Ankara'daki Falcılar

çatı daki satı ablaya gitmek geldi içimden yazabilir misin bana yerini telefonunu
Canim Sakarya cd. Oluyor galiba girgir kafe var altinda. Yeri kolay ama etrafinda ne olduguna hic dikkat etmedigimden tam tarif edemiyorum. Google a yazarsan cikar.numarasi bende yok malesef.

sakarya sehir olan sakarya mı??
Yok canim kizilay sakarya caddesi ciceklerin orda. Metro cikisinda bir yer hatta orda sati diye birisi calisiyor. Onada gittim dedigi cikti. Ama devami gelmedi. Tuana hatta dalga gecti sana gelicek demisti degilmi sati dedi ona baktirdigimi soylemistim sen bu olaya su ic bitmis ddedi. Dedigi dogru baskasi var ama ismi dogru bilemedi ama yakin harfleri son ikisi tutuyor. Isim konusunda kotu yalan yok.

hmm peki canm

Ankara da olursam baktırırm bn Sakarya da oturuyorum ama sehir Sakarya orda falcı yok sanırım bulamıyorm

Sila dedigi bir sey cikti bende. Isten cikicaksin kendi isteginle dedi ama atildim ya ben... Agustosta is dedi ama hala olurda bisey yok. Tutarsa yazarim. Meslegimle alakasiz bir is dedi ama bakalim. Birisi hakkinda bu is bitmis onlarin arasinda ayrilik var dedi. Hala beraberler :) gerci kiz birseyler yaptirdigi icin o konuda bir yorum yapamiyorum. Buyu olayi tum gidisati malesaf bozuyor. Allah isla etsin boylesini

aminn canım

ya kararsızım bende çünkü bu zamana kadar çoğu fos çıktı emin olamadım sıladada herkes 2 ye ayrılmış iyi diyenler var kötü diyen var sanırım gitmeden emin olamayacağım 80 tl de geçmiş sölüosa bana yaramaz parayada yazık ama anda iyiyse şu an mevcut dfurumda merak ettiğim şeyler var gidebilirim..Buldum no falan ama kararsızlıktan arayamadım ki :S varmı peki yeni iyi tavsiye edilecekler ben eskileri kurttum da

aynen aynen ama gel gör ki denize düşen yılana sarılıyor..Şu an çıkmazdayım ve yeniden bir umut aramaya başladım biliyorum sonuç yine ben biliyordum aramasaydın diyip kendime bağırmak olacak ama işte

ben sormuştum ve sanırım o da gol olmayacak yok arkadaş yok eskisi gb şöyle tuttuğunu koparan falcı yok sanırım kalmadı

Şekerim anlayamadım Tuana sana çıktı mı? Yanlış anlamadıysam o da çatı kafede? Ne kadara baltı?

canım bende arıyorum da bulamadım hala sanırım bulamayacağız da ben sıla da kararsızım birde telde bakanlarda 3 kişiden seçim yapcam ama forumda bunları bulabildim bulursan banada haber ver lütfen
Telde bakanları pek tavsiye etmiyorlar yüzyüzeki kadar etkili bir fal olmuyormuş ama sen bilirsin yine de.sıla diğerlerine göre fena değildir gidilebilir.benim iş hayatımı bilmişti aşk için dedikleri çıkmadı.ben en son geçen sene baktırdım o zaman 20tldi.şimdi uçmuş galiba

Arkadaşlar meryem mustafa esin ve nilgünün bana olacak dediği ama benim imkansız olarak baktığım olay dedikleri gibi gerçekleşti.asıl olay için eylülün sonunu bekliyorum

80e bakıomuş denilenlere bakılırsa baktırılmaz gb ama denicem bakalım yazarım sonucu

Arkadaşlar meryem mustafa esin ve nilgünün bana olacak dediği ama benim imkansız olarak baktığım olay dedikleri gibi gerçekleşti.asıl olay için eylülün sonunu bekliyorum
cnm Meryem Esin ve Nilgünün yerlerini söyleyebilir misin?

Tunanin
Şekerim anlayamadım Tuana sana çıktı mı? Yanlış anlamadıysam o da çatı kafede? Ne kadara baltı?
Tuanin 3 tane dedigi tuttu 30 tl tek soru olana baktirdim. Cok para vermeye gerek yok uzun actirsanda ayni seyler yani bosa cok paralar harcanmasin gerek yok. Satida 1 tane tuttu devami yok.

Tunanin

Tuanin 3 tane dedigi tuttu 30 tl tek soru olana baktirdim. Cok para vermeye gerek yok uzun actirsanda ayni seyler yani bosa cok paralar harcanmasin gerek yok. Satida 1 tane tuttu devami yok.

Ben katılıyorum 30tlden fazlası ziyan.

Tuana o zaman iyiymiş.

Satıyı tanıdığım falcı bir hatun bana söylediydi. Tanıdıklarına arkadaşlarına iyi bakıyormuş müşterilere sallıyormuş :)

Mustafanın dedigi ben de olmadı ya

Esini tavsiye edermisin peki? Cunku gecen sordugumda henuz yeni baktırmıstın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…