Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

teknolog ve Şule hanım çok teşekkür ederim. sizce tüm vücut gitmek mi avantaj yoksa bölge bölge mi?

teknolog ve Şule hanım çok teşekkür ederim. sizce tüm vücut gitmek mi avantaj yoksa bölge bölge mi?

Sizin ihtiyacınıza ve maddi gücünüze bağlı, ben her bölge hemen hepsi bi arada bitsin istedim, tüm vücut gidince tabi yüksek bi miktar çıkıyo karşıya her gittiğiniz seansta o ücreti verebilecekseniz tüm vücut daha avantajlı diyebilirim. bi anda bi sürü para veriyorsunuz ama mesela diyelim kol 150-genital 150-tüm bacaklar 400-bıyık 40-kol altı 80 lira olsun bölge bölge gittiğinizde her bölge bitene kadar gideceksiniz toplamda her bölge için 5 seans gittiğinizi farz edelim ödeyeceğiniz miktar sonuç olarak 4milyar civarında olacak, bölge bölge gidildiği için de tüm vücudun tamamen bitmesi 2yılı geçkin bi süre olacak, bu arada her seansa gidişiniz gelişiniz harcadığınız zaman ve emek de kat kat artacak,ama ben bunları tüm vücut diye seans ücreti aldığımda 600 liraya anlaşmıştım, her gittiğimde 600lira ödemek tabiki bütçeyi zorlayacak bi rakam, ama toplamda 3 milyar gibi bi rakam hem de 6 ay içinde tüm vücut tüylerimden kurtulmuş olucam.. tercih sizin..

Fiyatlar ortalama fiyatlardır,illa rakam bu şekilde olacak diye birşey yok, seanslar ilerleyip tüyler azaldıkça da seans ücretleri düşmektedir..

selam kızlar ben de geçen hafta ilk kez gittim lazere kızılayda. aletin tam adını bilmiyorum öğrenince yazarım. bende hiç dokulme olmadı daha. haftaya kontrolum var bakalım dokulmesi lazım.. arkadaşım 2 seans yaptırdıoraya ve kızda tek bir tuy kalmadı ve çıkmıyor yeniden. benimkiler neden dokulmedı anlamadım

evet ben de komple bitsin istiyorum , o yüzden tüm vucut düşünüyorum. altı ay demişsiniz fakat gitme aralıklarınız nedir acaba?

ben özel mesaj atamıyorum henüz üyelikten dolayı. banada merkezin ismini ve adresini gönderebilirmisiniz.

Dün ikinci seansıma gittim.. İlk seferinde bacağımda lazer sonrası oluşan kızarıklık sabaha kadar geçmişti. Bu sefer kırmızı kırmızı kaldı. Doktor bir krem adı vermişti ondan aldım sürdüm. Şimdi baktım hala benek benek. Aslında cildimin yapısı olarak da benek benektir ama bu kadar bariz değildi.. Sizce sorun nedir??

çünkü içerisinde kökü yanmış tüylerin var bu sebeple de benek benek duruyo. hatta benim bu gidişimin üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala bacağımdaki tüylerin bi kısmı yüzeye çıkmadı. o yüzden her banyomda kese yapıp çıktıktan sonra cımbızla çekmeye çalışıyorum. bu konuda da bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum.

ssule07 hanım nereye gittiğinizi özelden mesaj atabilir misiniz. Benim özelden mesaj atma hakkım henüz yok.

evet ben de komple bitsin istiyorum , o yüzden tüm vucut düşünüyorum. altı ay demişsiniz fakat gitme aralıklarınız nedir acaba?

Ben ortalama bi rakam vermiştim dikkat etmemişim, bazen 1,5 bazen 2 ayda bir giidyorum. benim başlayalı yaklaşık 4ay oluyor 3.seansım üzerinden 45 gün geçti, benimki bitti gibi gibi bişi şu an, çok az bazı yerlerde parça parça çıkanlar var o kadar, temmuzda da düğünüm var haziran sonu gideceğim 4.seansıma sonra da yaz bitimi tek tük kalan olursa diye giderim belki, bu şekilde bitirmeyi düşünüyorum Alla'ın izniyle.. Zaten ortalama 5 seans gidilmesi gerekiyor, sonra da yaza kadar da hiç gitmicem, sürekli jiletle kısaltıcam bu süre içinde sarı olan tüylerimi, bakalım tekrar çıkacak mı, ince kalanlar kalınlaşacak mı onları gözlemlicem, eğer sarı tüylerim kalınlaşırsa da seneye yaza girmeden bir seans daha gidebilirim diye düşünüyorumm..

bugün randevum var öğleden sonra gidip görüşeceğim bakalım . umarım cildim fazla reaksiyon vermez:18:

kizilayda gıttıgınız yerın fıyatını ve adını yazar mısınız ?

yaz donemınde lazer yapılmıyor denılıyor siz nası gıdıyorsunuz zararlı deıl mı ?

Arkadaşlar selam... yıllardır gittiğim bir lazer merkezi vardı.(doktor muayenehanesi) Fakat artık sadece güzellik merkezlerinde değil buralarda da yasaklanacakmış ve sadece hastanelere izin verilecekmiş.. Şimdilik lazer yapmaya devam ediyorlar fakat bu hafta yoğun olduklarından gün alamadım

Ankara'da memnun kaldığınız bir merkez var mı? Bugün, yarın hemen gitmem gerek... Sadece yüz bölgem olacak, bir kaç tüy o da.. Bir de tüyü hemen yok eden bir cihaz olmalı =) Sonradan döken bir yere gitmek istemiyorum...

Artık ben de yeni bir yer arıyorum gitmek için... Özel mesaj ile memnun kaldığınız yerleri söylerseniz çoook mutlu olurum.. tabi telefon numarası da olursa sevinirim : )

Arkadaşlar geçen gün eşimi zar zor ikna ettim ve kızılayda bi tıp merkezinde kaş arasına lazer yaptırdık. Yapan kız ordaki tüyler dökülecek dedi ama 1 haftadır bi dökülme yok. Eşim, dökülmedi bi daha gitmem diyor. Ordaki kız 7-8 seansta anca biter demişti gerçekten o kadar uzun sürüyor mu? Çünkü ben hiç lazer yaptırmadım koltuk altıma iğneli yaptırmıştım o yuzden bilgim yok.

bende kavaklıderede bi hastanede dermatologla konuştum. genital bölgede ve kolaltında 80 tl dedi azalınca iğneliye geçiyolarmış bu hafta içinde arayıp raandevu alıcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…