Ankara'daki Falcılar

kızzz anlat hele ne okuduuuu ne yaptııı

yok tatlım ben de diyorum ne diyor bu fatoş abla öyle konuşurken sen nişanlandın mı dedi yoooo dedim iyi o zaman bekle az kalmış dedi biri için koz bu ama eski bi arkadaşım o seni arayacak ve görüşmek isteyecek dedi fal bakmadı ama hissiyatını söyledi çıkar mı bilemem tabi

hee bende fal baktırdın sandıydım tmm cnm

yüzyüze mi bakıyor ki?ayy ben arasam olmaz mı :))

yüz yüze de telf da da bilmem ki telf da bana saydığına göre bak bişi dicem zehra da bana bu sene evlilik demişti eğer fatoş abla nın dediği gibi olursa zehra 100 atmasyondan 1 ini tutturmuş olacak bana ama imkansız beeee aday adayı değil aday aday aday aday... adayı bile yok yani ümitlenip havaya girmek istemiyorum

hiç belli olmaz kuzum
zehra bana evleneceksin dersem yalan demiş olurum sorunların var senin zor şuan dedi doğru da dedi:)
o aday aday aday adayı var ya birden çıkar şok olursun :)

hiç belli olmaz kuzum
zehra bana evleneceksin dersem yalan demiş olurum sorunların var senin zor şuan dedi doğru da dedi:)
o aday aday aday adayı var ya birden çıkar şok olursun :)

ahahaahha zehra falda dedi fatoş abla fal bakmadan dedi bikaç kişi daha dedi bana bi 39 40 kişi daha lazım bunu söyleyecek

milllleeeetttttt kum saati fatoş abla yı bulduuuuuummmmmmmm çatır çatır telf da okudu bana bir şeyler isteyen e ayarlayabilirim şu an serbestmiş ama yer tutacakmış reklam yapmıyorum ha yanlış anlamayın

Bakkkk sennn uğurlu mu geldimm. Ne zaman yer tutacak mis? Telde bakar mı sorsana birde kaç liraya bakiyor?
Öğrensene bi zahmet

Bakkkk sennn uğurlu mu geldimm. Ne zaman yer tutacak mis? Telde bakar mı sorsana birde kaç liraya bakiyor?
Öğrensene bi zahmet

tatlım tel de bakıyor sanırım inan ücretini bilmiyorum telf u verebilirim önüöüzdeki haftalarda yer tutacakmış acelen yoksa bekle beraber gideri belki ben de zengin olurum 1 haftada :)))))))

tatlım tel de bakıyor sanırım inan ücretini bilmiyorum telf u verebilirim önüöüzdeki haftalarda yer tutacakmış acelen yoksa bekle beraber gideri belki ben de zengin olurum 1 haftada :)))))))
Yokkk acelem canım beklerim inşallah gideriz beraber. .

tamam seni de saydım ama daha çoookkk kişi var

evlenmek mevlenmek para da değil de Allah huzur versin inş tez zamanda...
l

Amin canım herkese

Telini bana yollasana.reklam gibi olmus kiss

yok kız ne reklamı soranlar ardı yoksa bana ne sanki baktığı faldan bana pay verecek verse valla yaparım reklam geçen arıyorum yazdım ya paylaşayım dedim ama sakın bana güvenip gitmeyin ha bilir bilemez ben karışmam zaten gizli değilmiş ki numarası varmış google a yazınca çıkıyor dediğim gibi reklam değil aman aman ben almayayım

milllleeeetttttt kum saati fatoş abla yı bulduuuuuummmmmmmm çatır çatır telf da okudu bana bir şeyler isteyen e ayarlayabilirim şu an serbestmiş ama yer tutacakmış reklam yapmıyorum ha yanlış anlamayın

şu sağına soluna bakıp konuşan fatoş mu?
evliyalarım falan var diyordu en son o mu?

Dikmende evinde bakan alevi bi bayan olan yasemini arıyorum bilen var nı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…