Ankara'daki Falcılar

bilene biliyor canım, bana çıkmadı diye kötü diyemem ama bende dediği ana ve önemli şeyler olmadı ama işe gieceksin dedi girdim bu çok da tuhaf değil bak bak komediye gel bana demişti ki iş yerinden 2 kişi gidecek sen rahat edeceksin ve orada patron kadar konumlu olacaksın demişti ahahahahahahahaha harbiden 2 kişi gitti de biri bendim :KK70: :KK70: :KK70: harbi çok da rahat ettim abi 1 senedir araba alıyorum ben falan neyse frekans olayı demek ki, kendini bozmasa iyiydi ama neyse Allah selamet vere...
Bilemiyorum ki
Tüm falcılar fifti fifti tutan da var tutmayan da

kız seninkiler de benimkiler gibi çingene mi herkese laf atıyor :KK70: diyorum benimkilere az susun la kadın bilsin yok gevşek ağızlılar :KK70: :KK70: :KK70: Bi zehra nınkileri görünce sustu eşek sıpaları :KK70:
Galiba oyleler canım :KK66:

toplu halde hacı bayram a gdip beş vakit namaz kılsak şimdiye istediğiklerimiz olmuştu :KK12::KK16::KK70:falcı milletine pek de güvenmemek lazım ah kadriye aahhhh eskişehir kadriye o da süperdi ama kaybettik izini :KK61::KK42:

Kizzz sen durup durup isim veriyonn yuhhh o kim Eskişehir e demi gittin yoksaa

Ne kadar ürkütücü bir konuşma olmuş öyle pekii sen hissediyor musun?
Var mı öyle bir durum sende.

Aslında sanki şöyle bir şey duymuştum herkesde olurmuş cinler onların kileri bizimkilerden bilgi alirlarmis. Seninkiler bilgi vermemis demek ki. Bu durumda benim kiler maşallah herkese herşeyi dokuyorlarlar he he he :KK66: tövbe Yarabbim neler yazıyorum
Yok ya ben de öyle bişi falan yok psikolojimi bozdu sadece ve kötü elektrik... Yani nefes bile alamamıştım huzursuzluktan

Ya yine şu kadının adını Anıyorum ama Zehra nın ilk falında o sana adım atmayacak sen atacaksın o adımı Demişti. Ben de Kalktım madem ben atıcam o zaman arayım demiştim ve aramıştım :KK70:

Ya yine şu kadının adını Anıyorum ama Zehra nın ilk falında o sana adım atmayacak sen atacaksın o adımı Demişti. Ben de Kalktım madem ben atıcam o zaman arayım demiştim ve aramıştım :KK70:

Eeee sonra noldu aramana karşılık verdi mi olumlu yaniii

Amannnn amann olmasın da canım
Bi gün de gırgır Cafe de bi bayana baktırmıştım Didem miydi Zeynep miydi adı her neyse hatırlamıyorum. Senin cinin var sana aşık kısmetini kapıyor olacak olan olmuyor engelliyor herkesi demişti. Sonra o da psikolojimi en bozanlardı geceleri korkumdan sıçrayarak uyanıyordum sonra hocaya sordum eğer sende cin olsa senin baban Türkiye'nin dört bir yanında hoca arardı bunu bozdurmak için dedi eğer öyle bişi olsa insan yemek bile yiyemezmiş normal insanlar gibi hayat sürdüremezmiş. Sonra rahatladım meğer psikolojikmiş geldi geçti. Hoş dediği hiç bişi de çıkmadı çok şükür. Eğer ona da kalsaydı ooooo

Neyse hiç girmiyorum o mevzuyaa o zaman :KK66: :KK66:

yani 5 sene önce gitmiştim sonra
Bi gün de gırgır Cafe de bi bayana baktırmıştım Didem miydi Zeynep miydi adı her neyse hatırlamıyorum. Senin cinin var sana aşık kısmetini kapıyor olacak olan olmuyor engelliyor herkesi demişti. Sonra o da psikolojimi en bozanlardı geceleri korkumdan sıçrayarak uyanıyordum sonra hocaya sordum eğer sende cin olsa senin baban Türkiye'nin dört bir yanında hoca arardı bunu bozdurmak için dedi eğer öyle bişi olsa insan yemek bile yiyemezmiş normal insanlar gibi hayat sürdüremezmiş. Sonra rahatladım meğer psikolojikmiş geldi geçti. Hoş dediği hiç bişi de çıkmadı çok şükür. Eğer ona da kalsaydı ooooo

yalnız bişi dicem zeynep in de falı çıktıydı bana o dönem ama salla onu da karıştırmayalım imdi

Konuşma olumlu geçti ama konuşmanın sonunda eğer ümitlenmezsen seninle Görüşmek istiyorum ama yanlış anlaşılmasın dedi Sağolsun :KK16:

valla zehra bunu bilmiş sayılmaz bence ahanda böyle cevap vereceğini bildi mi ııhhh masa yalamayan mihriye efsane bence o masayı yalamadı ben sonuca bakarım :KK70:

valla zehra bunu bilmiş sayılmaz bence ahanda böyle cevap vereceğini bildi mi ııhhh masa yalamayan mihriye efsane bence o masayı yalamadı ben sonuca bakarım :KK70:

şaka bi yana tabi zehra nın fallaı yanar döner olduğu için kaale bile almamak lazım bu arada mihriye de o masayı yalayacak bence de neyse zira bana dediğinin tam tersi oluştu o dönem zehra nın adı yanar döner zehra olsun :KK70:

Tövbe tövbe ne kadar kolay söylüyorlar böyle saçma sapan şeyleri hiç mi düşünmuyorlar karsindakinin psikolojisini yuhh diyorum yazıklar olsun oylelerine..

Konuşma olumlu geçti ama konuşmanın sonunda eğer ümitlenmezsen seninle Görüşmek istiyorum ama yanlış anlaşılmasın dedi Sağolsun :KK16:

Yaaa ayy ne çirkin ve itici bir konuşma yapmış tamm bir öküz imiş.:KK20::KK20:

90 dakika henüz bitmedi yalnız

işte onu diyorum mihriye nin dediği çıkaydı ohhhoohhhh çok yakışıklı muhteşem bir herifle evli olacaktım ama o şimdi başkasıyla evli üsteik bir de kızları olmuş peeehhhhh sıkıyorduysa bileydi o senle asla olmaz sarışın biriyle evlenecek br de kızları olacak diye

bişi dicem masayı yalayacaı zaman bizi de çağır hatıra fotoğrfı çekelim, dalga geçmiyoum ha o kadının falları çıkmıyor diyim sana fkriye deseydin eyvallah fikriye çatır çatır çatır dedi o çocukla olmaz olmayacak diye

Tövbe tövbe ne kadar kolay söylüyorlar böyle saçma sapan şeyleri hiç mi düşünmuyorlar karsindakinin psikolojisini yuhh diyorum yazıklar olsun oylelerine..

Yaaa ayy ne çirkin ve itici bir konuşma yapmış tamm bir öküz imiş.:KK20::KK20:
En iyisi sessiz kalmakmış şimdi benimki benden haber alamıyor özelden Arıyor whatsaptan çaldırıyor sürekli ekliyor whatsaba sonra siliyor falan uzun zamandır böyle benden bekliyor dikkat çekmeye Çalışıyor kendi de direk gelmiyor ne Saçma. Sıla bana şu eylül bi geçsin bişiler olcak Demişti ama sen istemeyeceksin onu geçti artık diyeceksin Demişti hakkaten artık vazgeçtim Başkasına aşığım şimdi . Daha dün dünyaları yakacağım adam gelsin diye herşeyimi vereceğim adam artık dönmesin istemiyorum

Çok özel olmazsa canım gorustun mü pekiii yanii insan sevince herşeyi yaparrr görüşmüş olman da normal yaniii
Görüştük yemek yedik hatta geçen sene oldu bu olay beraber iftar yaptık güzel bi yemek yedik sonrasında bi ara sevgili gibi bile olduk ama beni sonra hemen terk etti hem de çok iğrenç bi şekilde

X