetikliyor sanki nefes alamıyorum yemek hiç yiyemiyorum sürekli kötü şeyler düşünüyorm sürekli endişe içindeyim iyi değilim bu ben değilim içim daralıyor yazarken bile iyi değilim yalnız kalınca daha kötü oluyorum sizce nedir Anksiyete mıdır? Yardım edinn

Anksiyete de olabilir ama kendiniz söylemişsiniz ‘sürekli kötü şeyler düşünüyorum’ diye.. Düşünmemeye çalışın, birşeylere odaklanın dikkatinizi dağıtacak şeyler yapın.
İlaçla uyumaya odaklanırsanız sizi ancak daha yüksek dozda ilaçlar paklar 🤷🏻‍♀️

Anksiyete de olabilir ama kendiniz söylemişsiniz ‘sürekli kötü şeyler düşünüyorum’ diye.. Düşünmemeye çalışın, birşeylere odaklanın dikkatinizi dağıtacak şeyler yapın.
İlaçla uyumaya odaklanırsanız sizi ancak daha yüksek dozda ilaçlar paklar 🤷🏻‍♀️
Doktora hiç gitmedim daha yeni oluyor eczaneden yeni aldırdım eşime düşünemiyorum ki başka şeyler çok sıkılıyorum içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor geçmiyor iç sıkıntım vücudum iyice halsizleşti

X