Ankara'daki Falcılar

Sıla ne kadara bakıyo canım? Bir de sence Eylül mü sıla mı?

Sıla ne kadara bakıyo canım? Bir de sence Eylül mü sıla mı?
Sıla 50 lira ya bakıyor . Sıla tabiki . Eylül'ü ben çok beğenmedim . Verdiği tarihler vardı 3 ay geçti . Aslında gelecek ile söyleyip çıkan bişey yok hala . 1 kere gittim , bir daha gitmem mesela . Eylül birde bana akıl okuyor gibi geldi . Yani o anda ne istiyorsanız onun için olacak diyor .

Haftasonu tuanaya gittim 20 liralık baktırdığım için pek ciddiye almadı beni.buna rağmen güzel baktı odaklansa çok şey çıkacak gibi.herkese söylediği evinizde kuran var klasikleri oldu tabi.
Tuana 'ya ben de gittim , o da boş falcılardan değil . En azından saçmalamıyor. Ailem ve benim hakkında bişeyleri bildi . İş ile ilgili bişeyleri de bildi . Yalnız herkesin dediği gibi Tuana zaman konusunda başarısız sanırım . Çoğu kişi verdiği tarihlerin çıkmadığını söylüyor . 15 gün sonra bana verdiği süre var . Yazıcam burdan çıkarsa . Kuran , kaza vs gibi şeyleri klasik bana da söyledi , onları dikkate almadım zaten .

ben de sılayı tavsiye ederim.ikisi de asıl olayı bilemedi ama sıla her türlü daha iyidir.

zaman ve harf tahminlerini çok ciddiye almıyorum.bugüne kadar tutturanı görmedim.cumartesi tuanaya gittim bugün bi dediği çıktı.tekrar gidebilirim

Begeniyodum ama cok klasik seyler söylemeye basladi. Tarihler gecti. Dedikleri olmadı, tarihler gecti ne yazik ki:/ bir de kahve dışında tarot vs icin cok yuksek fiyat söylüyo.

Ben berrin çok teşekkür ederim ayrıntılı yorumun için bende kimseyi kötülemek istemem ama kimsenin parasida boşa gitmesin tabiki ben sanırım biraz eğitimli birisini ariyorum yani hayat görüşü olan bilgiyi mistik güçlerle yorumlayacak birisini arıyorum işim çok zor biliyorum ama yönlendirilmeye çok ihtiyacım var

Gerçek anlamda o kişileri Bulman çok zor .. Ben onlara Bilge kişiler diyorum , şems gibi , Mevlana gibi . Keşke bulsakta bize hocalık yapsalar .bununla ilgili kitaplar okuyabilirsin mesela . Diğer anlamda dediğin şeyleri yaşam koçları yapıyor , çoğu da kendine hayrı olmayan , sadece doğayı sev Böceği sev , iyi düşün iyi olsun tarzında , boş şeyler yani

Slm. Kimsenin moralini bozmak istemem.ben eski uyeyim burda coktandir yazmiyorum. Burda adi gecen bircok falciya gittim.malesef cikmiyor.en son sila.bana verdigi sure coktannn gecti. Gecmiside karistiriyor.bisiyler soyluyor sen tamamliyorsun ister istemez. Mayista gittim sureee cokktannn bitti.cojta umutlanmayin.zaten insalllahh fali cikmaz diyorum artik.fali bosverin ben artik gitmemeye calisiyorum.gerejsiz umut ve beklentiye giriyoruz.gercekleri gormuyoruz.hepiniz eminim bnden cok kucuksunuzdur.bosverin

Tuana ya gittin mi?

O zaman esin i dene derim farklı diğerlerinden daha bilimsel yapıyo

O zaman esin i dene derim farklı diğerlerinden daha bilimsel yapıyo
Esine 1 kere gittim . Beğenmedim diyebilirim . Çok akıl HOCASI gibi , tavsiye istemiyorum ben öyle bir ihtiyaç duymuyorum zaten . Esini anlatmışlardı burada özelden bi arkadaş tavsiye etti , yalnız kadın biraz destekli Konuşuyor yani illa evet öyle ya da biraz Ayrıntı anlatacaksınız ki öyle yorum yapsın . Ben de öyle şeyleri sevmiyorum zaten kendim bunları söyledikten sonra falcıya ne gerek . Esinin söylediklerini yazmıştım baktım yine dediği birşeyin tan zıttını yaşamışım . Diğer söyledikleri de klasik uzun vadeli belirsiz şeyler . Ama çook önemli bi olayımı çok emin şekilde böyle falan olacak dedi , ama dediğim gibi tam tersini yaşadım 10 gün önce . Bi daha gitmem esine . Tavsiye de etmiyorum . Burç yaşam Koç'u ve nasihat şeklinde bi faldı . Beğenmedim yani

arkadaşlar ben sakaryada çatı kafeye gittim aşkın diye yeni bir falcı girmiş kadın herşeyimi bildi ve deiklerini bir bir yaşadım

ben çatı kafeye gittim yeni biri girmiş çok güzel baktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…