Ankara'daki Falcılar

kızlar ilayda ile konuştuk özür diledi vs tabi benim de hatam randevu almadım vs ben de kendi adıma özür diliyorum bir anlık sinirle bunu sizlere yansıttığım için. ilayda ya gidin falı iyidir ama randevusuz sakın gitmeyin :))))

Merhaba canım,
İlayda'nın numarasını netten bulamadım, sende var mı? Teşekkürler :)))

Canim ya bana numarasini atabilir misin

Geçen sene gitmiştim kum saati fatoşa. Ama bakamadı kendisi de söylemişti kusura bakma para falan almıyorum ben sana bakamıyorum git dedi :) bi de bana sen de boş değilsin demez mi. Bi de bi kötü enerjisi vardı çatlayacaktım oracıkta. Ama iyi biriydi Açıkça söyledi bakamıyorum git diye. Cinleri var onunda onlarla Konuşuyordu habire. Senden haber vermiyorlar yok alamıyorum bilgi Demişti :)))

Hmm.. Anlattıkların biraz ürkütücü canım ama evet böyle dürüst davranması daha iyi olmuş... sende numarası var mı Fatoş hanımın?

zehra bilgi aldı da noldu

Sıla hkda yorumunuz nedir
Eski üçüncü göz şimdi pandorada
Canım ben severim Sılayi çıkan falı oldu bende. Ama tutmayan ve patlayan falları da olmuş beğenmeyen arkadaslarda varr. Sen ne hissediyorsun gitmek için yada gitmemek için yorumlar tek sebebin olmasın canım hissiyatina göre davran

Canım ilayda ve fatoş un numaralarini alayım azıcık da bilgi istiyorum özelden tamam mı

Ne kadar ürkütücü bir konuşma olmuş öyle pekii sen hissediyor musun?
Var mı öyle bir durum sende.

Aslında sanki şöyle bir şey duymuştum herkesde olurmuş cinler onların kileri bizimkilerden bilgi alirlarmis. Seninkiler bilgi vermemis demek ki. Bu durumda benim kiler maşallah herkese herşeyi dokuyorlarlar he he he tövbe Yarabbim neler yazıyorum

kız seninkiler de benimkiler gibi çingene mi herkese laf atıyor diyorum benimkilere az susun la kadın bilsin yok gevşek ağızlılar Bi zehra nınkileri görünce sustu eşek sıpaları

Enteresan şeyleri tutmuştu zamanında bu hanımın ama bilemedim şimdi

bana dediği hiçbir şey çıkmadı çıkan da öylesine şeylerdir ama geçen ses kayıtlarına kulak attım ııh yok bari bir şey bil dimi ııhhhh vallaha 25 lik özlm bile daha isabetliydi sanırım cinlerle bakanlar kalp gözü açık olanlara pek bakamıyor bana hissiyatlı falcı lazım cinli değil

Sezarın hakkı sezara
Bildiği çok tuhaf şeyler oldu. Dediği gibi beklemediğim şeyler oldu
Bazı zamanları çok geçti.
Bazı dedikleri olmadı ıska geçti
Devamı uzun vadede çıkarsa yazarım çıkmazsa yine yazarım

bilene biliyor canım, bana çıkmadı diye kötü diyemem ama bende dediği ana ve önemli şeyler olmadı ama işe gieceksin dedi girdim bu çok da tuhaf değil bak bak komediye gel bana demişti ki iş yerinden 2 kişi gidecek sen rahat edeceksin ve orada patron kadar konumlu olacaksın demişti ahahahahahahahaha harbiden 2 kişi gitti de biri bendim harbi çok da rahat ettim abi 1 senedir araba alıyorum ben falan neyse frekans olayı demek ki, kendini bozmasa iyiydi ama neyse Allah selamet vere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…