Ankara'daki Falcılar

mustafanın nosunu verir misn

kafam karısık hazır param varken bktırayım

mustafayı beğenmediğim için maalesef numarası vs yok bende almama gerek bile görmemiştim çünkü.. Yüzyüze baktırmıştım ben.. Sen bnm gb falkoliksin sanırım bence baktırma derim ama enerjisi sana tutadabilir belli olmuyo böyle şeyler sen bilirsin ben beğenmemiştim ...

peki canım iyi bi falcı arıyorum

sakarya sehir olan sakarya mı??

Mutlaka herkese etkisi farklıdır, ama enerjisi güzel yani büyü cin vs ile kafa karıştıranların olduğu piyasada bir nimet olarak görüyorum ben kendisini ve çalıştığı mekandaki insanları, her şey herkesin gönlünce olsun, denemek isteyen olursa diye paylaşmak istedim ben :)

Sılanin soyledigi kucuk bi olay bugun çıktı. Olumsuz bi olay ama... insallah diger tahminleri de çıkar.son zamanlarda silaya gidenler cikip cikmadigini yazabilirse sevinirim. Ve bu ayarda onerebileceginiz baskasi var mi?

Sılanin soyledigi kucuk bi olay bugun çıktı. Olumsuz bi olay ama... insallah diger tahminleri de çıkar.son zamanlarda silaya gidenler cikip cikmadigini yazabilirse sevinirim. Ve bu ayarda onerebileceginiz baskasi var mi?
Bana dedıklerı %90 cıktı sılanın esas olayı beklıyorum

Hayır eskiden bahcelide çalışmış
Hiç tavsiye etmiyorum .geleceği bırakın geçmişi bile bilemiyor . Şu arkadaşlar Arasında bakılan fallar gibi ay çıkmış , horoz çıkmış şeklimde . Zaten isim , harf atıyor ama onları da tutturamıyor . Bugüne kadar gittiğim en kötü falcılardan biri . Diğeri de Neslihandı . Bunlar neden bu işi yapar anlamıyorum hala !!!??

sıla nerede bakıyor? telde de bakıyor mu?
Selam , Sıla'yı sormuşsun ama çok da kararsız kaldım tavsiye edilir mi edilmez mi diye . An da ve geçmişte iyi . Yazdığım gibi 1 şeyi bildi . Ama temmuzda çifte şans , kesinlikle göreceksin , bana geleceksin gör bak vs dediği şey olmadı .iş olayı ile özellikle tarih sordum daha çok bu konuya odaklanmasını istemiştim , ama iş olayını da tutturamadı . Geçmişi duymak içinde o kadar para vermek Anlamsız . Yine de vereyim adresi konur da Mado var , geç onu garaj cafeyi göreceksin . Yanındaki apartman . Türlü evi gibi bişeyler yazıyor apartmanın girişinin üstünde . En üst kat . Pandora Cafe . Randevu Alman lazım . Ama ben de teli yok . Bol şans

saol canm sen hklısın gecmise para vermk sacmalıktır canım

Kendin yazmışsın zaten . Hepsi yalancı diye . Formu dikkatli okursan herkes önce bi ballandıra ballandıra anlatıyor . Ama gelecek çıkmayınca pişmanlıklarını dile getiriyor . Dikkat ettim herkese çıkan şeyler. 1-2 ufak Ayrıntı . Millet çok para verdiğimden dolayı büyük bi hayal kırıklığı içinde . Sen zaten kendin de Tecrübe etmişsin . Bence arama artık , çünkü hakikaten yok ..

Bir arkadaş Zehra Hanımı sormuştu , ama hangi sayfa da kaldı unuttum . Buradan okur sanırım . Zehra bana göre vasat bi falcı . Daha önce de belirttim biz 2 kişi gittik ve gelecek hakkında çok konuşmadı . Çok kısa zamanda gerçekleşecek dediği olayda aradan 5 ay falan geçti hala olmadı . Kendisi sevecen iyi niyetli . Ama bu formdaki kişiler Tarafından biraz abartılıyor . Arkadaşım " bence Kişilerin olmasını istedikleri şeyleri söylüyor " dedi , ben de Katılıyorum çünkü ona Israrla ayrıldığı Erkeğin kendisine döneceğini falan Söyledi , 5 ay geçti hiç ses seda yok . Hatta adamın yeni bi iliskisi varmış sanırım ... Arkadaşım yorumunda haklıydı . Telepati ile beyninizi okuyup istediğiniz konusunda sizi ümitlendiriyor .. Gerçi hangisi öyle yapmıyor ki ... Biz böyle oldukça falcılar bizden daha çok para alır .

sanırım bn sormustm

çatı daki satı ablaya gitmek geldi içimden yazabilir misin bana yerini telefonunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…