Ankara'daki Falcılar

Mustafa yi oven arkadaslar burda adi gecen butun falcilara burda ki yorumlardan yola cikarak hemen hemen gittim sayilir. Mustafa biri hakkinda yorum yapti o yorumdan etkilendim firsat verdim cocuk dedikleriyle uzaktan yakindan alakasi olmadi yaa :KK43:( anda da berbat onu soylemeden gecemeyecegim. Kisilik analizi yapamiyor. Guzel birisi vardi analiz ederken cok cirkin o dedi resmini gosterdim baka kaldi. O gun moralimi bozduguyla kaldi. Biri hakkinda evlenecek dedi adam kizi defterden silmis. Bende birakiyorum artik yaa gercekten yok duzgun bakan falci ...

Ben uzun vadeli genel fal icin arada mihriye ablaya gidiyodum onu da biraktim. Bir yerden sonra hep ayni oluyor. Cok uzun vadede söyledikleri de. O nedenle arayışa girdim. Girdim de bi ise yaramadi. Hic cika olmadi.

Mustafa yi oven arkadaslar burda adi gecen butun falcilara burda ki yorumlardan yola cikarak hemen hemen gittim sayilir. Mustafa biri hakkinda yorum yapti o yorumdan etkilendim firsat verdim cocuk dedikleriyle uzaktan yakindan alakasi olmadi yaa :KK43:( anda da berbat onu soylemeden gecemeyecegim. Kisilik analizi yapamiyor. Guzel birisi vardi analiz ederken cok cirkin o dedi resmini gosterdim baka kaldi. O gun moralimi bozduguyla kaldi. Biri hakkinda evlenecek dedi adam kizi defterden silmis. Bende birakiyorum artik yaa gercekten yok duzgun bakan falci ...
Ben anda mustafayı da beğenmiştim meryemi de.demek ki boşuna para veriyoruz.bırakalım artık fal işini.yalan dinlemek için para vermeyelim

Bu fal olayı o kadar alışkanlık olmuşki... Bugün birine gitmeyeyim bosuna hem para kaybı heum umut kaybı hemde zarar dedim. Yemek yememiş gzibi huzursuz oldum. Ne kadar alışmışım ya :KK43:

Selam kızlar malum hic kimse cikmiyor sanırım 4 temmuz falandi öylesine ucuz bi fal baktiriyim nasılsa çıkmıyor diye evim cafe ye gitmiştim yeni biri başlamıştı işe mine adında ona baktirmistim anı geçmişi güzel bilmisti ve bana bi olay için ağustos un ilk haftası ni vermişti suan itibariyle dediği şey oldu. Ama işin kötü tarafi kadın orda 2 gün çalışıp işten ayrılmış. Sizden ricam gören duyan bilen varsa mine yi bi haber versin.

EVEEEET ARKADAŞLAR HANİ FALCILARLA İLGİLİ YORUMLARIM İÇİN EYLÜLÜ BEKLEYİN DEMİŞTİM YA GEREK KALMADI BENİM SEVDİĞİM ADAMIN NE MAL OLDUĞUNU AN İTİBARİYLE ÖĞRENMİŞ BULUNUYORUM. MEYERSE BİZİM DON JUAN HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITAN VEDE ÜSTELİKTE BOŞANMAK ÜZERE DEĞİL KARISIYLA ÇOK MUTLU BİR YAŞAM SÜREN YALANCI DÜZENBAZIN TEKİYMİŞ. BU ARADA İŞTE SİZE YALANCI FALCILAR LİSTESİ:
SILA:ŞU PEK ÖVÜLEN SILA BANA ADAMIN BOŞANMA DAVASININ SÜRDÜĞÜNÜ BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ VEDE EVLENECEĞİMİZİ SÖYLEDİ TABİ Kİ FOS.
SEMRİN:O DA BU ADAM SENİN İÇİN ÖLÜYOR DEDİ FOS
EVİMDEKİ SİBEL:EVLİLİK VE ÇOCUK
MUSTAFA:BOŞANMA EVRAKLARINI GÖSTERECEK SANA TAPIYOR FOS.
CİDANDAKİ NURAY:KARISINI BOŞUYOR FOS
EYLÜL: HEP SENİ DÜŞÜNÜYOR FOS
NOT:BU ARADA BEN O KADAR APTAL BİRİ DEĞİLİM AMA BOŞ BULUNDUM ADAM BENİM BOŞLUKLARIMDAN FAYDALANDI AMA ERKEN UYANDIM ALLAHTAN
YANİ KIZLAR KISACASI SİZ SİZ OLUN FALCILARIN YÖNLENDİRMESİYLE HAREKET ETMEYİN BENDEN İYİ PARA ALIYORLAR DİYE YALANLARLA BENİ AYLARCA KANDIRDILAR KİMBİLİR BEKİDE BEN ONLARA İNANMAK İSTEDİM. AMA AŞKIN GÖZÜ KÖR MALESEF AN İTİBARİYLE ÜYELİĞİMİ DE İPTAL EDİYORUM . ARTIK FALCI FALCI GEZMEK YOK. ÇÜNKÜ FAL DİYE BİRŞEY YOK ASLINDA BUDA BİR TÜR BAĞIMLILIK. BOŞ ÜMİT HEPSİ BU. AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN GELİRSE EKİME GELMEZSE ............ ANLADINIZ SİZ ONU. HEPİNİZE BOLŞANS.:KK49:

ZEHRADA AYNI BOK. BU ARADA ÜYELİK PAZAR OLUNCA İPTAL OLMUYOR GALİBA BENDE PAZARTESİ GÜNÜNÜ BEKLİYORUM. SAKIN HİÇBİRİNE GİTME. ZEHRADA YALANCI.O DA BU ADAMDAN ÇOCUK BİLE GÖRDÜ O DERECE SALLIYOR.

Merhaba arkadaşlar. Forumu uzun süredir takip ediyorum burda ismi geçen bir kaç kişiye baktirdim. Bugün bir de Arva'yı denemek istedim ama Limonun oldugu yerden ayrılmış. Yeni yerini bilen var mı?

yıllarca ankarada fal baktırdım ara ara da dadanıyorum bu başlığa ama bi yıldan fazla süredir baktırmıyorum zaman ve para kaybı hepsi... ama adam gibi bakan biri yok olmicak da galiba :KK43:

EVEEEET ARKADAŞLAR HANİ FALCILARLA İLGİLİ YORUMLARIM İÇİN EYLÜLÜ BEKLEYİN DEMİŞTİM YA GEREK KALMADI BENİM SEVDİĞİM ADAMIN NE MAL OLDUĞUNU AN İTİBARİYLE ÖĞRENMİŞ BULUNUYORUM. MEYERSE BİZİM DON JUAN HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITAN VEDE ÜSTELİKTE BOŞANMAK ÜZERE DEĞİL KARISIYLA ÇOK MUTLU BİR YAŞAM SÜREN YALANCI DÜZENBAZIN TEKİYMİŞ. BU ARADA İŞTE SİZE YALANCI FALCILAR LİSTESİ:
SILA:ŞU PEK ÖVÜLEN SILA BANA ADAMIN BOŞANMA DAVASININ SÜRDÜĞÜNÜ BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ VEDE EVLENECEĞİMİZİ SÖYLEDİ TABİ Kİ FOS.
NOT:BU ARADA BEN O KADAR APTAL BİRİ DEĞİLİM AMA BOŞ BULUNDUM ADAM BENİM BOŞLUKLARIMDAN FAYDALANDI AMA ERKEN UYANDIM ALLAHTAN
YANİ KIZLAR KISACASI SİZ SİZ OLUN FALCILARIN YÖNLENDİRMESİYLE HAREKET ETMEYİN BENDEN İYİ PARA ALIYORLAR DİYE YALANLARLA BENİ AYLARCA KANDIRDILAR KİMBİLİR BEKİDE BEN ONLARA İNANMAK İSTEDİM. AMA AŞKIN GÖZÜ KÖR MALESEF AN İTİBARİYLE ÜYELİĞİMİ DE İPTAL EDİYORUM . ARTIK FALCI FALCI GEZMEK YOK. ÇÜNKÜ FAL DİYE BİRŞEY YOK ASLINDA BUDA BİR TÜR BAĞIMLILIK. BOŞ ÜMİT HEPSİ BU. AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN GELİRSE EKİME GELMEZSE ............ ANLADINIZ SİZ ONU. HEPİNİZE BOLŞANS.:KK49:
Sen yine dua et adam evliyim boşanıyorum demiş.benim son iki sevgilim evliymiş ve bana bekarım dediler.araştırdım da öğrendim.tabiki hiçbir falcı bunu bilemedi evli adamla evleneceğimi söylediler.falları çok ciddiye almamak lazım sadece eğlence amaçlı olmalı bunu anlıyorum

Bana en farkli şeyleri Ankara dışında bir falcı söyledi. Cok da etkilendim ama iyi şeyler söylemedigi icin cikmasini istemiyorum. Iyi falcilar eskiden varmis. Her yer fal kafe olunca önüne gelen falci olmuş. Atip tutuyorlar resmen.

Simdi kızlar beklediğim sadece mihriye abla kaldi. Ona baktiran varsa yorum yapabilir mi? O da mi bos. Boşuna beklemeyeyim mi?

Merhaba arkadaşlar. Forumu uzun süredir takip ediyorum burda ismi geçen bir kaç kişiye baktirdim. Bugün bir de Arva'yı denemek istedim ama Limonun oldugu yerden ayrılmış. Yeni yerini bilen var mı?
Sakon sakin sakin. Bana bir tane dedigi cikmadi. Param cok veriyim dersen git 2 kere gittim sonuc sifir arada sorar naptin diye bende fallarin cikmadi abla cokta emin soylemistin yazdim. Hayirlisi dedi yaa. Sakin derim.

Ben yıllar önce bi kere baktırdım.o zamanki erkek ardaşımdan ayrılacağımı söyledi ve öyle de oldu
Ben gecen sene baktirmistim. Ufak tefek dedigi seyler oldu. Yine gittim. Uzun vadede şeyler söyledi. Beklemem gerek. Bi inandigim o kaldi ki o zman falıni beegenmemistim. Bu ne ya cok genel cok uzun vadede seyler söyledi demiştim. Digerleri yakin seyler soyledi de ne oldu sanki. Hic cikmadi bile. Oyle olunca yine gittim. Yine bir seneyi buluyo dedikleri. Offf offf.

Nerden öğrendin peki? Güvenilir yerden mi? Sen simdi çok kötü olmuşsundur. Sohbete ihtiyacın olursa msj at konusalım.

Ya arkadaşlar Ahsen falim kahve evinden ayrılmış yerine deniz hanim gelmiş baktiran var mı ben baktirmadan çıktım bi ön bilgi alım dedim

Bu arada uzunca yazmayim. Ozetleyim bende biseyi dün öğrenmiş oluyorum. Fallarin hepsii ama hepsi yalan. Cok seviyomus çok dusunuyoMuş bütün sosyal paylasimlar dan takip ediyormus. Sadexe cesareti yokmuş soyledigi lafı yutup arayamiyormus benim için geberiyomus bnden bi ışık görse koşa koşa gelirmiş bunları söyleyenler: sibel Gülcan özlem rukiye eylül tugce yasemin Ahsen Sinem sevda birsen tunalidaki Bahçelide ki falcilar Meryem esin ve daha niceleri. Madem oyle ışık bekliyomus dedin gosteriyim o ışığı dedim aradim numaram engelliydi başka nodan aradım. Yeter yakami bırak artık seni istemiyorum diye bi cvp alıp pat yüzüme tel kapatıldı. Buyrun kızlar artık paranızı harcayıp boş umutlara inanıp inanmamak size kalmış. Falcilarda haklı sevmiyo deseler bidaha gitmeyiz bu falcı bişeyi bilmiyor diye. O yüzden niye kötü şeyler soylesinler seviyo geberiyo askindan. Bizler çok salagiz biliyomusunuz. Seven insan gidermi seven insan nelerden vazgeçer seven insan 3- 5 ay yok olurmu. Yazıklar olsun 7 ay beklettiler dahada bekliycek tim bunu yapmasaydim eğer. İşte kizlar durum bu paraniza pulunuza umutlarınıza sahip çıkın artik. O yukardaki falcı isimleri eksik kizilay tunali Bahçeli ismi geçen gecmeyen herkese gittim.en meşhurların sonuç bu. Falcilar bna senin hayatında biri oldugunu sandigi için aramadıgini dusunuyo adam dediler. Adamda diyoki benden en son Yediğin laflardan dolayi korktun o yuzden aramadin bu kadar vakit gecincede belki sakinlesmisdir diye denedin diyo. :KK70:

Son düzenleme:
X