Ankara'daki Falcılar

ben baktırdım onlara hiç birşey bilmediler resmen dalga geçiyolar

Ben Gülcan ablanın 3 yıllık müşterisiyim daha onun kadar rahatlatan bi falcı görmedim. Ondn snra falcıları denedim ama hiç biri beş para etmz. Evim cafeden ayrıldı mesleği bıraktı memleketine yerleşti falan diye yalanlar söylüyorlar bir de yüzleri de hiç kızarmıyor o kadar telefonunu istedik vermediler uyduruktan para kazanmak için sonradan falcıyım diye iki üç tane üni öğrencisi koymuşlar milleti sömürüyolar ben böyle bişi görmedim
Gülcan ablayı bulamayınca sılayı ve mustafayı arkadaşlarımın önerisiyle denedim mustafa anı ve geçmişte iyi geleceği bekliyorum sılanında anını beğenmedim ama geleceği bekliycem bakalım

Bi de gülcan ablayı bulamayınca beni Sibel diye birine yönlerdirdiler saçma sapan bi fal baktı nişanlıyım evli misin sen çocuk görüyorum burda hamilesin sen geciktin mi diye sordu bende ne diyeceğimi bilmedim dinledim sadece verdiğim paraya mı yanayım çektiğim rezilliğe bilmedim vallahi...

Gitmek isteyip bulamayanlar için gülcan abla 10 numara bi kadın deneyim arkadaşlar....

Eklentiler

• image.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 96

Bana da bi kere olmuştu dediğinin tam tersi ama ben Dayanamayıp aramıştım o beklersen Demişti.

Ben gam123 için yazdım o yönlendirecek birini arıyo gibi geldi bana. Zaten kadın söylüyo ben falcı değilim diye gezegenleri burçları gökyüzü olaylarında nası davranmamız gerektiğini hangi burç erkeğine nası davranılacağını fln iyi biliyo ve doğru taktik veriyo işte

Arkadaşlar her falcı her insana güzel bakmıyor maalesef kızılaydaki çoğu falcıları biliyorum zaten birkaç kafede garson olarak çalıştım. Mustafa var taksim kafede geçmişi ve şimdiki anı güzel ama geleceği için çok emin değilim. Benim arkadaşıma senin hayatina biri girecek 2016 ocak ayında dedi arkadaşım 1 ay önce evlendi :)
Esin var astro da çalışıyor sanırım burç yorumları mukemmel denecek kadar. Ona tarot baktırmanızı öneririm.
İlkay var nerde çalışıyor bilmiyorum size hep iyi şeylerden bahsediyor fal baktırırken çok mutlu oluyorsunuz ama dedikleri hiç çıkmıyor.
Ebru asmalı konakta çalışıyor fiyatı düşük ve falı güzel
Eskiden asmalı konakta çalışan soner vardı çok övdüler bana çok iyi fal bakıyor ama fiyatı yüksek dediler gittim ve hiçbir dediği tutmadı.
6 7 ay önce ezele gittim ve burada dediginiz gibi tamamen baştan savma.
Çatı kafede Askim var kilolu bir bayan. Kesinlikle önermem çok karıştırdı ama hiçbiri tutmadı. Bilmiyosanız bu işi yapmayın insanları yanlış yönlendirmeyin.

Ben de geçmiş bütün fal tecrübelerimi yazayım. 2 yıldır durmadsn fal baktırıyorum bu insanı cidden negatif etkiliyor ama duramıyoruz da.
İstanbulda taksim ve kadıköydeki meşhur falcıların neredeyse hepsine gidip baktırdım. Emre, eren, nevin, zaza, sevgi, burcu, şahcihan, yeter vs birsürü isim...
Sonra artık kafe falcıları sarmamaya başlıyor. Daha gerçek birşeyler arıyor insan. Didemin yiğitin ve zehranın nolarını burdaki arkadaşlardan alıp baktırdım. Dideme 3 kere ve zehraya 3 kere baktırıdm yiğite de 1 kere. Dideme başta çok inandım sonra umduğum gibi olmadı, yiğitin dedikleri de hep olumlu onun dedikleri de çıkmadı. Aralarından en çok begendiğim zehra oldu. Dediği tarihler gününde çıktı ve gidişatı bildi. Sonra artık bu fal belasından kurtulayım diye pakrt halinde süleyman diye bir medyuma baktırsım. Yıldıznameme baktı çok beğendim. Ama fiyatı baya yüksek. Ben sonucu çok begendim ama fal merakım geçmedi.
Sonra burda online falcılardan çok övülenleri görünce telwe selena, telwe serüven, biryolunvar şehrazat, biryolunvar medyum alin hepsine baktırdım. Selena birbirine karıştırmış olayları ama ben ne demek istediğini anladım beğendim o yüzden. Serüven normaldi. Şehrazat da anda çok iyi ama geleceği malesef ki bilemiyor. Medyum alinin de falı isabetliydi. Denemediğim kim kaldı merak ediyorum. Tavsiyesi olan varsa beklerim arkadaşlar :)

Ben aşkına gittim çok övdüler tam bir rezalet
Ben cok memnun kaldim o falcidan her dedigi cikti bence iyi

Arkadaşım çok belli ediyorsun !!!! Biz burda en az 3 yıllık üyeyiz , blogta yazan , takip eden ve irtibat halinde olan . Sen yeni üye olmuşsun ve 5 dir Israrla aynı Kişiyi yazıyorsun . Burda işler , kişiler Gittiği falcıları yazar , daha sonra denilenler gerçekleşirse yine girer yazar , şeklinde Yürür. Sen damdan düşer gibi ,1 Kişiyi yazıp Ayrıntı vermeden ve Israrla gidin diyorsun . O kadar belli ki ... Kusura bakma ama burda bunu yemezler ....

Aşkım hanım lütfen yapmayın ya artık tüm kızılay sizin ne olduğunuzu biliyor. İnandıramazsınız.
Bu arada benim Medine Ablam vardı baktıran var mı bilmiyorum sakarya caddesindeki kırmızı kafe ve konur sokaktaki taylat kafede çalışmıştı. Ben onunla kırmızı kafede tanıştım ve gerçekten çok memnundum. Burada olsaydı sizi gönül rahatligiyla yonlendirirdim. Ama İstanbula gitmiş başka iş ile ilgileniyormus. Medine abladan sonra tesadüfen sibele fal baktirdim ve cok beğendim fakat tekrar bulamadım :/

Pardon ama sen kimsin neyi diyorsun anlamadim ben bütün kafelerde fal bağırıyorum hepsini tanıyorum neyi yemiyorum anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…