Ankara'daki Falcılar

Simdi kizlar Bahçelide Gül varmis. Genelde yogun oluyormus. Tam olarak yerini bilen duyan giden var mi? Varsa bana adresini verir misiniz

Bahçelide bahçeli hamamının karşısındaki sokaktaki gül cafedeki gülse baktırdım ben.. Ve hiç memnun kalmadım 2 laf sölüosa 10 dakika elemanla muhabbet ediyo 60 tl ye ykın para verdim ağzından dökülen laflar cımbızla gerisi hep yorum.. Kızılayda 5 10 Tl ye baktırdığımız fallar daha iyi ya da kahve sizden fal bizden gül'e verdiğim parayı onlara versem yeminle döktürürlerdi düşünün ynai o derece kızgınım o kadına ! rahat değişik bi tip. Yönlenmdirme yapıyo gitmeyin derim. 2 ay oluyo ben baktıralı ama enerji meselesi isede bilemem :)

arkadaşlar Fal kolikmi dersiniz fal manyağımı dersiniz ne dersiniz bilmem ama ben o tiplerdenim...Ve Ankarada bi çok falcıya gittim okul hayatım olduğunda ara verdim döndüm eskiler gitmiş yeniler türemiş.. Onlarla devam ettim ama yenilerden hepsi foss..Sonra forumdan uzaktan uzağa sizi takip ettim burdan bi iki ismi öğrenip gittim onlarda fos çıktı sadefce 2 3 kişi gözüme takılıyo ama güvgenemiyorum..Çünkü iyi bakan falcı yok.. İlk baktırdığınızda iyi dediğim ve dedikleri çıkanlar ne hikmettense 2.de çuvallıyor. Bakamıyolar.. Ben Ankaraya 2012 de döndüğümde ilk Ankara falcılarını devam niteliğinde gezintime Yıldızla başladım ve kadın harbiden hala derim on numara baktı. Kadro tarihime kadar bildi.. Gidenlere bana iyi diyenlere bin kez teşekkür ettim kadın sonra bozdu ve artık gitmiyorum..Yani ilk falları gb bakamadı baktım bişi demio artık bıraktım.. Sonra Berfin vardı berfin lise yıllarından beri gittiğim biriydi mevcutu ii bilir gelecekle ilgili bazısı olur bazısı olmaz.. Onu bulayım dedim buldum ve baktıramadan kaybettim.. Ama duyumlarım onunda bozulduğu.. Bi arkadaşımız yazmış fallar yüzünden bekledim durdum diye.. Bnede aynı durumdan muzdaribim şimdi bu zamana kadar baktırdığım ve bana evlenceksiniz zor olacak ama olacak dedikleri adamı 3 ay önce evlendirdim.. Aktif sevgilim değildi gelirse teklifle gelcek bi tipti seviyodu gelemiyodu. Tıpkı üyeliğini sildiren arkadaşımıza dedikleri gb (benmki sadece evli değildi) seni çok seviyor gelemiyo sen sertsin düşünceleri var evlenmek için sana gelecek tabuların var ölüyo bitiyo sana ama korkuyo yok çok güzelsin ondan gelemiyo ama gelecek bekle gör şu tarihte yok aksamış engelin var bu tarihte diye diye adam 3 ay önce evlendi şimdi bana bunları söyleyen falcılarıda yazayım ki umut bağlamayın ;

Kızılay Selanik caddesinde Rus bi kadın vardı ismini hatırlamıyorum o bu isimlerden biri.
Yener denilen hepimizin bildiği bi ara güvendiği isim.
Kızılayda yine Evin Cafe zatı muhteremler hemen hemen hepsi
Kızılayda karanfildeki Mustafa
Medyumumuz Nisan Hanım !
Bahçelideki Yasemin
Kıızlaydaki Gül Cafe , Sakarya girişinde sağdaki ilk kattaki cafe ismin hatırlamıyorum kısacası sizin anlayacağınız Kızılayda Bahçeli gezmediğim cafe falcı kalmadı ama hepsi fossssssss...... O dönemde biri daha vardı ve ikisi arasında kalmıştım Bana evlenenle olmayacak diyen 2 3 isim var ki onlarda gerçekten bizim deyimimizle çok iyi falcı statüsünde dğiller ama iyi dediklerimiz bilemedi onlar bildi.. En son Bahçelideki Gül cafeye gittim Güle baktırdım baktırmaz olsaydımm o gün anladım ki çok övdüklerimiz gerçekten kolay para kazanma peşinde.. Arkadaşımla ben şok olduk.. Kadın 60 TL aldı ( Fal 50 2 kahve 10 TL ) baktığı fal 30 dakika ama o 30 dakilkada fal yok yani sohbet yanındaki ile konuşma vs söylediği fala dair cümle totalimiz ise 5-10 dakika falandır 10 fazla bile gelir. O gün bugündür baktırdığım isim yok.

Ha gel gelelim o ikinci adayla olabilieceğini ama evlenen zatı muhteremle olmayacağını söyleyenler ise Yıldız (Ortaköy Cafe) , Oğuz ( Turuncu Cafe ) , Birde İlkerde bir kadın vardı ismini hatırlamıyorum geçerken arkadaş dedi şurda vardı arasam die gelişi güzel uğradık o kadında demişti bundan olmaz bu adam manyak ama diğeri olacak hemen değil çok uzun birden patlayacak ve sen kararlar alacaksın demişti o kadın ve oğuz yıldız ikilisi buna benzer şeyler dedi ve inanırmısınız bu 3 ünü iplemedim ve diğerleri ne dediyse yaptım bekledim.. Yeri geldi mesaj attım evlenen adama manyak manyak hareketler hepside bu fallar yüzünden oldu.. Ama şuna karar verdim incik cıncık arayarak çok iyi süper denilenlere gidip kolay kazanmadığımız paraları verip kendi kendimizin zamanını yiyoruz.. Bu olaylar benim tam 1 yılkıma mal oldu ha geldi ha gelecek sonuçmu koca sıfır.. Tek sonuç benden giden koca 1 yıl ve kolay kazanmadığımız param... Gel gelelim bu aralar diğer 3 4 isme güvenerek iyilerde olabiliyo dediğim ama geçerken görüp kahve fal muhabbetlerinde bodoslama daldığım 5 10 tllik falcılara gidiyorum artık kafam ağrımıyo stres olmuyorum.. Net olacakmış gb umut bağlamadan fal işte diyip geçmeye karar verdim. Çıkarsa iyi çıkmazsa yanacağım bişey olmaz... Gerçekten iyi bakan bir falcı bulursanız yürekten söylüyorum düşünmeden gidecek biriyim ama öyule bi falcı kalmadı sanırım.. Ankarada kalmadı güveniceğim bi isim yeni birileri varmı diye baktım ama yok olanlarda değerlendirmeden geçememiş.. Demem o ki yok arkadaş yok.. Bilen varsa gerçekten işinin ehli yazsın bende bulursam yazacağım ama yok şu cafe yok bu cafe derken yok o falcı bu falcı derken zamanında ki hatam yüzünden tam 1 yılım gittii... Onlara güvenip bekleyen hareket eden bana kızacaksın aslında ama o kadar net söyleyip aha şuraya yazıyorum ba ablam dedi dersin yemin eden tipler oluncada insan umutlanıyor.. o kadar güvenli demeyin diyosun bak bak görürsün olan bize oluyo işte..

Sakon sakin sakin. Bana bir tane dedigi cikmadi. Param cok veriyim dersen git 2 kere gittim sonuc sifir arada sorar naptin diye bende fallarin cikmadi abla cokta emin soylemistin yazdim. Hayirlisi dedi yaa. Sakin derim.
Teşekkür ederim. Arvayi gidilecekler listesinden siliyorum ozaman :)

Son 9 10 aydir ben de hiç onaylamadigim birşey olan fallara sarıldım çaresizlikle. Elbette geleceği falcılar bilemez. Sadece anda ve geçmişte neler olduğunu öğrenme çabası içerisindeyim. Bazı isimleri denedim ve gelecekte olacakları bilen (ki bence sadece anı görüp tahmin edebilirler) kişiler de oldu elbet. Gelecek tahminlerine inanmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten umut verici şeyler söylendi ki umutlanıp vakit kaybetmek, acı çekmek istemiyorum.Sizlere de bunu tavsiye ederim. İnşallah hepimiz fallara bel bağlamadan kendi çözümlerimizle aşabiliriz sıkintılarımızı.
uzatmayayim, bunlarda benim deneyimlerim:
Taksim Mustafa: saçmaladı.anı dahi bilemedi. Ama saygili iyi niyetli bir insan izlenimi verdi.
Turuncu Sinem : asil konuyu goremedi ama kucuk konularda tahminleri fena degildi. Yakin zamanda verdigi bir tarih cikti okadar.Gidilebilir.
Turuncu Meryem: rastgele baktirdim.baktirmaz olaydim. Anne adi baba adi meslek yas medeni durum iş durumu hepsini sordu.onlardan yorum yapmaya çalişti onu da batirdi zaten.
Gulcedeki bir bayan ismini hatirlamiyorum: hiç tavsiye etmem.
Çatı Satı abla : aylar önce ilk fal deneyimim icin Tuana'nin ismini duyup gitmistim.onu bulamayinca sati ablaya baktirdim.ayda bir giderim.ilk fali superdi. Benim bile bilmedigim duygularimi soyledigini aylar sonra fark ettim.hic bi falcinin goremedigi ayrintiyi gordu ki bunun hatrina devamli gidiyorum zaten. Gelecekle ilgili net konusmalar yapmadi hic.anda ne oldugunu karsidaki kisinin dusuncelerini cok net anlatir. Ama gelecek tahminlerinden de tutturdukleri var. Cok gittigimden mi yoksa hayatimin karmasasindan dolayi mi bilemem artik ilk fallari gibi etkili degil. Tavsiye ederim.
Cati tuana: sati ablayi bulamadigim da iki kere baktirdim. Aslinda odaklansa guzel ve ayrintili bakacak gibi. Beni cok sasirtan bi kac tane gelecek tahmini cikti diger soyledikleri sanirim herkese soyledigi seyler. Gidin veya gitmeyin diyemem.
Bumerang mehtap abla: ilk fali fena degildi yakin tarihli bi tahmini cikti digerleri beklemede.ilk falini begenip tekrar gittim ama ayni etkiyi yaratmadi. Belki gidilebilir.
pandora sila:beni sasirtan ayrintilari bildi.sadece karalama bakti ve isimleri sehirleri karakterleri cok guzel anlatti.gelecekle ilgili soylediklerine daha var onlardan sonra tekrar gidebilirim.
Bu aralar krizlerdeyim :) yine birine gidip rahatlamaya ihtiyacim var önerisi olan varsa sevinirim. Anda ve gecmiste iyi olmasi yeterli.

İyi akşamlar herkese, ben 7 yıla yakın bir süredir falcıya giden bir insanım. Ankara'da bahsettiğiniz tüm falcıları denedim A'dan Z'ye hiç şaşmaz kimine şu yukarı müşteri çıkarınca para kazanan insanlar için gittim kimine tavsiye üzerine kimine de tesadüfi olarak. Uzun bir süredir sadece Kızılay Karanfil 1 Sokak'ta bulunan Rengarenk Cafe'ye gidiyorum, benim gittiğim kişi Reyhan abla, randevu ile çalışıyor kendisi (sanırım oradaki tüm kişiler randevu ile çalışıyor, emin değilim), gelecek geçmiş şu an ve ister üzül ister ağla ister havalara uç pat pat doğruları söylüyor yüzünüze ve benim için verdiği birçok zaman tuttu sağolsun, sizi büyü o bu şu gibi şeylere yönlendireceğine kendi içinize yönlendiriyor, her şey orada saklıdır mantığıyla. Genel olarak bu mekanda yer alan fal bakan insanlara olan talep oldukça yoğun, müdavimlerine şahidim, hem param ziyan olmasın hem kaliteli zaman geçireyim diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Konuyu sürekli takip ediyordum, artık yorum yazmadan edemedim, hiçbir falcıyı kötülemeye gelmedim, memnun olduğum kişiyi aktarmak için üye oldum, varsa sorusu olan cevaplarım.

Son düzenleme:
İyi akşamlar herkese, ben 7 yıla yakın bir süredir falcıya giden bir insanım. Ankara'da bahsettiğiniz tüm falcıları denedim A'dan Z'ye hiç şaşmaz kimine şu yukarı müşteri çıkarınca para kazanan insanlar için gittim kimine tavsiye üzerine kimine de tesadüfi olarak. Uzun bir süredir sadece Kızılay Karanfil 1 Sokak'ta bulunan Rengarenk Cafe'ye gidiyorum, benim gittiğim kişi Reyhan abla, randevu ile çalışıyor kendisi (sanırım oradaki tüm kişiler randevu ile çalışıyor, emin değilim), gelecek geçmiş şu an ve ister üzül ister ağla ister havalara uç pat pat doğruları söylüyor yüzünüze ve benim için verdiği birçok zaman tuttu sağolsun, sizi büyü o bu şu gibi şeylere yönlendireceğine kendi içinize yönlendiriyor, her şey orada saklıdır mantığıyla. Genel olarak bu mekanda yer alan fal bakan insanlara olan talep oldukça yoğun, müdavimlerine şahidim, hem param ziyan olmasın hem kaliteli zaman geçireyim diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Konuyu sürekli takip ediyordum, artık yorum yazmadan edemedim, hiçbir falcıyı kötülemeye gelmedim, memnun olduğum kişiyi aktarmak için üye oldum, varsa sorusu olan cevaplarım.
Ben reyhan ablaya cok uzun süre gittim. Sohbeti vs cok iyidir. Cok da severim ama dedikleri çıkmadı. Bir süre sonra dedikleri çıkmayınca o kadar para vermeye de gerek görmedim. Hakkinda kötü tek bi şey soylemem. Severim kendisini de ama cikmayinca o da ciddi hayal kirikligi olmuştu

mustafa hakkında yazılanları okuyunca şaşırdım.taksim cafedekinden mi bahsediyorsunuz?
evet bana da ekim-kasım ayı gibi hayatın düzene girecek,sevgili de bulacaksın dedi size dediği gibi ama birkaç kişinin resmini gösterince kişilik analizi yaptı,son derece başarılı hatta birinin memleketini bile bildi.korktum bir an, daha falın başında biriyle yazışıyosun kim bu dedi, iki üniversite hakkında bilgi verdi bu okullar bağlantılı birbiriyle dedi ki gerçekten de bağlı okullar birbirine,beni üzecek şeyleri de yüzüme söyledi hüç boşa umut falan vermedi,dah önce de anlatmıştım paragöz adam değili,bilemedikleri de çıkıyo ama anı ve geçmişi çok iyi biliyo,zaten herşeyi bilemem de diyo bana,ben hep ona baktırıyorum belki de ondan bana iyi geliyo,yakında meryem ve sılaya baktırmayı düşünüyorum yazarım yine buraya

mustafa hakkında yazılanları okuyunca şaşırdım.taksim cafedekinden mi bahsediyorsunuz?
evet bana da ekim-kasım ayı gibi hayatın düzene girecek,sevgili de bulacaksın dedi size dediği gibi ama birkaç kişinin resmini gösterince kişilik analizi yaptı,son derece başarılı hatta birinin memleketini bile bildi.korktum bir an, daha falın başında biriyle yazışıyosun kim bu dedi, iki üniversite hakkında bilgi verdi bu okullar bağlantılı birbiriyle dedi ki gerçekten de bağlı okullar birbirine,beni üzecek şeyleri de yüzüme söyledi hüç boşa umut falan vermedi,dah önce de anlatmıştım paragöz adam değili,bilemedikleri de çıkıyo ama anı ve geçmişi çok iyi biliyo,zaten herşeyi bilemem de diyo bana,ben hep ona baktırıyorum belki de ondan bana iyi geliyo,yakında meryem ve sılaya baktırmayı düşünüyorum yazarım yine buraya
Zaten cok düzgün cok iyi bir adamdı ama ne yazik ki dedikleri cikmadi.

mustafa'nın mevcutta görüştüğün şu ve isim çıkarması başarılıydı bana ama onun dışı fiyaskoydu..Hatta istiyosan gelsin istemiosan çiziyim üstünü gitsin gb saçmalıkta bulundu bana ancak kişi analizi ve ismi çıkarımı başarılıydı onun dışında ne yazık ki dedikleri olmadı.. Ama derler ya frekans meselesi enerji tutmayınca tutmuyor diye sanırım bundan kaynaklıda olabilir. Çünkü birinin iyi dediğine diğeri kötü diyebiliyor birine dedikleri çıkan diğerine fiyasko bakıyor .. Bana herkes bakamıyor zaten bnm böyle bi sıkıntım var en son gülçe cafede sakaryada izmirden gelen bir bayan vardı çok hanımefendi düzgün bi kadındı detaylarıyla o bakabildi geçmiştekiler gb bakabilen o idi. O da bakımın çok zor dedi ve benden sonra kimseyi almadı. O kadın cafeden zaten 2 hafta sonra ayrıldı izmire dönmüş bulamadımda ismni cismini falan almadığıma çok pişmanım.Zaten cafelerdede en büyük sıkıntı beğendiğin falcı giderse daha ulaşamıyosun sahipleride vermiyor sinir oluyorum. Bende enerji fazla geliyor sanırım o yüzden falcılarda bana tutturamayan çok oluyor.Yada başında sana bakamam diyip hop yollayan :) Ama bu zamana kadar (son zamanlarda) 3-4 kişidir. Bıraktım bende peşini artık. O yüzden diyorum işinin ehli iyi biri bilen varsa yazsın bakınayım diye çnkü bu ara gerçekten ihtiyacım var gelişi güzel girip baktırıyorum ama öylede 5 10 derken takmasamda takıyorum sanırım yahu ii olsunda baktırıyım diyorum :) burda 2 3 kişi çok övülüyo önceden takip ederken gittiklerim oldu ama onlardada sonuç alamadım yazmıştım yukarda. Sıla nasıl onun ismi çok geçiyo birde zehra sanırım ama o bayanla ilgili ii kötü bölünülmüş , hangisini tavsiye ediyorsunuz yada farklı bi isim tuzlu olmasın makul olsun ama lütfen bakabilsinde :KK43:

Arkadaşlar özelden sormuş ,gittiğin veya tavsiye edeceğin biri var mı diye ?? Ben de burada Hepinizle paylaşmak istedim çünkü ben insanların gidip boşu boşuna para vermesine üzülüyorum , bu Bakımdan bazı falcılara da umut tüccarlığı yaptığı için kızıyorum . Bu konuda sorumlu hissediyorum çünkü verilen onca paraya yazık , falcılar bizden akıllı değil boşuna bizi sömürmesinler. Malum çıkmayınca Verdiğimiz parayı geri vermiyorlar ... Evim Cafe / arkadaşlar lütfen gitmeyin . Inanın onca kişinin günlük 1-2 dediği 1-2 karekter analizi Hariç hiçbirşey çıkmıyor hemen hemen hepsini denedim , zaten orası büyük bir ticarethane .. Karamel Cafe / inanın hepsi fos , yakında kapanır gibime geliyor zaten ... Dikmen Yasemin / dediklerinin tam tersini yaşadım . .....Zehra hanım / yukarda yazdım zaten , Kişilik analizinde iyi sadece . .....Medyum aslı / Büyü der muska der paranızı alır , uzak durun ....ezel / kızılay:Fasa fiso Ağzı kalabalık sadece ....afra / limon pazarı üstü ; çok iddealı konuşur cin peri , su vs yanılma payım yüzde bir falan der inanmayın , aylar geçti dediğimin bir tanesini yaşamadım . Daha bu liste uzar. Semrin / o da Kişilik analizi ve isimler konusunda iyiydi . Gelecekle ilgili çok nokta atışları var diyemem . Ama şu ana kadar gittiğim geçmişte harika dediğim tek kişi sıla / Pandora idi . Derinlemesine kişileri , geçmişimizi , Duyguları vs hepsini bilir .Beni en çok etkileyen de o oldu zaten . Şaşırarak kalkmıştım masadan . Bana dediklerinden ( gelecekle ilgili ) 1 tane çok önemli bi olay oldu . Ama sadece o kadar , verdiği tarihler geçtiği için ona da tam süper , gidin diyemiyorum . Çünkü söylediği başka şeyler çıkmadı . Ama zamanla çıkarsa yazarım yine buraya . Verdiği tarihler geçtiği için tam olarak onu da çok iyi kategorisine koyamıyorum . Siz falcılara çok takılmayın en iyisi , muhabbetine 10-20 liralık baktırın o kadar . Burada da yazıyor arkadaşlar çok iyi bilen diye bişey yok . 1-2 şey biliyorlar o kadar .hiç birine gidilmez işin aslı .. Sevgiler
sıla nerede bakıyor? telde de bakıyor mu?

Gittim hatta dun gittim ama bekledigim hibi degildi. Cok net seyler soylemedi olada bilir olmayada bilir dedi. Soruyorum bende cozemiyorum diyor 2 ay bekle bakalim dedi :))) 2 ay bekliyeceksem sana niye geldim cok sacmaydi ya kafam deli sorularla kaldim sinir oldum arkadasimla gittim oda cok memnun kalmadi. O sinirle tuana diye birine gittik sakaryada rastgele girdik kahve rek soru 30 dedi surekli isim yazdi ama ailede olmayan isimler tesaduf birisi aradi dedigi cikmis sevincle haber veriyordu. Dediklerim cikar falan dedi. Ama silanin mehtabin istikrarli dedikleri ayni ismi oda soyledi. Bakalim rukiye 2 ay bictigi olaya bu direk bitmis dedi 1 haftada sure verdi cikarsa yazarim :)) ama cok gideni var burda yorum yazani yok gidenler yazsa keske :KK43:
sakarya dayım tuana neredee tam olarak?

Sırf bu başlık için siteye üye oldum.başlığı baya bi okudum.dün bi fal baktırdım.falcının yarın arayacak dediği kişi ararsa yazicam bilgilerini:)

yahu şu sılayı biriniz yazın allah aşkına vallahi kendimden geçtim burda kimi sorsam cvp alamadım bi türlü bai ankaradan birine yanıt alayım bi gideyim 2 isim belirledim 2sindende bilgi alamadım kızlar bi el atın bana lütfen :KK43:

Son 9 10 aydir ben de hiç onaylamadigim birşey olan fallara sarıldım çaresizlikle. Elbette geleceği falcılar bilemez. Sadece anda ve geçmişte neler olduğunu öğrenme çabası içerisindeyim. Bazı isimleri denedim ve gelecekte olacakları bilen (ki bence sadece anı görüp tahmin edebilirler) kişiler de oldu elbet. Gelecek tahminlerine inanmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten umut verici şeyler söylendi ki umutlanıp vakit kaybetmek, acı çekmek istemiyorum.Sizlere de bunu tavsiye ederim. İnşallah hepimiz fallara bel bağlamadan kendi çözümlerimizle aşabiliriz sıkintılarımızı.
uzatmayayim, bunlarda benim deneyimlerim:
Taksim Mustafa: saçmaladı.anı dahi bilemedi. Ama saygili iyi niyetli bir insan izlenimi verdi.
Turuncu Sinem : asil konuyu goremedi ama kucuk konularda tahminleri fena degildi. Yakin zamanda verdigi bir tarih cikti okadar.Gidilebilir.
Turuncu Meryem: rastgele baktirdim.baktirmaz olaydim. Anne adi baba adi meslek yas medeni durum iş durumu hepsini sordu.onlardan yorum yapmaya çalişti onu da batirdi zaten.
Gulcedeki bir bayan ismini hatirlamiyorum: hiç tavsiye etmem.
Çatı Satı abla : aylar önce ilk fal deneyimim icin Tuana'nin ismini duyup gitmistim.onu bulamayinca sati ablaya baktirdim.ayda bir giderim.ilk fali superdi. Benim bile bilmedigim duygularimi soyledigini aylar sonra fark ettim.hic bi falcinin goremedigi ayrintiyi gordu ki bunun hatrina devamli gidiyorum zaten. Gelecekle ilgili net konusmalar yapmadi hic.anda ne oldugunu karsidaki kisinin dusuncelerini cok net anlatir. Ama gelecek tahminlerinden de tutturdukleri var. Cok gittigimden mi yoksa hayatimin karmasasindan dolayi mi bilemem artik ilk fallari gibi etkili degil. Tavsiye ederim.
Cati tuana: sati ablayi bulamadigim da iki kere baktirdim. Aslinda odaklansa guzel ve ayrintili bakacak gibi. Beni cok sasirtan bi kac tane gelecek tahmini cikti diger soyledikleri sanirim herkese soyledigi seyler. Gidin veya gitmeyin diyemem.
Bumerang mehtap abla: ilk fali fena degildi yakin tarihli bi tahmini cikti digerleri beklemede.ilk falini begenip tekrar gittim ama ayni etkiyi yaratmadi. Belki gidilebilir.
pandora sila:beni sasirtan ayrintilari bildi.sadece karalama bakti ve isimleri sehirleri karakterleri cok guzel anlatti.gelecekle ilgili soylediklerine daha var onlardan sonra tekrar gidebilirim.
Bu aralar krizlerdeyim :) yine birine gidip rahatlamaya ihtiyacim var önerisi olan varsa sevinirim. Anda ve gecmiste iyi olmasi yeterli.
Canim sati abla kahveye ne kadara bakiyor

Slm Kızlar. Ocak 2015 ten beri okuyorum.Göz filan kalmadı. O derece çaresizm anlayacağınız :KK43: Çok cin biri değilimdir. Söylenenlere çabuk kanarım. O yüzden size sormak istediğim bir şey var. Önce bende gittiğim falcıları yazmak isterim.

Konur Sokak Black Cafe Tamara : Dediklerinin bir çoğunu yaşamadım. Ağzınızdan laf alır. Napıyorsun diye sohbet eder.
Turuncu Cafe Cengiz, Pembe, Yasemin, Berrin, Bir sarışın kadın daha var yaşlıca : Gerçekten insanların umutlarını çalıyolar. Bir tanesinin dediği bile çıkmadı. Ani bile bilemedikleri oldu.Tek artıları var. Akşam 9 da bile gitseniz fal baktırcak birini bulabiliyorsunuz. Hatta Cengiz de bir gün bu adamla olmaz derken ertesi gün gittiğimde bu adam seviyor. Bu adamla evleneceksın dedi.
Sakarya Caddesinde Gülçe miydi tam tarot cafenin çaprazına kalıyor ordakı üç kadına baktırdım sonuç sıfır. Ani bile bilemediler.
Rengarenk Cafe Reyhan : yaklaşık 3 yıldır tanırım. Çok güzel pembe tablo çizer. Bazen insan ego yapmak için bile gidiyor. Ani bile tam bilemiyor.
Eskiden Rengarenk Cafe de olan Ahsen: Çok dillidir. Ama kişilik anilizi geçmişi bile bilemedi.
İstanbul dan tanıdığım Gülşen : Şimdi sadece telefonda bakıyor. Zamanında çok ilginç olaylarımı bilmişti. Şuanı bilen nadirlerden. Gelecek ile ilgili çıktığıda oldu çıkmayanı da.
Tarot cafe Eylül : Kişilik analizini çok iyi yaptı. Turuncu cafedekiler 60-50 tl alırken o kadar iyi analiz yapamıyolar. Yalnız ona burda okuduğum için bir kere gittim. Geleceğin çıkmasına daha var. Ama erkek arkadaşımın söylediklerin dahi bildi.
Taksim Cafe Mustafa: Onuda burda duydum. Baktırdım. İki tane benle ilgili nokta atışı oldu daha önce hiçbir falcının demediği. Eylül ün dediklerinin tersini dedi. onunda verdiği tarıhlere var daha.

Kızlar size soracağım mesele şu : Anı Mustafa mı daha iyi biliyor yoksa Eylül mü? Çünkü kafam karıştı. Erkek arkadaşımı sevip sevmediğimle ilgili süpheye düştüm resmen. Bildiğiniz paramla kendime işkence yapıyorum.Eylül bu çoçuk senden vazgeçemez. Sadece kafasını toplayamıyor derken, Mustafa oda boşlukta sende. Sizde aşk bitmiş. Sana başkası var dedi. Simdi ben bu adamı seviyormuyum sevmiyormuyum? Kafam karıştı kızlarrr..

Anı sizce hangisi daha iyi biliyor. Su saf kardeşinize bir el atın lütfenn :KK43:(
bana öselden eylül ve gülsenin nosunu verir misin?

eylüle göre 2,5 yıl önce eski sevgilimle tatile gidicektim ve onunla 5 yıl boyunca birlikte olup ayrılıcaktım :KK70:
mustafa da aynı kişi için taa geliceği zamanı vs bilmişti, ve ilk ayrıldığımızdan beri geri dönüş yok demişti hep, konuşmalarımızın tarihine kadar bilmişti ama..
mustafa abi yakın zamanda başarılıdır :) 3hafta 1 ay içersinde dediklerini genelde yaşarım hep :) çok uzun süreyede nadir bakar zaten :)
bana öselden mustafa abinin nosunu verir misin?

sude tarot die kendi yeri var canım kahve ve tarotu 25tl ye bakıyor, ben hep ikisine birden baktırrım, özelden yazdım bilgileri

her fala bakıyor canım, özelden yazdım bilgilerini

hmm o adamdan pek iş yok o zaman, seni kırmamak için söylememiş; yeni birilerine kapını aç, zaten yeni birisi geldiği zamanlarda eskisi geri dönüyor genelde :KK70:
neslihan ın bilgilerni bnada yasar mısın?

ben mustafayı hiç beğenmemiştim fiyaskoydu benm için ..sadece analiz ve isim çıkarmada başarılıydı o kadar. Gerisi tutmadı bana :KK43:

X