Ankara'daki Falcılar

Kapalı bir bayan vardi. Ismi ezgiydi. Ucuzdu ama cikan olmuştu dediklerinden. Onun nerede oldugunu bilen duyan var mi

Hem de cok uzun.. Bırakırız inşallah canım.. Kurtulmak istiyorum ama içine çekti bi kere.
Gerçi eskisi gibi baktırmıyorum çok şükür. Ama tam anlamıyla da kurtulamadım.
O fallara verdigim parayla cok lüks bi araba alırdım beeeeeeee

Bugün kızlarla kızılaya gidip biraz dolaştık konur karanfil yüksel olsun kime sorsam Sibeli bulamadım herkes bizim falcımız daha iyi dedi aranızda yok mu sibelin yerini bilen

Kızlar ben NUR ablaya baktırıyorum yıllarca ama artık herşeyimi biliyor gibi gençler bazı dedikleri çıkıyor bazıları çıkmıyor biri bana yorum yapsın sizce nasıl?

Kızlar selam ben aranızda yeniyim ve tam bir fal tutkunuyum sürekli inceliyorum evet piyasada birçok istismarcı var ama iyi olan gerçekten iyi. Birde ne biliyim bana trepi gibi geliyor saatine 400 tl alıyor psıkatrlar 50 tl hem fal hem terapi. Sizden ricam tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? ben keşfe başladım kimseyi karalamak istemiyorum ama karanfilde gençler fal bakılır diye beni zorla davet ediyor gürültünün tabak şıkırtısıyla sözde fal. Ben sadece fal bakan bir yer arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Çıkan fal haberleri ; iş Değişikliği hakkında çatı/Tuana : işimi değiştireceğimi söyledi , inanmamıştım ama gerçekleşti . Genel ruh halimi ve geçmişte yaşanan şeyleri de Özet şeklinde söyledi . Verdiği tarih 15 gün sonra çıkarsa yazacağım .
Astro/Esin : yaşam Koç'u havasında çok beğendim diyemem. Ama iş değişikliğini söylemişti . Aynı kurum başka bölüm dedi öyle olmadı ama yine de iş Değişikliği demişti .çok Ayrıntı bildiğini söyleyemem . Sanırım bi daha gitmem . Ama dediği bir şey çıktı diye yazdım .
Pandora / Semrin (artık ayrılmış ) nokta atışları var hakikaten . Isim konusunda iyi . Dediği bir şeyi yaşadım . Diğer dedikleri için Kasım'ı beklemem lazım . Mutlaka yazıcam . Not : 3 yıl önce dediği bir şeyi de çok uzun zaman sonra yaşamıştım . Sanırım semrin Hanım'a biraz Zaman vermek gerekiyor . Çıkmaz diyorsunuz ana çok geçte olsa yaşıyorsunuz .
Sıla / Pandora : daha önce yazmıştım , dediği birşeyi birebir yaşadım . Geçen hafta dediği tarih ve olay kişilerle birlikte birebir çıktı . Tarihi ve olayın oluş şeklini aynen anlattı . Ayrıca dediği ufakta olsa 2 şeyi 2 gün önce yaşadım . Geçmişi hiç söylemiyorum . Birebir anlatıyor . 3 Kişiyi götürdüm hepsi de geçmiş ile ilgili şok olduk özel Ayrıntı bildi dediler . Çok önemli 2 olayım var onlar için Ekim ve Kasım'ı bekliyorum . Çıkarsa mutlaka yazarım .
Not ; Fikriye Hanımı ilk defa denedim . Çok Ayrıntılı bakıyor . Şu anki ve geçmiş hakkındaki yorumlarından etkilenmemek mümkün değil . Çok falcıya gittim , Fikriye hanım asla , boş bir kadın değil . Ama 1 yılda 1 kere gitmeniz yeter . Verdiği tarihler çok uzun . Çıkarsa mutlaka yazıcam onu da ...
Not 2; satı Hanım'a da ilk baktırdım , geçmiş odaklı konuştu hep . Gelecekle ilgili spesifik birşey söylemedi . Fal havada kaldı gibi . Bir daha denemen sanırım
Not 3; Taksim / Mustafa : çok önce den gitmiştim , beğenmemiştim . Olacak dediği şey çok sonra oldu ama oldu . Burda yazmıştım gidilmez diye , ama dediği şeyi yaşadım çok sonra . Sanırım tarih beni yanılttı kısa süre demişti ama uzun süre sonra olunca bilmiyor demiştim , kendisinden özür diliyorum )(( bu yıl yine gittim en yakın verdiği tarih 10. Ay çıkarsa yazıcam yine . Çok ayrıntıya inmiyor . Net ve 2 kelime . Bakalım çıkacak mı
Not4; ezel / ezel geçmiş hakkında biliyor bişeyler . Gelecek konusunda temkinli ama mesela hiç tarih vermiyor . Havada kalan bir fal yani . Bir daha gitmem ona da .
Not 5; Eylül /Tarot ; biraz kafası Dalgın gibi , geçmişte fena değil ,, kişi analizleri başarılı . Verdiği tarih geçti yani bilemedi . Kasım Aralık Ayında verdiği bir tarih var . Onu da yazıcam çıkarsa . Beklicem yani . Sevgiler

Çıkmayan iki fal haberi var bende.
Tuana 8. ayın 28'inde .... isminde biriyle tanışacağımı söyledi. Çıkmadı tabii. Yalnız bir arkadaşın o isimde bir müdür var, telefonda onunla konuşurken .... bey dediğini duydum. Aklıma geldi fal ama benim tanışma ihtimalim olan biri değil.
Derya da Ağustos'un 7, 17 veya 27'sinde biriyle tanışacağımı söyledi. Görüldüğü üzere boş. :)
Çıkıp çıkmadıkça yine yazarım...

Tamamiyle bilen yok zaten , benim yazdıklarımda 20 kişi arasından 3 kişi falan . Onlarda %100 değil zaten .2 şey biliyorlarsa 5 şey bilmiyorlar . Kötünün iyisi diyelim . Ben yazıyorum bunları çünkü burayı takip eden arkadaşlar Bayağı fazla . Hiç değilse saçma sapan kişilere gidip boşa para vermesinler .falcılar bu işten inanılmaz rant sağlıyor , biz de bari tamamen paramızı çöpe atmayalım . Giden herkes yorum yapsa çok iyi olacak aslında , ama dikkat ettim çoğu kişi yazmıyor . Ben de elimden geldiğince uyarmaya çalışıyorum . Mesela evim Cafe, karamel Cafe , cidan Cafe , turuncu Cafe bunlar asla ve asla gidilip para verilmemesi yerler . Inanın arkadaşlar hayal kırıklığına uğrarsını , paranızı çöpe atmış olursunuz, tecrübeyle sabit . Biraz önce yazdıklarım Arasında dediğim gibi dedikleri çıkanlar oldu ama verdiği tarihler geçipte çıkmayanlar da oldu . Geçmiş konusunda çok iyi olanlar var ama geçmişi Öğrenmek için gitmiyoruz o yüzden onları baz almıyorum . Sizler yine de burayı takip edip en çok beğenilene gidin . Ama unutmayın hiçbiri tam olarak başarılı değil . En başarılı olan %50-55

Merhaba yeni üye oldum ama hep takip ediyorum burayı ve özellikle seni biliyorum dobraligini çıkan fal haberlerine sevindim.
Ben de yazayim Sıla bana da çok iyi bilmisti o zaman 3. gözde idi. Olacak dedikleri var evet tarihleri geçti ama ben umutluyum gecsede çıkacak inşallah.
Semrini de biliyorum o da iyidir ayrılmış olmasina şaşırdım Sıla ile 3. gözde taaa beraberlerdi.
Ezel ben de anda iyiydi.

Fikriye yi bilmiyorum ama adını duydum onun yerini, ne baktirdigini ve kaça baktirdigini soylermisin arkadaşım...

Teşekkür ederim . Adres ve telefonu Google'dan yazıp öğrenebilirsin . Ben de öyle buldum . Terapi Cafe kızılay yaz , çıkıyor . Randevu almalısın . 50 tl kahve falı bakıyor . Ama herkesin dediği gibi verdiği tarihler çok geç , 9 ay 10 ay sonrası .. Geçmiş ve anda iyiydi . Gelecek ile dedikleri henüz çıkmadığı için , yönlendirme yapamıyorum yani kimseye henüz tavsiye edemiyorum . Sana kalmış yani

Peki mihriye mi daha iyi acaba Fikriye mi? Ben mihriyeye baktırdim ama fikriyeyle de sirami beklerken sohbet etme imkani buldum. Hisleri gerçekten cok kuvvetli gelmişti. Hayatimda olan bir cok seyi söylemişti.

Peki mihriye mi daha iyi acaba Fikriye mi? Ben mihriyeye baktırdim ama fikriyeyle de sirami beklerken sohbet etme imkani buldum. Hisleri gerçekten cok kuvvetli gelmişti. Hayatimda olan bir cok seyi söylemişti.
Inan bilmiyorum , ben de ilk defa gittim . Fikriye hanım müsait diye ona baktırdım . Sıra beklememek için yani . Mihriye Hanımı hiç denemedim , bilemiyorum o yüzden

Tamam canım ben de teşekkür ederim gidersem yazarım durumu

ledun ilmiyle bakiyorsa cok iyidir cunku ledun ilmini hizir a.s sadece secilmis kisilere ogretir diye biliyorum bu insanlar karsisindakini kok hucresine kadar gorur :) valla bana da yazarsan numarasini sevinirim kizcem :)
Kizlar nolur bana da gonderin numarayi lutfen cok tesekkurler bir de yorumunz nedir cikti mi gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…