Ankara'daki Falcılar

Kizlar mihriye terapi kafede bakiyor 50 tl kahve google da numarasi var cstidaki satiya ben yeni gittim. Valla bilmiyorum ki ne desem bakarken dogru gibi geliyor. Ama cikar mı bilmem. Satida da tarot iyi o da 50 tl.

Satı yı sallayın o kafadan çatlak bence beni ilk falı sadece biraz etkilemişti diğer iki kere daha gitmiştim aman Allah'ım yok böyle iğrenç bi fal. Mihriyeye geçen sene Mart Ayında gitmiştim olmayacak Demişti o hayatta gelmicek gelirse ben bu masayı yalarım Demişti hiç unutmam çok dua etmiştim Allah'ım dönsün de şu kadına gidiyim masayı yalatayım diye hakikaten dönmedi çok uzun vadeli bi faldı be mantıklıydı bende gitmeyi düşünüyorum açıkcası bir daha

Kızlar Ykm 'nin orda ki Pınar hanıma giden var mı ?

bana pınarı 2 sene önce falan kaşçım söylemişti ama unutmuştum. geçen 1 ay olmadı sanırım evim cafeye gitmiştim öylesine orda sıra beklerken bi kızla tanıştım klasik kime geldin kime baktırıcan muhabbetinden konu pınara geldi. işte bılıyo musun falan diye sordu,kız dediki arkadaşlarım cok övdü kahin gibi herşeyi yaşadık vs dediler, annemide aldım gittim en ufak şeyi dahi bilemedi sınava girmiştim sonucu bekliyodum olmayacak dedi eminim ekime kalmış senin iş dedi, ben sınavı yuksek puanla geçtim dedi. bide kişi başı 100 küsür lira vermişler. fal kişiden kişiye değişir ama yinede bu kadar para verip en ufak şeyleri bile bilememesi ilginç belki size gitmeden fikir olur diye söyliyim dedim.

Ooooo o zaman oda tirt. Ya bu ne is ya falci yok demek ki

gercekten yok millet nerden buluyor anlamiyorum soyle iyi boyle iyi diye anlatanlar var onlara da ulasmak imkansiz hadi ulastin acayip rakamlar donuyor deger mi diye dusunuyorsun bilemiyorum boyle 50 100 50 100 ayni kapi surumden kaybediyoruz :)

çıkmasa da önemli değil sonuçta kimse Allah değil.
çok büyük beklentilerim yok benim ilkinde fazlasıyla karşıladı bilemeyeceğim artık...
mihriye nasıl?
ilk defa duydum?

çıkmasa da önemli değil sonuçta kimse Allah değil.
çok büyük beklentilerim yok benim ilkinde fazlasıyla karşıladı bilemeyeceğim artık...
mihriye nasıl?
ilk defa duydum?
Canim en azindan mmantıklı terapi kafede bakıyor

Falcılara gidip, deneyenilirsin , iyi diyenler neye istinaden diyor çok merak ediyorum ??? Geçmişi ya da şu anı bildikleri için mi , olmasını istediğiniz şeyleri söyledikleri için mi ya da psikolojik durumunuzu bildikleri için mi ???? Ne yazık ki bunlar onların iyi olduğunun bir göstergesi değil .!!! Iyi Dediğiniz kişinin en azından yakın gelecekle ilgili bişey bilmesi lazım . Tarih , olay , kişi , isim gibi .. Dediğim gibi geçmiş baz alınmadan buraya gelecek ile ilgili şeyler Çıktığı zaman tavsiye edilmeli

Zehra hanım: çok övüldü ama bana ve arkadaşıma hep geçmişi anlattı gelecek ile dedikleri aradan 6-7 ay geçmesine rağmen hala çıkmadı , oysa kendisi taş çatlasa 1 ay demişti ..

Yasemin / Dikmen : bana söyledikleri çıkmadı tam tersi oldu . Arkadaşıma bu adamla Ömür boyu birlikte olacaksın , 1 oğlun olacak dedi , geçen sene boşandı

Mihriye - Fikriye : gidenlerden ve burada yazılanlardan çıkardığım sonuç , ayrıca kendim de gittim , gelecek herkeste Muallak !!! Çünkü bu bayanlar en az 3 ay tarih veriyor o da şöyle Aralık - Mart aralığı diyor ?? Bu bana saçma geldi artık çünkü o arada herhangi bir zaman da da olabilir diyorlar , işiniz yoksa 6 ay bekleyin ??!! Bunlarda onların bizi aldatmacası diye düşünüyorum , dikkat ederseniz bu bayanlar asla spesifik bir tarih vermiyorlar .. Boşa umutlandırmak gibi bi sonuç çıkıyor ortaya .

Esin hanım ; tamamen boş ne yazık ki , dedikleri asla ne tarihinde çıkıyor ne de dediği gibi oluyor .

Tuana : bana verdiği ve emin konuştuğu tarih geçti . Tutmadı yani

Ezel : 1 dediği çıksaydı bari ..

Evim - karAmel - turuncu : çok yazdım hep yazıcam .... Ticarethane

Satı : çok yuvarlak konuştu , gelecek ile ilgili net bişey söylemedi . Geçmişi anlayıp , akıl veriyor

Afra : o kadar emin Konuşuyor ki ikna oluyorsunuz , ama tek dediği bişey bile çıkmadı . Nasıl o işi yapıyor anlamıyorum hala

Neslihan : 2 yıl önce gitmiştim . Hiç birşey bilemedi . Hatta sıkılıp erken kalkmıştım masadan

Gitmek isteyenler 1 kere daha düşünsün bence . 50 lira az para değil hele ki Anlamsız ve gereksiz yere verildiyse .. Sevgiler

kesinlikle size katılıyorum bazen öyle oluyo ki öve öve bitirilemeyen birilerine gidiyorum , öyle netten yazıştıgımda değil birebir gercek hayattan arkadaslarımın soylediği-duydugum, yanı yakın gelecek-uzak gelecek 1 tane adam akıllı bir şey cıkmıyo acaba diyorum ben mi sorunluyum, tövbe haşa kimse Allah değil ama yani cevabı evet/hayır olan çok çok spesifik şeyleri bile bilemeyince , insanların ''çok iyiydi'' kıstasını anlayamıyorum. sonucta altı ustu iki ihtimalli bir şey soruyosun %50/%50 olasılığı var sıksan yarı yarıya bilebilirsin,e falcıysan bı zahmet bil ya.

Ben de gittim maalesef ben de bir tek bana çıkmadı sanmıştım demek ki çıkmayan oluyormuş ama benim de arkadaşlarım çok memnun onlara çıkıyormuş ...

Çikmayan fal haberi:
Eylül'ün dedigi bi kac sey cikti ama asil olayda verdigi tarihte adam sana donecek demisti. Birak donmeyi o tarihte ayriyken kavga edip tekrar ayrilmayi becerdik.

peki canım genel olarak çıkıyor mu falı.yani asıl olayı genel olarak bilebiliyor mu?

Gelecekle ilgili dediği başka hiçbir şey çıkmadı. Güya mayısta yüzük takıyordum.

Bu arada arkadaşlar. Şunu net olarak söyleyebilirim ki baktırdığım falcılardan hiçbiri (ki neredeyse Kızılay'da gitmediğim kafe kalmadı) geçmişi ve anı bile bilememiş. Arkamdan dönen bir işten yeni haberim oldu ve yıkıldım. Hiçbiri bana bununla ilgili bir şey söylemedi. Sadece iki kişinin ismi "..." ile başlayan bir kişi yüzünden sorun var dediğini hatırlıyorum ama onlar da doğru yorumlayamadı. Biri Sıla'ydı, bu isimli kişinin büyü vs. yaptırdığını söylemişti. Diğerinin kim olduğunu bir türlü hatırlayamıyorum, o da benzer bir şey söylemişti. Karşı tarafın ailesinde de aynı isimde biri olduğu için onunla ilgili sanmıştım. Halbuki ismi öyle başlayan ve benim çok yakınım olan farklı bir kişi arkamdan büyük bir iş çevirmiş.
Sonuç olarak gittiğimiz falcıların hiçbirinin gerçeği bilmediğini görmüş oldum. Geleceği geçtim anı ve geçmişi bile bilmiyorlar.
Ha yine kendimi tutamayıp gittim bunun üstüne ama artık bir beklenti ile değil sadece sohbet edeceğim, tanımadığım bir insana ihtiyacım olduğu için gittiğimi anlıyorum.
Bize faldan hayır yok yani.

Son düzenleme:
Herkese selam,

Boşu boşuna uzun uzun yorum yapmaya gerek yok sanırım çünkü ben de dönüp duran kişilerden hiç memnun kalmadım. Mesela sude tarot tam bir faciaydı. Keşke gitmeseydim. Hele o yorumları ve tavsiyeleri beni benden aldı. Evim cafe aynen sanırım birbirlerine anlatıyorlar nokta atışları vardı aynı konularda! Birçoğu zaten zihin okuyor ya da sizin bilgilerinizi araştırıp bilmiş gibi söylüyor. Bi evim cafe özlem tutturuyor bende ama o da eften püften şeyleri iş güç zart zurt. Çatı satı manyaklaştı, yoksa iyiydi bi ara. Gırgır zeynep vardı o bende baya iyi tutturmuştu ama nerede hala gırgırda mı bilmiyorum. Zamanını falan bilmişti.

Ben de çıkan çıkmayan fal haberlerini bildiriyor ve bütün falcıları lanetliyorum.

Ama belirtmek isterim ki yıllar önce fikriye bana o çocukla olmayacak demişti cidden herif başkasıyla evli mihriye de ilişki yaşayacaksın demişti. Fikriye o açıdan favorim ama gitmeyeceğim. Neslihan ve diğer falcıların tamamı herifin niyeti evlilik diyordu herif evlilikten korkup kaçtı falan... Fatoş kum saati cafe falcısıyken çok iyiydi, bitirdi kendini. Deniz erin keza öyle... Kısaca bi nok bilseler kendi hayatları süper olurdu.

Sıkıldım bak şimdi gece gece... Falcıların topunun köküne kibrit suyu...

Fikriye konusunda aynı fikirdeyim ve aynen ben de evim cafe hakkında anlaşıp sürekli gelen insanların hayatlarını öğreniyorlarmış sonra fal bakıyoruz diye geçiniyorlar bi de oranın sahibi falcılarını öğütlüyormuş kötü bir şey görseniz bile iyi şeyler söyleyin ki müşteri kaçmasın diye ahahha insanlar ne yapacaklarını şaşırmışlar

Evim cafe bunu gerçekten yapıyorsa umarım tez zamanda batıp kapanır. Fikriye ye mi gitsem ki ama bişi dicem evim özlem öyle değil ben 9 ay önce bi çocuk için gittim 1 kere daha görüşeceksin ve bitecek olmayacak dedi harbi son görüşüm oldu o. Ama tabi bu onu muhteşem falcı yapmaz. Esas konuyu bilmesi lazım. Mesela allita yıldız ı övdüler olumlu konuştu ama tatmin edici bi fal değildi kurşun da kurşun diyrnlerden o da valla favorim esk kadriye idi ama zengin olmuş istanbul a gitmiş dediler bizden çok kazanıyor tabi.

Sıla yı mı denesem diyorum ama o sıla 3. Gözdeki sıla ise pandoradaki yani bana kurşun dökmüştü hemen o da kurşuncuydu dediklerini de hatırlamıyorum çıkıp çıkmadığını da bilmiyorum doğal olarak

Aslında varya evim e gidip birine baktırıp bu bilemedi memnun kalmadım diyip 2. Kez bedava fal baktırmak lazım.

Sanırım fikriyeyi deneyeceğim mihriye olacak diyip olmadığı için içimdeki ses mihriye dese de onu dinlemesem iyi olacak sanırım.

Evimdekiler, Neslihan, Tuana, Kaan Zeynep, Soner,Sila, Sibel, Eylül vb falan gectim. Hicbiri zaten çıkmadı. Zehranin söylediği tek bi şey çıktı ona da tekrar gitmem. Mihriyeyin olmayacak dedikleri olmadi tamam da eylülde olacak dediği önemli bir sey de olmadi. Ezel de bayrama kadar olacak buraya tekrar geleceksin demişti. O da yalan oldu.

Ben fikriyeye gittim memnun kaldım zaten önceki yorumlarımda da demiştim ama fikriye öyle çok sık gidilcek bi falcı değil yılda en fazla 2 kere gidilebilir bende Ankaradaki çoğu falcıyı denedim ama kısa zamanlı tarih bilen bi Gülcan abla olduğu için ona gidiyorum yoksa diğerlerine verdiğin para değmiyor bilmedikleri o kadar çok şey oluyor ki bildikleri gözümüze gözükmüyor adam akıllı ağız tadıyla bi Gülcan ablaya baktırıyorum benim çoğu işimi bildiği gibi enerjisi de beni mutlu ediyor. O yüzden buraya yazıyorum ki canınız çok sıkkınsa dertleşmek istiyosanız bile gidebileceğiniz biri olsun ben çok aramıştım zamanında çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…