Ankara'daki Falcılar

ben sonuç alamadığımı paylaştım burada sana niye numara verdin sen niye memnunsun demedim ki... niye böyle bir tepki anlamadım... sana yönelik bir suçlama yok ki sana çıkıyordur bize çıkmamış ... bu kadar basit
msjın son kısmında da dediğim gibi :)
kızlar burda birilerini öneriyoruz zorla göndermiyoruz sizleri, soruyosunuz adres telefon veriyorum, ben memnunum hep de söylüyorum açıp bakabilirsiniz eski msjlarımada, tercih meselesi, uymadysa yenisini ararsınız...

ben de onu diyorum... sana sen zorla gönderdin demedim. sana yönelik bir şey de yazmadım. sadece olmadı, memnun kalmadım dedim... tabii ki tercih meselesi... sen niye memnunsun da demiyorum. bu gereksiz ve anlamsız alınganlığını anlamadım açıkçası

csnım sılada ne var biliyormusun. hem nalına hem mıhına gidiyor. sıla evet birşeyler biliyor. ama hatları karışık. örnek :bana hem adam senin için yanıyor diyor hem de karısınıda çok seviyor diyor gibi. bana söylediği işte olmadı. kalktı dedi ki ostimde iş olacak ama ben hukuk bürosuna girdim. bak pandora cafede çalışıyor orada semrin var o daha mantıklı en azından.

Dediğine buğun katılıyorum cnm. Gerçekten biliyor ama hatları karışık. Bana baktığında seninkinin mahkemesi var yeni arabadan dolayı demişti. Dün benimkinden öğrendim biriyle kapışmış tazminat davası varmış. Evet Sıla biliyor birşeyler ama Kısmen!!

Tu

Birlikte gittiginiz arkadaslariniza sorsaniz hangi binaya girdiginizi hatirlarsaniz biz buluruz. Bir de ne kadara bakti? Ne bakti kahve,tarot?

Ayni kisiyse çatı cafe olmasi lazim canim. Erkek bakan kadin saniliyo ama değildi. Iyi bakmisti ama esas olay cikmadi bana. Deneyebilirsiniz fali kötü degildi ama esas ilay cikmayinca bi anlami kalmadi. Bir de bi anda fiyati artmış. O da ilginc.

Simdi kizlar Bahçelide Gül varmis. Genelde yogun oluyormus. Tam olarak yerini bilen duyan giden var mi? Varsa bana adresini verir misiniz

Simdi kizlar Bahçelide Gül varmis. Genelde yogun oluyormus. Tam olarak yerini bilen duyan giden var mi? Varsa bana adresini verir misiniz
İki sene önce 50 tlye baktırdım kendisine.hiç tavsiye etmem sürekli etrafa laf yetiştiriyor fal durmadan bölünüyor.bana ve arkadaşıma dediği hiç bir şey çıkmadı.parana yazık

Su fal olaylarının çoğu yalan şu eylül b8r gelse belli olacak ne olduğu hepsini aciklayacagim ama bu arada sila gercekten sallama yapmış semrin evimdeki sibel ve zehrayla ilgili kararimi 10 eylul ve 20 eylül arası verecegim eğer onlarda yalansa buradan yazacagim kimse bosu bosuna gidip para vermesin. Bu arada mustafa bende hic çıkmadı. Arvada öyle .

Ya varya aslinda tamamen birakabilsek su fal olayını keşke ama buda bir tür bağımlılık galiba

Kızlar telde baktırdğım Gülşen in iki dediği olay çıktı. Biri erkek arkadaşımın ailesinden biri ölcek dedi. Dağılacak dedi. Ablası düşük yaptı. Biri kaza yapıcak dedi. Dayısı kaza yaptı. Seninki bir sinir krizi gibi birsey geçirecek sana ihtiyacı olacak birden sana napıyorsun diye mesaj atarsa sasırma dedi. Bu olaylar olmus. Bana napıyorsun dedi. Bende sasırdım. Sonra bu olayları anlattı.

Kızlar telde baktırdğım Gülşen in iki dediği olay çıktı. Biri erkek arkadaşımın ailesinden biri ölcek dedi. Dağılacak dedi. Ablası düşük yaptı. Biri kaza yapıcak dedi. Dayısı kaza yaptı. Seninki bir sinir krizi gibi birsey geçirecek sana ihtiyacı olacak birden sana napıyorsun diye mesaj atarsa sasırma dedi. Bu olaylar olmus. Bana napıyorsun dedi. Bende sasırdım. Sonra bu olayları anlattı.
Kim bu ne kadara bakiyor, numarasini atabilir misiniz ?

Su falı mı baktırdınız? Bana da atabilir misiniz?

Su fal olaylarının çoğu yalan şu eylül b8r gelse belli olacak ne olduğu hepsini aciklayacagim ama bu arada sila gercekten sallama yapmış semrin evimdeki sibel ve zehrayla ilgili kararimi 10 eylul ve 20 eylül arası verecegim eğer onlarda yalansa buradan yazacagim kimse bosu bosuna gidip para vermesin. Bu arada mustafa bende hic çıkmadı. Arvada öyle .
Sibel sadece güzel fal bakiyor hepsi bundan ibaret en ufacik en sıradan olayı bile cikmadi.

X