Anksiyete mi kalp mi

Evet gözük belki benim gibi taşı kardı olabilir. Ama korkamana gerek yok düzeliyor benim cok yuksekti şuan hic birsey kalmadi birde besinlerine ve sagligina iyi bak spor. Yap daha iyi hissediceksin
Benim maalesef kilo fazlam da var onun da etkilerini yaşıyorum büyük ihtimalle. Hepsi birbirini tetikliyor işte

Büyük ihtimal sıcaklardandır. Yaz aylarında, kalabalık ortamlarda ben çok yaşıyorum bunu. Ya oturup bol su içerek geçmesini beklerim ya da sıcak ve beni basacak ortamlardan uzak dururum.

En kısa zamanda gideceğim inşallah hem kalp doktoruna hem diyetisyene. Artık vücudum alarm veriyor bişeyler yapmam gerekiyor
Aynen canim git tabi daha cok gensin gencligini boyle yasama dolu dolu yasa

Büyük ihtimal sıcaklardandır. Yaz aylarında, kalabalık ortamlarda ben çok yaşıyorum bunu. Ya oturup bol su içerek geçmesini beklerim ya da sıcak ve beni basacak ortamlardan uzak dururum.
Allah yardımcımız olsun sıcak basar soğuk başka bişey yapar. Diğer insanlar nasıl dayanıyor da bizi etkiliyor ona şaşırıyorum

Allah yardımcımız olsun sıcak basar soğuk başka bişey yapar. Diğer insanlar nasıl dayanıyor da bizi etkiliyor ona şaşırıyorum
Herkesin bünyesi farklı farklı. Ortam kaynaklı da olabilir. Belki senin dayandığın başka şeylerde de bazı insanlar dayanamaz. Mesela hiç güçlü görünmüyorum ama dağ bayır hiç yoruldum susadım demeden yürüdüğüm zamanlarım da oluyor.

Kesinlikle anksiyete bozukluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…