Ankara'daki Falcılar

Bugün tesadüf sılanın ses kaydını dinledim 6 Mayıs da gitmişim 26 dakikalık bi kayıt.. Anı ve geçmişi bu kadar net söyleyen başka birinin olmadığını fark ettim hoş gelecek de öyle hayatıma nasıl birini Alıp onu nasıl çıkaracağımdan eski sevgilimin nereli olduğundan tutta ismine ve yaşadıklarımızdan ne var ne yoksa söylemiş hatta Haziran ayında olacak dediği şey olmuş hayatına başka birini alacaksın isminde h ve A var ama kahretsin onunla da olmayacak demiş dediği çıktı ben unutmuştum bu falı . Ama asıl tarih olarak eylül ve ekimden Sonrasını vermiş zaten çok tutarlı bi faldı Nasıl unutmuşum bilmiyorum tekrar deneyeceğim Sıla'yı ama 80 tl Demiş biri bana o zaman 30 A bakmıştı alkıllandım artık Kral'ı olsa o parayı vermem

Bugün tesadüf sılanın ses kaydını dinledim 6 Mayıs da gitmişim 26 dakikalık bi kayıt.. Anı ve geçmişi bu kadar net söyleyen başka birinin olmadığını fark ettim hoş gelecek de öyle hayatıma nasıl birini Alıp onu nasıl çıkaracağımdan eski sevgilimin nereli olduğundan tutta ismine ve yaşadıklarımızdan ne var ne yoksa söylemiş hatta Haziran ayında olacak dediği şey olmuş hayatına başka birini alacaksın isminde h ve A var ama kahretsin onunla da olmayacak demiş dediği çıktı ben unutmuştum bu falı . Ama asıl tarih olarak eylül ve ekimden Sonrasını vermiş zaten çok tutarlı bi faldı Nasıl unutmuşum bilmiyorum tekrar deneyeceğim Sıla'yı ama 80 tl Demiş biri bana o zaman 30 A bakmıştı alkıllandım artık Kral'ı olsa o parayı vermem
Canim baya bilmis bir sey soracagimben bu silayi bir turlu bulamadim. Garajin oradaki hamgi binada hic tabelasi filan yok mu iki kere gittim bulamadim. Bu arada numarasi yok mu kaca bakiyormus bir sorayim?

bana nosunu verir misin sılanın??

Canim baya bilmis bir sey soracagimben bu silayi bir turlu bulamadim. Garajin oradaki hamgi binada hic tabelasi filan yok mu iki kere gittim bulamadim. Bu arada numarasi yok mu kaca bakiyormus bir sorayim?
Evet garajın ordaki binadan giriyorsun Tabela dışarda yoktu en sonpandora Cafe . Numarasını atmıştım kart vermişti bende bilmiyorum umarım fiyatı uçmamıştır gerçi bana ilk falıydı bazen ilk fallar çok tutarlı olabiliyor burda Sıla'yı hiç beğenmeyenler de var tutmayanlar

Yu
Yuh 50 den 80 emi cikmis :)) millet kafayi yemis yaaa. Reklami cok dondu normal. Ama bende o kadinin basit seyleri tuttu bende ses kaydi yapmistim hazirandi baktirdigim. Alakasiz seyler oldu. Bence 80 lik bir falci asla degil. Ederi en fazla 30 :))

Kixlar acil cevap lazim yore cafenin numarasi varmi?ezel pazar orada miydi ben sadece pazartesi izinli diye biliyorum ama emin olamadim

Daha önce yazmıştım Tuan'a bi kaç beni şaşırtan şeyi bildi ama onun dışında söyledikleri sanki herkese söylediği şeyler gibi.
kırmızı araba alma ölüm var kaza var, evde kırmızı kuran var neden okumuyosun? ( Kuran'ım kırmızı renk değil ve okuyorum) mucize haber var vb... bunları arkadaşıma da bana da söyledi mesela. diğer yandan bildiği şeyler de önemli olaylar.Onunla ilgili kafam karışık keşke biraz daha odaklansa hep ona giderim.
Yok valla bana araba ev demedi. Iliski yorumu oldu cikti. Dedigi kisiler ile tanistim ama isimler tutmadi. Ama dedigi aralikta oldu tanismalarim. Isle ilgili bwkliyorum genelde denileni dedi oda. Sorumun cevabi dogru cikti. Iyiydi yaa. Tekrar gitmeyi dusunuyorum bende. 30 tl olanina baktirdim. Fazla paralar harcamayi bende biraktim gereksiz cunku :) gecmisi ise katip daha yuksek aliyorlar gereksiz

Bu gün fal baktırmamam için herşey organize olmuştu sanki.Şehir dışındaydım otobüsten iner inmez Kızılay'a attım kendimi önce Astra Bloom'u bulmaya çalışırken Taksim Kafe'deki Medyum Arvaa burada yazısına denk gelip içeri girdim.Forumdan takip ettiğim kadarıyla Arva bayandı ama garson Arvaa'nın bay olduğunu söyleyince tereddüt ettim çıktım. Sonra Astrobloom'u buldum ama sadece buldum giremedim binanın kapısı kapalıydı,zil falan da göremedim rastgele çalayım da gireyim binaya, biraz bekledim belki birir girer de ben de arkasına takılırım diye, nafile...:KK47: Sonra dedim Eylül'ü bulayım bari gittim Tarot Kafe benim hatırladığım yerde degilmiş :KK48: Çatı'nın altında sanmışım meğer aylarca. Neyse Tarot'u buldum ama Eylül'ü bulamadım, izinliymiş.Başka isim önerdiler yok dedim çıktım. (Eyül diye başkasını kakalamasınlar diye Eylül'ü tanıyomuşum gibi yaptım) Sonra dedim kızlar bir de Gırgırdaki Demetten bahsediyordu ora bakem dedim, girdim Demette izinli dediler.Ezel diyolardı ona gidem bari dedim :KK61:telimin güncelleme yapacağı tuttu netten hangi kafe olduğuna bakamadım.Neyse geldim evime Tellwe'deduyduğum bi isim vardı ona baktırayım dedim. Ama aradığım bayan bugün fal almıyomuş,doluymuş.Son çare içtim kahvemi dedim kendim bakayım.İnsan bu kadar mı beceriksiz olur, değil yorum yapmak şekilleri bile bişeye benzetemedim:21::21:
Biliyorum çok uzattım; madem buraya kadar okudunuz yazımı, biri falıma baksın ki nolur sanki:KK68::KK68::KK68:
Bir de sizlere sorularım olcaak ama utandım,:KK70:biraz sonra sorayım onları da.

Merhaba,
Falım kafe'de çalışan Ahsen isimli bir falcı vardı. Gören duyan var mı?Ahsen, sarışın uzun boylu genç bir hanımdı. Ordan ayrılmış. Kendisinden çok memnun kalmıştık.
Lütfen eğer bilen varsa lütfen söylesin. Kızılayda zaten adam gibi tek bir falcı vardı o da kayıp.

Bu gün fal baktırmamam için herşey organize olmuştu sanki.Şehir dışındaydım otobüsten iner inmez Kızılay'a attım kendimi önce Astra Bloom'u bulmaya çalışırken Taksim Kafe'deki Medyum Arvaa burada yazısına denk gelip içeri girdim.Forumdan takip ettiğim kadarıyla Arva bayandı ama garson Arvaa'nın bay olduğunu söyleyince tereddüt ettim çıktım. Sonra Astrobloom'u buldum ama sadece buldum giremedim binanın kapısı kapalıydı,zil falan da göremedim rastgele çalayım da gireyim binaya, biraz bekledim belki birir girer de ben de arkasına takılırım diye, nafile...:KK47: Sonra dedim Eylül'ü bulayım bari gittim Tarot Kafe benim hatırladığım yerde degilmiş :KK48: Çatı'nın altında sanmışım meğer aylarca. Neyse Tarot'u buldum ama Eylül'ü bulamadım, izinliymiş.Başka isim önerdiler yok dedim çıktım. (Eyül diye başkasını kakalamasınlar diye Eylül'ü tanıyomuşum gibi yaptım) Sonra dedim kızlar bir de Gırgırdaki Demetten bahsediyordu ora bakem dedim, girdim Demette izinli dediler.Ezel diyolardı ona gidem bari dedim :KK61:telimin güncelleme yapacağı tuttu netten hangi kafe olduğuna bakamadım.Neyse geldim evime Tellwe'deduyduğum bi isim vardı ona baktırayım dedim. Ama aradığım bayan bugün fal almıyomuş,doluymuş.Son çare içtim kahvemi dedim kendim bakayım.İnsan bu kadar mı beceriksiz olur, değil yorum yapmak şekilleri bile bişeye benzetemedim:21::21:
Biliyorum çok uzattım; madem buraya kadar okudunuz yazımı, biri falıma baksın ki nolur sanki:KK68::KK68::KK68:
Bir de sizlere sorularım olcaak ama utandım,:KK70:biraz sonra sorayım onları da.
karsılıklı bakıyorum fala

Kizlar ezele gitmeyin kac saat bekledik 10 dk bakti ve 2 3 sey diainda bildigi yok. Bugun hic ozenmedi. O eski ezel gibi bakmadi.

giizzz giizzz Gizoş senin neslihan abla nerede ne kadara bakıyordu ? Akşam gitsem direkt alır mı yoksa randevulu mu ? Bir de olumsuzu söylüyor mu pembe olmasın bana :) Bu arada dün yine ezele gittim 3 saat bekledim 10 dk baktı sonuç fos :KK19:

Ben bugun ezele gittim pazartesi izinliymis ibrahim beye alalim o da cok iyidir diye bes dakika ovduler hayatimin en kisa ve en gelecek icermeyen faliydi ben bunlari zaten biliyorum dedigimde ise gelecek icin tarot ve yildizname baktirmam gerektigini söyledi geçmiş tamam ama bu kadar kisa ve ileriye donuk bir sey icermeyen bir faldan hic memnun kalmadim

X