Ankara'daki Falcılar

Kızlar Ankara da Nurcan varmış baktıran var mı hiç?
Benim arkadaş baktırmış sevgilimle aramda geçen diyalogları bile anlattı diyordu
Yarın arayacağım ama ilk önce size bir soruyum :)

toplu halde hacı bayram a gdip beş vakit namaz kılsak şimdiye istediğiklerimiz olmuştu falcı milletine pek de güvenmemek lazım ah kadriye aahhhh eskişehir kadriye o da süperdi ama kaybettik izini
Kadriye duruyo
Ama şu gün ara bu gün ara deyip bi türlü denk getirip baktıramadığıma göre sanırım vazgeçicem

Benim arkadaş baktırmış sevgilimle aramda geçen diyalogları bile anlattı diyordu
Nurcanı hiç duymamıştım.
Zehranın falında başka çıkan çıkmayan oldu mu bu arada sizde

Kadriye duruyo
Ama şu gün ara bu gün ara deyip bi türlü denk getirip baktıramadığıma göre sanırım vazgeçicem

yaaaaa ama işte o kadının da öyle bi yönü var denk getirmek zor yüzyize baktırmak daha iyi aslında ama özelden numarasını banada yazarmısın teşekkür ederim

Şu nurcan eger daha önce ankara kafedeki nurcansa bir bok bilmiyor hem de manyak zehra bile onun için kiskandiklarina cinlerle saldirir dedi ayrica o kadini morgdan cikarmislar o donem ben
Canım nurcan eğer eskiden ankara kafede çalışan nurcansa salagin teki cinleri var vede beyin okuyor baska birsey değil ayrica tek harfi çıkmıyor. Birde haberiniz olsun o salak zehra bile ondan tirsiyor. Kiskandiklarina cin gönderilmiş. Ona bulanmayin. O kadini morgdan çıkarmışlar valla benden soylemesi degmez

Canim evinde bakiyormus :)
Ayni kisi degil heralde bilmiyorum yani bu aksam arayacagim ...

Kızlar selam hoca hanım cinci büyücü değilmiş eğitimciymiş bu yüzden herkes ona hoca hanım diyormuş. Uzun yıllar amerikada kalmış. Tibette merak salmış tarota ben daha çok merak ettim şu okul hengamesini bi atlatıp gidicem yazarım. Servis yok inanabiliyormusunuz hergün şöförlüğe başladım

Fikriye konusunda mantıklı bir yorum yapacak varsa ve paylaşırsa çok sevinirim ...
Sürekli gidilcek bir falcı değil ama bi kahveyle senin hakkında çoğu şeyi söyliyebiliyor ve uzun bakıyor. Ben beğeniyorum açıkcası geçmişi şimdiki zamanı iyi tutturuyor gelecek için çok uzun vadeli şeyler söylüyor diyebilirim

kızlar fatoş u ben tavsiye ettim ama pardon söylediğim her şeyi geri aldım. arkadaşıma baktırmışken ben de baktırayım dedim ııh içimden bir ses sakın baktırma dedi keşke baktırmasaydım ben hiç ama hiç memnun kalmadım eski fatoş değil kendisi şu an bir projem var onu bilemedi mesela aile durumum vs yani tırt baktı bir daha asla gitmem zamanında bilmişti evet ama şu an benim için bitti paylaşmak istedim... bir meslektaşımla izdivaç yapacakmışım bu yaştan sonra memur olacakmışım yuuhhhh atılır da bu kadar olmaz. 1- meslektaşımla evlenmem denedim çünkü tövbe büyük sözüme ama
2- bu yaştan sonra memur olmam ben kendimi biliyorum. ah fatoş abla ah bana da deseydin bakamıyorum diye de atmayaydın 30 lira için be abla...

Pikapika turuncu yasemin nasil sence.bir arkadaşim cok samimi arkadasina baktirmis.soyledigi birvok sryi yasamis.istanbuldan gelcekmis gelmişken yine ona baktircakmis.bu kdr olurmu

O zaman Fatoş elendii. Amann ben biliyorum kime gideceğimi başka birine aslında gerek de yokkk

O zaman Fatoş elendii. Amann ben biliyorum kime gideceğimi başka birine aslında gerek de yokkk

kızlar fatoş su da iyi 100 lira verirseniz iyi 30 lira verirseniz 10 dk sallamasyon sevsem de kusura bakmasın 100 tl de veremem tuvaletten toplamıyorum o parayı ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…