Anksiyete mi kalp mi

Evet gözük belki benim gibi taşı kardı olabilir. Ama korkamana gerek yok düzeliyor benim cok yuksekti şuan hic birsey kalmadi birde besinlerine ve sagligina iyi bak spor. Yap daha iyi hissediceksin
Benim maalesef kilo fazlam da var onun da etkilerini yaşıyorum büyük ihtimalle. Hepsi birbirini tetikliyor işte 😔

Kızlar ben hiç iyi değilim. Senelerdir anksiyetem var ama ilaçlarımı kullandığım zaman çok nadir yaşıyordum. Bi kaç gündür çok değişik şeyler yaşıyorum. Neye uğradığımı ben de şaşırdım artık. Geçen gün sıcakta dışarı çıktım. Birden nabzım yükselmeye başladı. Kalbim ağzımdan çıkacak gibiydi. Artık midem bulanmaya başım dönmeye başladı. Hemen en yakın hastaneye gittik. Acilde durumu anlattım. Nabzıma tansiyonuma şekerime vs baktılar. Tansiyon 12/8 nabzım 126 çıktı. Hemen bi sakinleştirici yaptılar sıcaktan dediler yolladılar. Neyse sakinleştirici iyi geldi ertesi gün bi problemim yoktu. Bugün kalktım kahvaltımı yaptım birden sıcak bastığını hissettim. Yine kalbim ağzımda atmaya başladı. Evde tekim kendimi sakinleştirmeye çalıştım klimayı açtım yatıyorum şu an hala kalbim çok güçlü atıyor. Anksiyete desem stres yapacak bişey yaşamadım ruh halim gayet iyi neden böyle oluyor acaba bende kalp hastalığı falan mı var böyle şeyler yaşayanınız oldu mu
Büyük ihtimal sıcaklardandır. Yaz aylarında, kalabalık ortamlarda ben çok yaşıyorum bunu. Ya oturup bol su içerek geçmesini beklerim ya da sıcak ve beni basacak ortamlardan uzak dururum.

Bu arada bişey daha eklemek istiyorum uzun zamandır demir eksikliği b12 eksikliği de var. B12 düzenli kullanıyorum ama demir hapı midemi ağrıttığı için bi kaç haftadır kullanmayı bıraktım. Çarpıntının bununla da alakası olabilir mi

En kısa zamanda gideceğim inşallah hem kalp doktoruna hem diyetisyene. Artık vücudum alarm veriyor bişeyler yapmam gerekiyor
Aynen canim git tabi daha cok gensin gencligini boyle yasama dolu dolu yasa

Büyük ihtimal sıcaklardandır. Yaz aylarında, kalabalık ortamlarda ben çok yaşıyorum bunu. Ya oturup bol su içerek geçmesini beklerim ya da sıcak ve beni basacak ortamlardan uzak dururum.
Allah yardımcımız olsun sıcak basar soğuk başka bişey yapar. Diğer insanlar nasıl dayanıyor da bizi etkiliyor ona şaşırıyorum

Allah yardımcımız olsun sıcak basar soğuk başka bişey yapar. Diğer insanlar nasıl dayanıyor da bizi etkiliyor ona şaşırıyorum
Herkesin bünyesi farklı farklı. Ortam kaynaklı da olabilir. Belki senin dayandığın başka şeylerde de bazı insanlar dayanamaz. Mesela hiç güçlü görünmüyorum ama dağ bayır hiç yoruldum susadım demeden yürüdüğüm zamanlarım da oluyor.

O kadar razıyım ki anksiyete olmasına 😂 kalp mi demir eksikliği mi tansiyon mu şu mu bu mu diye düşünmekten kendimi yedim 2-3 gündür. Doktordan randevu alsam muayeneye nasıl gideceğim yolda başıma bişey gelir mi diye düşünmekten içim karardı. Ne lanet bir şeyle uğraşıyoruz yaa herkesi 1 etkileyen şey bizi 5 etkiliyor farkındayım ama yine de paniklemeden duramıyorum
Kesinlikle anksiyete bozukluğu

X