Ankara'daki Falcılar

Yıldız bence artık iyi bakmıyor.

Ben ilk falımı 3 yıl önce baktırdığımda çoğu çıktı.

2. ve 3. fallarım tamamen sallamaydı geçen yıl baktırdım.

cherry kız sen kaç yıldır bu fal batağındasın, sicilin epey eski mi ? :KK33:

Ben 1 yılı devirdim, ondan öncesi yılda bir iki geyiğineydi, ah negzel günlermiş :KK42:

cherry kız sen kaç yıldır bu fal batağındasın, sicilin epey eski mi ? :KK33:

Ben 1 yılı devirdim, ondan öncesi yılda bir iki geyiğineydi, ah negzel günlermiş :KK42:
Daha yolun basındayken bırak be yavrum.
Bu batakta 6 yıllık olaraktan en büyük tavsiyemdir:KK51:

Daha yolun basındayken bırak be yavrum.
Bu batakta 6 yıllık olaraktan en büyük tavsiyemdir:KK51:

6 yıl mııı :eek: Birlikte bırakalım canım valla 6 yıl çok uzun değil mi :KK42: Ben sanıyorum uzaklaştım, reelde zaten çok gitmiyorum Ankara topiğindeki birçok isme gitmemişimdir, online atıyordum ondan da bu ay soğudum önceki aylara oranla epey iyiydim bu ay. Gelecek ay da sadece serüvene atmak istiyorum tek bir fal :KK51:

Yıldız bence artık iyi bakmıyor.

Ben ilk falımı 3 yıl önce baktırdığımda çoğu çıktı.

2. ve 3. fallarım tamamen sallamaydı geçen yıl baktırdım.
Bende iki yıl önce felan baktırmıstım dedikleri çıktı bana o yüzden bi daha deniyim dedim. Peki sizce eylül nasıl? Ya da falı çıkan önerebileceğiniz bi falcı var mı

Bende iki yıl önce felan baktırmıstım dedikleri çıktı bana o yüzden bi daha deniyim dedim. Peki sizce eylül nasıl? Ya da falı çıkan önerebileceğiniz bi falcı var mı

Vallahi yok.

Pandora cafe Sıla beğenilmiş deneyim derim.

Eylül de bozdu bence ama denemediyseniz deneyebilirsiniz.

Yıldızı geçin bence. 3. fala arkadaşlarımla gittim onlar da beğenmedi. İçinizde kalacaksa gidin ama bence gitmeyin. İlk falı bana da çıktı ama gerisini pek beğenmedim.

Vallahi yok.

Yıldızı geçin bence. 3. fala arkadaşlarımla gittim onlar da beğenmedi. İçinizde kalacaksa gidin ama bence gitmeyin. İlk falı bana da çıktı ama gerisini pek beğenmedim.
Tşk ederim yorumlarınız için :) sılaya giderim olmazsa gidince yazarım yine buraya :)

Arkadaşlar birkaç ay önce ankara kızılayda erkek arkadaşımla Sibel diye bi bayana fal baktırdık ben çok memnun kalmıştım dün tekrar gittim asyam cafeydi. Sibel hanımın çıktığını ve yerini bilmediklerini söylediler. Sarı saçlı bi bayandı aranızda yerini bilen var mı

Arkadaşlar birkaç ay önce ankara kızılayda erkek arkadaşımla Sibel diye bi bayana fal baktırdık ben çok memnun kalmıştım dün tekrar gittim asyam cafeydi. Sibel hanımın çıktığını ve yerini bilmediklerini söylediler. Sarı saçlı bi bayandı aranızda yerini bilen var mı
Ahhaha ya bütün falcilarin yerini biliyormus gibi olmayayim ama o da 3.gozdeki sibel galiba. Arif'in yerine gelmis. Onu da tavsiye etmiyorum ama.

Vallahi yok.

Eylulun de yildizin da ani tarifleri vs cok iyi. Çıkacak sanıyorsun ama çıkmıyor.

Kızlar size Derya abla fal uygulamasını indirmenizi öneririm diğerleri dandik ama bu uygulama hakikateN çok iyi. Için kahveyi atın resmi kahve içmezseniz her gün bi Tarot kart çekin yarım saat sonra okuyun haa illaki bu falın yerini birebir tutmaz ama en azından rahatlatır

Ahhaha ya bütün falcilarin yerini biliyormus gibi olmayayim ama o da 3.gozdeki sibel galiba. Arif'in yerine gelmis. Onu da tavsiye etmiyorum ama.
Yok dediğim sibeli ararken oraya gittim buyrun Sibel hanım bu diye gösterdiler ama o değildi. Arif beyi de biliyorum gitmeyi düşünen varsa tavsiye etmem

X