Ankara'daki Falcılar

Görüştük yemek yedik hatta geçen sene oldu bu olay beraber iftar yaptık güzel bi yemek yedik sonrasında bi ara sevgili gibi bile olduk ama beni sonra hemen terk etti hem de çok iğrenç bi şekilde

Ayrılık da sevdaya dahil, Allah bir şeyi yapıyorsa vardır bir sebebi. o adam senin kaderinse öyle de gelir böyle de az sabret içimden bu geçiyor...

O

O kedi buraya zaten gelecek ona artık eminim. Ama işte ben onca acıyı çekip onu unuttuktan sonra

o zaman herkes geliyor emin ol ama o da çok zevkli beeeee düşünsene herif sende oohhhh yat üstüne tekmele kafasını buz gibi suya sok 8. kattan at sesi çıkmaz tam kıvamında ahahahahaha o günleri görürmüyüz ki bence sen o geldiğinde süründürüp ehlileştirip sonra yes baby diyeceksin, bence

Senin adına çok sevindim başka birine aşık olman çok güzel olmuş.

Görüştük yemek yedik hatta geçen sene oldu bu olay beraber iftar yaptık güzel bi yemek yedik sonrasında bi ara sevgili gibi bile olduk ama beni sonra hemen terk etti hem de çok iğrenç bi şekilde

Geçmiş çok şükür bitmiş gitmiş

Senin adına çok sevindim başka birine aşık olman çok güzel olmuş.

kııızzz pişmiş aşa su katma a aaaaa kedi dir o kedi pist de gider olmadı su dök kaçsın benim devreler iptal boşluktan hep bunlar boşluktan nirvana ya ulaştım nihayet hiç bi dediği olmadı falcıların kafayı yedim ://////

Her ne olursa olsun o benim evleneceğim yaslanacağım adamdı. Çünkü zamanında onun da ne kadar acı çekip ağladığını gördüm. Bilmem bence susarım sessiz kalıp yoluma devam ederim. Benim için bile olsa acı çekmesini istemem. Artık yaşandı ve bitti modunda bakıyorum olaya. Nasıl olsa kimse onu ben kadar sevemez bu da onu çok iyi biliyor o da beni Ömür billah unutmayacak

ben size bişiy diyim mi bnm bi aşık olduğum herif vardı benim aşkımı kullandı kullandı manen tabiki yani egosunu tatmin etti bi kızla evlendi onu bitirdim derken bigün tesadüfen boşandığını öğrendim ama bana ne o ayrı ama b o ş a n m ı şşşşşşşşşşşşşş

efkarlandırma be gece gece rakı falan da yok zaten çarkına çomak soktuğum dünya her şey kolay olsa hayat katlanılmaz olurdu. iz bırakmışsın bu çok daha değerli değil mi?

Bitti de nasıl bitti iste. Başkasıyla nişanlanacağımı öğrendiğinde bana inanmadı sonra bi baktı gerçek. Ağlayacaktı resmen kendini tuttu. O an gözlerindeki acıyı gördüm hissettim. Ama olurda bi gün gelirse diye yapamadım evleneceğim adamdan ayrıldım onu bekledim ona da söyledim bekliyorum seni hala dedim ama her şeye rağmen beni yine istemedi. O kadar kötü günler geçirdim Yanımda olmadı yani o Yüzden diyorum bitti ama ben de bittim. Değdi mi peki yıllarca döktüğüm gözyaşına. Ondan bana kalan Hatıra her aynaya baktığımda göz çevremdeki kırışıklar

sen fikriye ye gittin mi?

Zehra adi görmekten kusucam. Çatı cafe Satı hakkında yorum yapabilecek olan var ki. Su fali bakıyor mu? Bakiyorsa nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…