Ankara'daki Falcılar

Benim böyle fal baktırma aşkım depresmisken numarasini yollayabilir misin acaba?. Bi deneyeyim ben de

yani çok yeni değilim ama bakalım ya deniyorumişte bir sürü insanı bu kadında beni en etkileyen uzun uzun anlatışı oldu yani normalde 15 dakika bakıyolar deliriyorum

kızlar biri var bahsetmiştim daha yeni baktırdım bende bu hafta isteyen varsa veriyimnosunu onunda fiyat 50 yani şuanı ve geçmişi bildi gelecekle alakalı okul programlarımı bildi bi yere gidicembu hafta opnu bildi ama gerisi tagbiki daha çıkmadı çıkınca anlatıcam sizedemutlaska

Bu gece rüyamda dün fal baktırdığım sareyi gördüm. Hala bana birşeylerden haber veriyordu. Nasıl etkisinde kalmışsam

Bahsettiğiniz falcının adı ne acaba? Ben de incirliye yakın bir yerde oturuyorum da o yüzden sordum

Bahsettiğiniz falcının adı ne acaba? Ben de incirliye yakın bir yerde oturuyorum da o yüzden sordum
Canim adi elifmis. Herkezi almiyormus falan onun tanidigi kisilerin yakinlarini aliyormus. Numara vermek istemedi ama aldim. Sanki bana neyse.. sinir oldum kadina. Sallayin gitsin yaa. Kendi kaybeder.

Canim adi elifmis. Herkezi almiyormus falan onun tanidigi kisilerin yakinlarini aliyormus. Numara vermek istemedi ama aldim. Sanki bana neyse.. sinir oldum kadina. Sallayin gitsin yaa. Kendi kaybeder.
Danismentin ordaymis evinin onunde de dugun salonu varmis. Taniyorsan ozelden yazsana. Sonra kadin bizi sikayet etmesin :))) bilgilerini dagitiyoruz diye.

Dön bakk bakalım yaptığın alintilara ben ne Aşkını bilirimmm nede sana Aşkın dedimm. Kimsin nesin bilmiyorum ilgilendirmiyor da. Acinacak durumdasin durumm nett.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…