Ankara'daki Falcılar

Valla canim bana sila da cikmadi. Sibel de. Eylül , Mustafa, Didem, Kağan, Tuana da cikmadi. Hepsi ayni desi hemen hemen olmadi o da
ne bileyim ya fallar yalan mı ne vazgeçmek lazım galiba artık bıktım çıkmayan fallardan

ne bileyim ya fallar yalan mı ne vazgeçmek lazım galiba artık bıktım çıkmayan fallardan
Zaten artik baktirabilcegim birisi de kalmadi benim. Hicbirinin cikmamasi sağlam salladi beni. Yeni, iyi birisini bulursam baktıririrm. Onun dışında baktirmasam daha iyi. Boşuna bekledim resmen :/

Arkadaşlar akşam birilerine gitmeyi düşünüyorum, çok pahalı olmayan. Gitmedik kimse de kalmadı gibi.
Geçen Esin ismi geçmişti. Giden var mı? Ne kadara bakıyor ve nasıl? Hiç olmazsa anı bilse de yeterli şimdilik bana. :110:

Arkadaşlar akşam birilerine gitmeyi düşünüyorum, çok pahalı olmayan. Gitmedik kimse de kalmadı gibi.
Geçen Esin ismi geçmişti. Giden var mı? Ne kadara bakıyor ve nasıl? Hiç olmazsa anı bilse de yeterli şimdilik bana. :110:
Esine ben de yeni baktırdım geçmişi ve anı çok iyi bildi geleceği bekliyorum.baktıran arkadaşlara sordum ama gelecekle ilgili ses çıkmadı kimseden.30tlye kısa bakmıştı bana.bence gidilebilirler arasında

Esine ben de yeni baktırdım geçmişi ve anı çok iyi bildi geleceği bekliyorum.baktıran arkadaşlara sordum ama gelecekle ilgili ses çıkmadı kimseden.30tlye kısa bakmıştı bana.bence gidilebilirler arasında

Aradım az önce de izinliymiş... Artık başka birini bulayım bari. Şöyle 20-30 civarı bakan birileri var mı bildiğiniz?

Ona gittim iki ay kadar önce de içimi kararttı. :KK43: Olumlu söylediği şeylere bile kulp taktı durdu... :KK43:
Belki Rukiye'ye giderim tekrar. O da net tarih filan vermiyor gerçi, yuvarlak konuşuyor hep.
Meryeme iki kere gitmiştim.o zmaan daha taynattaydi. Dediği tek bir sey çıkmadı. Cok takılma dediklerine

Ona gittim iki ay kadar önce de içimi kararttı. :KK43: Olumlu söylediği şeylere bile kulp taktı durdu... :KK43:
Belki Rukiye'ye giderim tekrar. O da net tarih filan vermiyor gerçi, yuvarlak konuşuyor hep.
Meryemin dedikleri çıkmadı mı?ben memnun kalmıştım.rukiye de ben de hiç tutturamadı

Meryemin dedikleri çıkmadı mı?ben memnun kalmıştım.rukiye de ben de hiç tutturamadı
Meryem cikmadi bana. Rukiye de cikmadi. Zaten rukiye bi sey söylüyo saniyosun. Cikiyosun yanindan bi sey soylemedigini anlıyorsun :)

Bir de meryemin falindan ben de memnun kalmıştım. Gecmisi ani falan bilmişti. Oyle olunca gelecekte cikar diye bekledim ama hic olmadı

X