Ankara'daki Falcılar

Mustafanın dedigi ben de olmadı ya

Esini tavsiye edermisin peki? Cunku gecen sordugumda henuz yeni baktırmıstın
Esin bence çok isabetli konuştu bir tane dediği çıktı diğerleri için hala zaman var.anı ve geçmişi çok iyi bildi.ayrıca çok hanım biri paragöz değil.şehirdışından baktırmak isteyen arkadaşlarıma ilk fal için telde bakmayım enerji uyumlu olmaz boşuna da 100liraları gider dedi.kafeye karşı da sorumluluğum var dedi.prensipli biri.gidersen paylaş lütfen

Ya gitmeyi düşünüyorum açıkcası ama değecek birimi onu düşünüyorum sonuçta. Burda hepimizin boşa para vermesini geçiyorum,umut edip sonra hayal kırıklığına uğramamız daha kötü yani.
Gidersem yazacağım muhakak

Tunanin

Tuanin 3 tane dedigi tuttu 30 tl tek soru olana baktirdim. Cok para vermeye gerek yok uzun actirsanda ayni seyler yani bosa cok paralar harcanmasin gerek yok. Satida 1 tane tuttu devami yok.
Daha önce yazmıştım Tuan'a bi kaç beni şaşırtan şeyi bildi ama onun dışında söyledikleri sanki herkese söylediği şeyler gibi.
kırmızı araba alma ölüm var kaza var, evde kırmızı kuran var neden okumuyosun? ( Kuran'ım kırmızı renk değil ve okuyorum) mucize haber var vb... bunları arkadaşıma da bana da söyledi mesela. diğer yandan bildiği şeyler de önemli olaylar.Onunla ilgili kafam karışık keşke biraz daha odaklansa hep ona giderim.

Aslında suç bizde fazla umut bağlamamak gerekiyor.fala eğlence amaçlı bakmak lazım.artık enerjimin tuttuğu destekli sallayan muhabbeti iyi falcılara gidip anlık eğlence sağlıcam kendime.onun dışında her dediği çıkan falcıyı kimse boşuna aramasın

Sen ezele gittin mi cicim ? Şaka maka Ezel bana tutturdu galiba :/ Eğer kafanı kaldırırsan haziranda baskası ile bir şeyler olacak dedi oldu. Ben sanıyorum tekrar gideceğim ona.

Hayır kız gitmedim ammaaaa iyi bilmiş. Gitsem mi ne kadara baktırdın nerde :)

sakaryada yöre cafede su küre cafenin oldugu binada. 15 liralık baktırdım ben sen de gidersen öyle yap. Valla bana bir önceki için de doğruydu hep dedikleri. Sonra arkadasıma sordugu kişi için senin bunun batsın dedi harbiden cocuktan bir b.k olmadı filan. Şimdi düşününce Ankara'daki en mantıklı isim galiba ucuza bakan.

Ayyy ben de deneyecegim sanırım.

yani deneyin de forumda aratarak deneyin, bana çıkmadı diyenler de var. Yalnız kadın olumsuzu da söylüyor bir de dua mua derse ben okumam deyin geçiştirin, hiç o topa girmeyin :)
Şimdi arattım da,dediğin gibi beğenen de var beğenmeyen de.
Ama fiyatına göre denenebilir bence
Teşekkür ederim:)

Şimdi arattım da,dediğin gibi beğenen de var beğenmeyen de.
Ama fiyatına göre denenebilir bence
Teşekkür ederim:)

rica ederim, eğer giderseniz yorumunuzu beklerim :)

slm kızlar merhaba :)
baldancım ezelin o zamanki dedikleri şeylerden bazıları oldu ama benim için önemli olan soruyu bilemedi,verdiği tarih geçti gitti bile :) haber edeyim dedim :)

slm kızlar merhaba :)
baldancım ezelin o zamanki dedikleri şeylerden bazıları oldu ama benim için önemli olan soruyu bilemedi,verdiği tarih geçti gitti bile :) haber edeyim dedim :)

Merhabaa canım:)

En son eylul ve mustafaya baktırmıstım ben.
Eylulun asıl dedigi haric her sey cıktı. (asıl seyin cıkmaması da ayrı bi garip onu anlamadım?)
Mustafanın dedikleri de cıkmadı zaten.

O yuzden yeni kisiler arayısındayım,bi deneyeyim diyorum bakalım

eylülde bende tutmamıştı, mustafanınkiler çıkar genelde, arkabahçedeki serpil mi sibel mibi kadın varmış denediniz mi?

eylülde bende tutmamıştı, mustafanınkiler çıkar genelde, arkabahçedeki serpil mi sibel mibi kadın varmış denediniz mi?

Sana geri gelecek,kapında yatacak,pişman olacak vs dedi ikisi de
Adam değil geri gelmek,salak gibi ben geri gittiğim halde umursamadı beni:)

Yok canım denemedim

:) sen bozmuşsun bekliycektin :) yaw ben piyasa falcılarına gitmiyorum, eş dosta baktırıyrum, piyasada gittiklerim mustafa abi ve neslihan abla ikisinede uzun süredir gitmiyorum zaten :)
evinde kuytu köşede bakanların daha iyi olduğunu düşünüyorum :) tabi onlardan da bulursak

Canım 2 ay gecmisti falın üstünden sonra ben gittim herife

Bizim de bakan esimiz dostumuz olsa baktırırdık ohoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…